Manžel má milenku a já čekám druhé dítě

amy102
9. čer 2016

Dobrý večer,chtěla bych prosím Vás poradit.Manzel jezdí na služebné cesty do zahraničí domu jezdí jenom na víkendy.Máme spolecnou 5letou dcerku a ted čekáme druhé dítě.Před měsícem jsem zjistila že manžel si našel milenku,dokonce se i přiznal a řekl že jí miluje a že s ní chce žít.V té chvíli se mi zhroutil svět.Milenka je jeho nadřízená z práce, je slobodná a bezdětná a mladší o dva roky.Týden nato však manžel přišel ze služebky s tím že to s ní ukončil, protože se neshodli na určitý věci při plánování společný budoucnosti.Ze chce zustat s náma a zachovat rodinu.Tak jsem mu řekla že to tedy zkusíme.Jenže ted jsme sice spolu ale v jednom kuse si píše s ní od rána az do večera tvrdí mi že zustali moc dobrými kamarády,že budou takhle v kontaktu,že jí ted nechce odkopnout a ze ani nemuže.Nevím co si myslet jestli manžel mluví pravdu a nebo je to jenom nejaká hra a čekají az porodim a pak odejde.Moc se toho bojím,že zustanu s dvouma dětma sama.Co si o tom myslíte?

rainbow_x
9. čer 2016

Uteč!

amy102
autor
9. čer 2016

No to mě taky nepadlo jenže já nemám kam a když budu na mateřské tak to finančne sama nezvládnu 😔

dressage
9. čer 2016

To je hajzl!
A to jeste milujes a chces nekoho kdo te takhle zradil a hlavne ponizuje?
Chytla bych ho za toho uletnyho ptaka a vypakovala na to tata...
Moc me to mrzi a preji hodne sil!

asadek
9. čer 2016

tohle bych tedy nesnesla ☹ pokud chce zůstat s tebou - rozhodně trvej na přerušení všech kontaktů, pokud nebude souhlasit, volila bych asi radši rozchod už teď. Lepší to vyřídit ještě před porodem než se až do porodu stresovat a pak si s drobkem hledat bydlení a řešit stěhování......

amy102
autor
9. čer 2016

Na tom jsem už trvala at ukončí i to psaní no stím manžel nesouhlasí že si s ní psát proste bude a hotovo.

sarinka0411
9. čer 2016

@amy102 Dobrý večer, je mi strašně moc líto co teď prožíváte a chápu jak vám je ☹ ... Já si něčím podobným prošla je to 4roky zpět jen s tím rozdílem, že jsme s bejvalým přítelem neměli děti. Tím pádem byl náš rozchod ač silně bolestivá věc, ale bez dětí rychlejší a jednodušší rozhodnutí. Já mu tenkrát taky přišla na nevěru nejdřív mi tvrdil, že city v tom vůbec nejsou, že šlo jen a pouze o sex o pár dní později změnil názor a najednou jí strašně moc miloval. Nakonec se rozhodl, že to ještě jednou zkusíme, ale jak jsem potom zjistila stejně mě nadále podváděl dál s tou samou slečnou. Co vím teď o něm je to že podváděl všechny přede mnou, mě, poté podváděl i tu slečnu s kterou podváděl mě když to tak hnusně řeknu ,,spíchnul'' si s ní dítě aby si jí udržel, ale dál jí podváděl s dalšíma a dalšíma.. A ted už má zase jinou.. Ale zpátky k Vám důvěra je jako papír se říká a když se jednou zmuchlá už nejde narovnat jako dřív. A vztah bez důvěry je jen trápení pro Vás a hlavně i děti.. Navíc se říká kdo podvede jednou udělá to zase ☹ ... Asi jsem Vám moc nepomohla, ale já osobně už bych nikdy víc nevěru neodpustila a nežila s nevěrníkem dál... Držím Vám palce ať se správně rozhodnete 😉

bartovka83
9. čer 2016

Mám za sebou přesně to co vy. Pětiletá dcera na cestě miminko a nové dostaveny dům, když se manžel zbláznil. Bylo to opravdu moc těžký období. A vlastně je pořád, i když jsme tři roky rozvedení. Pokud byste si o tom chtěla popovídat, můžete napsat přes interní poštu. Jinak přeji hodně sil. Budete je potřebovat pro sebe i děti, ať to dopadne jakkoliv.

sonaxoxo
9. čer 2016

Nůž na krk! Buď okamžitě přeruší s ní kontakt a odejde z práce (nevíme co s ní dělá v práci),a nebo okamžitě vyhození kufrů!!je to hajzl!

lasicek
9. čer 2016

Já bych odešla. Tvoji rodiče by ti nepomohli?

asadek
9. čer 2016

@amy102 v tom případě je to jasné, bez něho ti bude lépe..... bude muset platit na obě děti a ještě výživné pro tebe, takže bych se toho asi nebála..... spoj se se svojí rodinou, ať máš nějakou oporu. ten stres ti za to nestojí

amy102
autor
9. čer 2016

@asadek Nejvíc se bojím jak to zvládne dcerka má ho moc ráda a nechce aby jsme žili bez nej,ona tomu jěšte nerozumí je moc malá aby to pochopila.Rodina zatím nic neví ani moji rodiče bojím se že mamku z toho švihne když jí to řeknu....

amy102
autor
9. čer 2016

@sonaxoxo No říkal že si hledá novou práci ale ja už tomu nevěřím

sarinka0411
9. čer 2016

@amy102 neboj se toho právě, že v takovou chvíli ti tvoje rodina a přátelé pomůžou nejvíc. Mě tenkrát hodně pomohli hlavně tím že to rodina a kamarádi si došlápli na to mě od něho co nejrychleji odstěhovat... Chápu že pro malou to bude těžký, ale vídat se s ním může přece dál a až bude o něco starší pochopí to, že si neměla na vybranou už kvůli tomu aby ses ty netrápila a tím pádem se netrápili ani děti 😉

amy102
autor
9. čer 2016

@dressage Nemiluju ho už,mám spíš strach z toho že zustanu na všechno sama

monikagurthova
9. čer 2016

@amy102 pokud si s ni bude psat a hotovo tak ať táhne a hotovo! Jako co si mysli? On te zradí podvede ty mu odpustis vezmes ho na milost das mu šanci a pan si bude klást podmínky? No to snad ne! Holka v tomhle případě nůž na krk! Nepomohla by ti rodina abys mela kam jít? A zvládla neboj vždycky se to nějak da a hlavne platil by ti alimenty plus jsou urcite příspěvky od státu. Dala bych mu ultimátum a vyber si chceš rodinu? Fajn ale odstrihnes se, chceš s ni udržovat kontakt? Fajn ale nebudeš mít rodinu. V tomhle případě neexistuje nějaké jeho budu si psat a hotovo. Ježíš to me tak nadzvedlo!!!!

amy102
autor
9. čer 2016

@sarinka0411 A jěště nějak nemužu překousnout to, že se o moje děti bude starat nejaká cizí ženská,kterou ani neznám 😒

sonaxoxo
9. čer 2016

@amy102 je to jeho vina né tvoje! takže bych to rodině řekla a doufám že by ti pomohla!😃

sarinka0411
9. čer 2016

@amy102 tak to je problém asi hodně ženských. To se snad ani překousnout nedá. Ale pak zas na druhou stranu asi záleží jak si tu péči určíte ne.. Tohle já bohužel nevím jak to potom funguje. Ale s tím nevěrným chlapem bych určitě nezůstala. Svěřit se rodině a rodina pomůže dodá potřebnou oporu takhle se trápíš jen ty sama.

misule55
9. čer 2016

Ach jo, tj fakt silenstvi, ja byt tebou, dam si cas, vsechno promyslim, najdu sibydleni, pozjistuju na uradu davky. On spoleha na to,ze jako tehotna a na materske nemas na vyber. Pokud ti rodice pomuzou, rekni jim to. Musi to byt hrozne tezke, ale kdyz to nechas byt, nezlepsi se nic, manzel si bude rikat, ze mu vsechno projde a pokud s ni stale udrzuje kontakt takhle okate, vubec si te nevazi. Hodne sil...

dressage
9. čer 2016

@amy102 neboj se ...urcite mas rodice, pribuzne a pratele, kteri ti radi pomohou a podrzi te ;)
Ale hlavne ted mysli na sebe a deti... tvuj manzel je pekny sobec bez svedomi a charakteru... takoveho partnera pro spolecny zivot urcite nepotrebujes natoz aby nekdo takovy vychovaval deti...
Obrat mysl na neco pozitivniho napr. na prcka a novy zacatek lepsiho zivota... protoze zivot nas nekope do zadku proto, abychom rezignovali, ale naopak abychom se konecne pohnuli ;)

amy102
autor
9. čer 2016

@sonaxoxo Ale asi jo pomohla....no nic až zítra dorazí řeknu že podám žádost o rozvod,já už chci aby byl konec toho všeho nebo se zbláznim.Oni spolu stejně podle mně nebudou protože ona je mladá a chce mít děti a on už žádné nechce,její rodiče ho také nikdy nepřijmou protože bude rozvedený s dětma a oni jsou takový nobl.Nechápu proč to dělá akorát zbytečně zničí co jsme budovali 8 let.

ivulinka1234
9. čer 2016

Jsi naivní!

amy102
autor
9. čer 2016

@ivulinka1234 Já vím ☹

kika_21
9. čer 2016

@amy102 Já bych s radikálním řešením počkala. Prostě bych počkala-rozejít se lze vždycky.

lussinka88
9. čer 2016

@amy102 Ahoj Kamaradka zazila uplne to samy. dokonce se jeji manzel tesne pred porodem odstehoval z baraku. Nakonec si oddechla, protoze byt s clovekem kterymu neveris v jedny domacnosti je dost psychicky narocny a ty by ses ted nemela stresovat. Proste bych si s nim promluvila at se odstehuje na cas pryc ze si to musis promyslet co bude dal.... nebo jeste lepsi varianta je abys odesla ty, ale chapu ze by to bylo narocny. kazdopadne za ten stres a neduveru ve vztahu, kterej uz stejne "umrel" to nestoji. ver mi.... nevím jestli ti to pomuze, ale manzel se vratil pry na "2 tydny po porodu" aby pomohl s miminkem a nakonec tam je už 5 let, milenku opustil a je doma s rodinou.... naprava je mozna, ale neni to jednoduchy. kazdopadne ti doporucuju dobre si to promyslet... jestli bude dal takovej, tak se ho "zbav" jen by te trapil

asadek
9. čer 2016

@amy102 psala jsi, že malé je 5 let, chápu že má tatínka moc ráda, ale podlě mě je to už věk, kdy si dítě všímá, že se doma "něco děje". Já bych se teda v takové situaci nedokázala přetvařovat. Když si vzpomenu jak sem měla nervy na pochodu po narození miminka a představa, že bych v té situaci a s hormonama na pochodu, měla řešit ještě manžela potají ťukajícího smsky milence, tak mně asi hrábne - a toho by si asu určitě dcerka všimla 😒 . pokud ještě nejsi zralá na definitivní řešení, tak ho prostě požádej ať na určitou dobu odejde - třeba do porodu, aby jsi si mohla trochu vydechnout, nebýt v takovém stresu. po porodu si můžete sednout a promluvit si

rituska88
9. čer 2016

@amy102 Podívej, manžel má máslo na hlavě, takže on by měl sklapnout a ne si ještě diktovat podmínky, že si s ní bude nadále psát. Řekni mu na rovinu, že bys chtěla rodinu udržet, ale pokud pro to nehodlá nic udělat on, tak to nemá cenu a je lepší se rozejít. Vím, jak Ti je, začátkem roku jsme taky měli krizi, ale naštěstí to u nás nedošlo tak daleko, aby mi byl nevěrný. Tehdy jsem hodně přemýšlela nad tím, že odejdu se synem k rodičům, ale naštěstí jsme to nakonec ustáli. Teda zatím, samozřejmě nikdy člověk neví co se může stát, takže taky už mám sesumírováno v hlavě co bych dělala kdyby náhodou...Důležité, alespoň pro mě, je, nenechat se ponižovat, být si vědoma své ceny. A vím jistě, že nevěru bych neustála a že nechci, aby mě syn viděl trápit se. Každý máme ty hranice někde jinde, ale Ty si to hlavně nech projít hlavou až trošku opadnou emoce. Můžeš chlapovi třeba prozatím říct, ať se sbalí a odejde na pár dní pryč - třeba k nějakému kamarádovi - a tam popřemýšlí o tom, jak si to dál představuje on. Možná mu tam docvakne, že v první řadě by měl myslet na děti a že jako dospělej chlap by se měl umět ovládat. Ty si mezitím pozjišťuj svoje možnosti a taky se rozhodni jak to chceš dál Ty. Jasně, nejlepší je pro děti úplná rodina, ale jenom v případě, že v ní vládne klid a pohoda a máma s tátou se mají rádi, v opačném případě je lepší žít jen s mámou, ale s mámou, která je v pohodě a nenechává se tátou ponižovat. Držím Ti pěsti!

amy102
autor
9. čer 2016

@asadek Nejhorší je že on ty sms netuká tajne ale klidne předemnou 🙂 Prej řeší práci já tomu ale nevěřím 🙂

verusky
9. čer 2016

@amy102 zadost o rozvod rozhodne nepodávej, i kvůli otcovstvi v rodnem liste malého. toto resit muzes kdykoliv, nic neuspechej.
ja odesla od partnera zkraje druheho tehotenstvi, které neprijal a které mi vycital (moje tehotenstvi ctvrte, spolecne druhé). dva mesice se nic nedelo, dcerka pak mela rok, prijel ji poprat a do mesice jsem byla u nej zpatky po jeho pitomem ultimatu (ze si najde jinou zenu). nicmene souziti pak bylo prekvapive pekne. jenze před porodem sileny pad, sestinedeli katastrofa, chovani jiz mimo prirozeny lidsky respekt (nezdravil, neodpovidal na dotaz, neshodli jsme se na peci o dcerku rok a ctyri mesice...) odesla jsem akutne před tremi mesici, zbláznila bych tam.
Tobe radim- urcite zainteresuj Tvoji rodinu. Ihned. Ja to držela a pak uz jsem volala rodice v krajnim zoufalstvi... Bratr před par dny řekl, ze se rozvadi, moji rodice v soku, nechapeme, proc to nerekl dřív, když se to ještě resilo... (tri deti, dům na dluh...). ja bych mozna k rodicum odjela třeba na 14denni pobyt a manzelovi bych rekla, at premysli a zjisti, co chce. ze Tebe jejich psani DEPTA a ze chces rozhodne privest na svet ZDRAVE dite ( a ne nejakeho precitliveleho uzlicka). mamka Ti taky poradi... kdo vi, co resila v zivote ona, ma také kamarádky, cleny rodiny, zna vice pribehu...
miminkovi, když places, nebo jsi smutna, rikej, ze s nim to nemá NIC spolecneho, ze Ty ho miluješ, prijimas a tesis se na nej. tak jsem to dělala ja, hladila jsem brisko a rikala, ze je milovane a chtene.....

urtica
9. čer 2016

@rituska88 Doslova a do písmene souhlasím. V případě, že je partner dobrý otec, který má hezký vztah s dětmi - umím si představit, že bych hned nepálila mosty, ale na druhou stranu - "vocaď pocaď". On je ten, kdo by měl žehlit a snažit se...a kecy o tom, jak budou s milenkou (o které před pár dny prohlašoval, jak ji miluje a jak s ní chce žít...!) kamarádit - to snad není hodno ani sedmnáctiletého puberťáka, natož dospělého chlapa...