Napadení - policie a děti - jak to probíhá

smoulinka6666
12. srp 2018

Dobrý večer, měla bych takový dotaz.... Mám s přítelem 3 malé děti a včera mě opět začal psychicky deptat... Má nemocné ucho a bouchla sem ho do něj , začal být agresivní . Řval přes celý byt ,trepal se nervama a dál mi 2 rány do boku obličeje ,až se mi hlava zamotala ... když jsem držela malého v ruce....... Říka,, ty kur...... Tě budu deptat celé dny psychicky ty štět..... Takmsem vzala telefon a volám policajty on mi ho sebral a třískl s ním o zem... Přežil to jen do půlky displeje.... Zavolala jsem zamčena v koupelně.. začal triskat do dveří před dětma otevři je!!! Nebo to tu rozsekám!!! Tak jsem se oblékla vzala děti a šla ven je zavolat.. po 10min přijeli vše jsem jim řekla , půjde to pres správní řízení a sociálku... !am právě dotaz jak to vypadá.... Když přijde sociálka.... Máte zkušenosti? Děti mají holka 2,5 let a 4 měsíční dvojčata.... Tahle žiju delší dobu.. nebylo to poprvé co mě napadl.. ale odhodlala jsem se zavolat až teď... Děkuji za odpovědi.....

zelenaesmolda
12. srp 2018

Utec jak nejrychleji muzes,bude to cim dal horsi!

ariadna12
12. srp 2018

Socialka zkouma, v cem ziji vase deti. Zda je treba vase vzajemne chovani netraumatizuje, jak se chovate k nim a k sobe, zda maji deti zazemi, zda u vas netrpi. Chapu to spravne, ze fyzicky konflikt zacal tim, zes ho uderila do nemocneho ucha? Pokud je to u vas Italie, rozpustila bych to. Decka z toho musi mit nervy.

barulina
12. srp 2018

Ano, zqtim kdyz je to prvne je to oreetupek? U lekare jste byla? My treba u takovehoto druhu orestupku,jiz evidujeme i mozne domaci nasili, kdy ale domaci nasili neni jednoduche po jednom oznameni kvalifikovat,nocmene informace zustanou jiz u nas,tedy aspon tak to delame na mem oddeleni. Jinak, socialka by vas jistenmela.navstivit budete tzv.pod dozorem. A co vam radim jako oolicistka a zena. Sanci mu dalsi nedavejte,kor kdyz je to jiz opakovane. Budetebtrpet vy i deti. Ublejare jste byla?

hermanecka
12. srp 2018

moc Vám držím pěsti ať se od takového pitomce odhodláte odejít..nebude to legrace, ale žijete všichni v hrozném stresu..co kontakt azylového domu pro matky? rodina nepomůže??

terka2018
12. srp 2018

Tal to je hnus, odejdete a detmi co nejdrive. Kontaktujte azylovy dum...

smoulinka6666
autor
12. srp 2018

Hraje hry, je zavisly.. jde spát v 5 ráno a já v 6 vztavam k dětem.... Vždy se domluvím s kamarády nebo a rodinou vemu děti a jdeme ven, cizí lidé mi pomáhají víc jak on, on vůbec... Hraje hraje. Hraje ty svoje hry , kouří víte co,když to nemá je agresivní i na děti...

smoulinka6666
autor
12. srp 2018

Nepomyje po sobě ani talířek s žádnou maličkosti mi nepomůže.. dcera tak vztane semnou z pokoje dojde do obýváku chce si sním hrát ale on spí do 12 třeba q já litám a ujizim jeho bordel... Azylak již v našem městě je zrušen :((

smoulinka6666
autor
12. srp 2018

Slyší brečet 4 měsíční miminka ,já lítám jak kráva a on si v pohodicce spí na gauči.... Je to na mě moc

ladyhacek
12. srp 2018

@smoulinka6666 děti to všechno vnímají, já bych se bála, že teď když jsi zavolala polici může přijít ještě něco horšího. Myslím, že můžeš do jakéhokoliv azylového domu né jen v tom vašem městě.
Držím palce. Za mě lepší žádný otec než takový to

smoulinka6666
autor
12. srp 2018

@ladyhacek ano já si byla vědoma sociálkou... Ale pokud by tě chlap udeřil do obličeje s dítětem v ruce a říkál že ti bude dělat peklo do té doby než se spakujes co by jsi dělala? Já se o děti starám sama , vše dělám sama jakoby tu nebyl ale jen ale hraje a spi a: huli

ladyhacek
12. srp 2018

@smoulinka6666 spakovala se , já tedy naštěstí mám v případě nouze kam jít > rodina, přátelé. Ale tyhle lid jsou nevyzpytatelní - koukla bych se po nějakém domově 🙂
Každopádně držím palce ať se vše brzo vyřeší a ty i děti jste v bezpečí!

ariadna12
12. srp 2018

@smoulinka6666 no jestli je to takhle, tak zdrhej hned (azylak, pribuzni, kamoska). Gambler a fetak te rychle stahne dolu a deti maji super vzor pro zivot, jak se ma chovat muz a otec. Resila bych to i s ospodem, aby to nevypadalo, ze unasis deti od otce, s policii a pozadala bych o predbezne opatreni soudu o svereni deti do pece a dale bych pozadala nasledne o jejich svereni do pece. Proc s nim jeste jsi?

gabrolo
12. srp 2018

To chce od něj vypadnout co nejdříve, jít třeba k rodině, pokud by to šlo. Lepší to nebude jen horší a horší. Zajdi si k lékaři, ať máš potvrzení a utečte. Ještě to udělá před dětmi, je to ubožák. Stejně ti s ničím nepomáhá, tak ti ani chybět nebude, spíše naopak bude ti mnohem lépe bez něj a dětem určitě.

xkalisto
12. srp 2018

@ariadna12 já myslím že hry myslí slečna počítačové ne hazardní, ale to je vedlejší.

Ten chlap zní jako hrozné hovado. Poprosila bych rodinu o přístřeší a zbytek řešila z bezpečného zázemí.

ariadna12
12. srp 2018

@xkalisto tata od 3 deti a pari do 5 do rana na pocitaci? Rychle pryc od nej, odpovednost mu nic nerika.

terezapetrova
13. srp 2018

@smoulinka6666 tedy mas to velice tezke a uprimne tez nechapu proc s takovym clovekem tolik deti, nebo proste vic nez jedno kdy vicecetne tehotenstvi neovlivnis. Asi jde o to jak dlouho mu trvalo nez se takhle zmnenil. at jste brzy v bezpeci a do budoucna vice stesti!

pasiba
13. srp 2018

@smoulinka6666 Tak první věc ..... Ano partner je agresivní a nevyrovnany! Ale pokud má nemocné ucho tak zrovna tam si ho praštit neměla. A prastila si ho už se synem v ruce a nebo sis ho vzala jako štít? Všechno špatne! Vím, že se třema dětma se budeš muset sakra snazit. Dulezita je Pomoc rodiny! Máš?

zuzekk
13. srp 2018

Určitě zacni zprávou od lékaře o napadení, pro sociálku si připrav co nejvíce důkazů o napadeních, agresivitě. Foť, nahrávej- a ukladej na cloud (nebo u někoho) , o mobil člověk snadno přijde. Stesky o tom jak ti nepomáhá nejsou pro sociálku ani policii relevantní, u psychologa nebo na ospodu to okrajově zmínit můžeš, ale to je o tom, co mu "dovolíš " a ne o agresi - a to je teď prvotní. Na sociálce si nic nepřibarvuj, nepřeháněj, prostě popiš situaci jak je a řekni, že chceš oficiálně požádat o pomoc. Je dobře, že jsi zavolala policii (A vůbec se rozhodla odejít!), sociálka dřív nebo později bude mít jejich záznam, a to se počítá. Poradí ti, jak máš postupovat dál, co máš podat na soud, kde je volno v azylaku atp. Snad.

zelenaesmolda
13. srp 2018

No snad najdes kuraz odejit,vetsina obeti domaciho nasili tu silu bohuzel nenajde...

zuzekk
26. srp 2018

@smoulinka6666 jak to s vámi vypadá? Co je nového?