Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

magdalena2
autor
9. zář 2010

@morgan Náhodou jsem se sem šla mrknout 🙂 Nebojte, už dala asi vážně pokoj. S manželem se prý, když se někde ve škole potkají, zdraví "na půl huby". Moje teorie je prostě ta, že když s ničím neuspěla, tak asi přes mrtvoly nepůjde... Myslím, že už má(měla) tak dost problémů s policií nebo ještě lépe už se od manžela "odmilovala"... Já bych kdyžtak napsala, kdyby se něco dělo...člověk nikdy neví, kdy ji zase rupne v bedně 😉

morgan
10. zář 2010

@magdalena2 tak to je výborný, snad to je definitivní! 😀 😉

bobulle
10. zář 2010

@magdalena2 Tak to je super, snad to vydrží.... ale děsí mne jedna věc.... že tohle TO učí naše děti 🙄

morgan
11. zář 2010

To je pravda, ale myslím, že různých zvláštních učitelek, který by neměli učit je určitě víc, bohužel 😒

danyla77
28. zář 2015

Koukam ze vse dobre dopadlo a na svet prisly 2 deti 🙂