Nemám chuť na sex s partnerem

anna356
26. kvě 2019

Dobrý den lidi, mám nějaký problém je to o mně, můj přítel občas rád se mnou se pomiluje ale už doby nějak mě tělo změnilo jako vůbec nejsem nadržená ani nemám chuť když na mě sáhne nebo obijmá aby mně lákal, ale mě moc nepomáhá, přítel samozřejmě mě reskeptuje ze nechci sex, máme spolu jedno dítě a miluji ho moc tak uvědomila jsem ze potřebuji nějak mít vyřešení abych byla zase normální s nim se pomilovat. Vy také máte nějaké problém jako já? Mně napadlo jestli mám brát prášky který mi pomůžou chuť k sexu, ale prášky je chemie není přirozené nebo nevím,tak hledám řešení, budu ráda kdybyste mi poradili vaše zkušenost.
PS: omlouvám se za moji gramatikou. Děkuji 😊😊

julielim
26. kvě 2019

existují i bylinky na podporu libida. Kolik je vašemu dítěti? Já neměla na sex pomyšlení snad rok od porodu, pak se to postupně začalo zlepšovat, ale i přesto mám týdny, kdy ta chuť prostě není. Přítel by chtěl několikrát týdně, mě to stačí 1-2x za měsíc...chemii bych na to nikdy nebrala, ale bylinky zkusit můžeš. Nebo nějaká romantika, pěkná koupel, vínečko... případně víkend pro vás dva bez dítěte by mohl pomoc. Občas tahle nechuť bývá normální krize.