Myslíte, že občas vzpomíná na svou milenku?

4. únor 2023

Jsou to 2 mesice co jsem odpustila neveru. Vsude si ji blokl, nemaj zadny kontakt, chce zustat se mnou, lituje, ze me podvedl, snazi se. Prisla jsem na to tak, ze mi nekdo napsal na facebook, jesti jsem opravdu jeho zena protoze pokud jo, tak me uz 2 mesice podvadi. Nevim jak intenzivni ten pomer byl, ani to vedet nechci ale podle toho co jsem si procetla, psal ji kazde rano hned po zobuzeni dobre rano jak jses vyspala, porad ji psal jak by ji vybozkaval, co by s ni delal v posteli. Psal ji i ale to, ze kdyby nahodou otehotnela tak by se o nich s laskou postaral a ze ji nema jen jako hadru ale taky s ni rad mluvi, protoze je rozumna a blablabla. Pak na to pravdepodobne prisla ona, protoze ji zatajil nas vztah a napsala mi. Moje podminka za odpusteni byla, at ji zablokuje a at ji uz nikdy nekontaktuje. Moc se ji za vsechno omluvil a poslal ji k vode, zablokoval. Na nasem vztahu dal pracujeme, odpustila jsem, miluju ho. Myslite ze na ni jeste obcas pomysli? Myslite ze obcas mu probehne hlavou, ze kdo vi, jak se ma, co dela? Vim, ze to byl jenom ulet a trapi ho to ale i tak, nejsem si jista zda jde neco take vymazat z hlavy.

autor
9. únor 2023

@bara88 pracujeme na nasem vztahu, lituje to co udelal, hodne. Vsude mu ma zablokovanou.

bara88
9. únor 2023

Ale prosím tě?jsi opravdu taková najivka?

superkousky
9. únor 2023

Proč řešíš, zda si vzpomene? Stejně to neovlivníš. Taky si na milence vzpomenu. Je pravda, že já byla svobodná a on ženatý. Mezitím se rozvedl a znovu oženil. Když jeho nynější manželka spí a nebo je mimo domov, tak taky občas napíše. Prostě si vzpomene. Já reaguji jen spoře, páč jsem se též vdala. Zase na druhou stranu musím přiznat, že si taky občas vzpomenu. Vzpomínky těžko člověk vymaže.

helen_h
10. únor 2023

Jestli se předtím zamiloval, musí se zas odmilovat, to nejde jak lusknutím prstu. Na tom asi není co řešit. Teď jen aby byl upřímně "čistý" a opravdu už ji nevyhledával a nekontaktoval.
Jinak tvé pochyby a červíčky v hlavě jsou normální, všechno se v tobě mísí, emoce, zrada, tvá psychika to teprve zpracovává, v tomhle opravdu tlustá čára nefunguje, má to prostě dojezd (někdy v měsících, někdy v letech).
Každodenně vyčítat samozřejmě nefunguje, ale jinak máš právo na své prožitky. Zatím pokud z něj cítíš upřímnou snahu Váš vztah zachránit a ty máš taky chuť, tak to prostě zkuste. A ty vtíravé myšlenky v hlavě k tomu bohužel patří, ani on by neměl předpokládat, že bude hned všechno jako dřív, musíte si to oba odpracovat a odžít...

sherri123
16. únor 2023

NO PRÁVĚ, vypisoval ji dobré ráno i dobrou noc. Chtěl s ní být víc než s tebou? Co si myslíte? Že to utne jen tak? Takhle to bohužel nefunguje. Když s ní bude chtít být, bude. Něco mu chybělo, co našel v ní a pokud mu to bude chybět i nadále, zkusí to zase. I kdyby se vám omlouval a přísahal, vy se stejně budete psychicky trápit. Důvěru máte tudíž jako na tenkém ledu. A to moc dlouho fungovat nebude. Přijde chvíle kdy mu to začnete doma omílat. Vídám tohle dnes a denně. Některé páry to zvládly, některé ne a těch bylo více ale bohužel právě ze strany ženy. Paradoxně už jsem mluvila i s páry, kdy to udělala žena svému muži. Ale chlapi to kupodivu berou o dost lépe.