Nevera ve vztahu. Odpustit nebo ne?

kukinka
2. kvě 2007

odpustit?Ano nebo ne?Co si myslite?

olus
9. čer 2007

aaa, máš pravdu, radši ti vyřešíme doma, jsem zvědavá, co mi řekne

andik
9. čer 2007

aaa v této situaci lze asi těžko jí věřit,je fakt,že by to mohla ještě lží skomplikovat 😖

olus
9. čer 2007

tohle je spolužačka ze základky, hezká udržovaná ženská, její manža podniká, ale nemá na ní čas a navíc má nějaké zdr.problémy, tak dáma asi neví roupama co dělat
příští týden mají sraz, tak jsem měla obavy, že se uvidí a dneska jak na potvoru najdu tohle
štve mě to, na jednu stranu bych i chápala úlet - několik měsíců máme půst kvůli problémům v těhu a šestinedělí mi končí až za dva týdny...

andik
9. čer 2007

romana27 😀 no vidíš.

Manžel mý kamarádky když telefonuje,jde do ložnice,ona si pořád myslela,že má milenku.Jenže on prostě chodil do ložnice telefonovat aby měl na to klid a šlo o hovory se šéfem 😀 Někdy je opravdu vše jinak,než si myslíme.

Olus,mě terorizovala ex holka mého přítele skoro rok 😠 takže už v tom mám praxi.Bylo to hrozný.Psala mi sms na mobil,že právě spí s mým přítelem,že byli v kině atd.Já byla od něj 400 km daleko,užírala se a nevěděla,co je na tom pravdy.Pak se vždy ukázalo,že to vůbec nebyla pravda,jen se mstila,že se s ní rozešel a našel si mě 😉

andik
9. čer 2007

olus zeptej se ho dnes na to.Je těžké radit,když vůbec nevíme o co jde a neznáme vás 😉

olus
9. čer 2007

tohle bylo ale na jeho mobil a my se s dotyčnou neznáme jen z vyprávění a z fotek třídy-manža jim založil třídu na www.spoluzaci.cz a shání kontakty na ostatní, tak odtud jí znám, jinak ne a pak z toho nedávného volání asi před 3mi měsíci, byla jsem z toho na větvi, když má někdo čisté svědomí, tak nezavěšuje, přišlo mi to dost divné
kdyby se představila a chtěla s ním mluvit ,tak za tím nic nehledám, ale takhle jsem zbystřila
snad to píšu srozumitelně, mám malýho na klíně a kojím, tak nevím co dřív

aaa
9. čer 2007

no, třeba se lekla, že telefon zvedla ženská a že má špatný číslo. já taky dala dohromady bývalé spolužáky a všichni mi volali, někdy jsem ani pořádně nevěděla, s kým mluvím.

být tebou, zeptám se ho...
Mě před prvním třídním srazem taky naháněla moje bývalá láska ze střední...
může to být úplně nevinné.

andy-ty máš taky dobrý zážitky, kde ona vzala číslo na tebe na mobil??

olus
9. čer 2007

kočky,
díky za rady, snad se fakt nic neděje, ikdyby jo, stejně by to nepřiznal ani úlet, všichni mají heslo - zatloukat,
ale dám jasně najevo, že blbce ze sebe dělat nehodlám, nakonec se to vždycky proflákne, náhoda je blbec - jako dnes
máme druhé dítě a chystáme se koupit barák a mít hypotéku na 25 let, tak ať si rychle rozmyslí co chce

sue
9. čer 2007

Olus, nadhoď tému nevera a uvidíš ako sa zachová... možno hneď bude vedieť koľká bije... ak mu nedôjde ani potom, vyklop to... nemôžeš byť v neistote...

olus
9. čer 2007

aaa, taky jsem si myslela, že se lekla, ale bylo to opakovaně, pak se mi přej něj omlouvala, že jí to nedošlo, ale je jí 45, tak už žádnej ušák, to by mohla mít rozum ne?

Andy, fakt síla, tu drzost nechápu...

olus
9. čer 2007

já mu řeknu na rovinu, že když jsem vyřizovala věci kolem baráku z jeho mobilu, nechtěně jsem to otevřela, až si to přečtě, uvidím jak se bude tvářit, nechám to na něm, když nic, tak se zeptám, co to má znamenat

sue
9. čer 2007

Olus, držím palčeky...
Ja som toto nedávno rozoberala s mojím otcom (neuveriteľný sukničkár 🙄 ) ... pýtala som sa ho, či si chlapi neuvedomujú, že porušujú zmluvu... a on, že akú? Tak som mu odpovedala, že manželskú - však tam obaja partneri sľubujú vernosť (okrem iného...) tak na mňa čumel ako puk a nemal slov 😠 🙄

aaa
9. čer 2007

olus-držím palce, napiš, jak to dopadlo

andik
9. čer 2007

olus asi ho jen ona nahání,já si taky myslím,že chlap to bude zatloukat.Můj by zatloukal 😀

olus
9. čer 2007

díky všem,
Andíku, myslím, že je za tím víc, jak psala aaa - v podstatě mi to taky připadá jasný, jen je těžký uvěřit
nejradši bych dělala, že o tom nevím, ale to bych to zpávu musela jedině vymazat, když najde už přečtenou zprávu,tak těžko můžu dělat blbou
na druhou stranu uvidím, jak se zachová, když mu naznačím, že mi to připadá jasné a co tedy dál
rodinu ztratit nechce, to vím na 100 % miluje svý děti, už o dvě přišel, když mu žena odešla za jiným
kupodivu jsem v klidu,možná bych i ocenila, kdyby se přiznal, ale to neudělá, to vím, je mi nějak smutno...
dám určo vědět, co se dělo

aaa
9. čer 2007

olus-rozumím ti, já byla v prvních momentech taky v klidu, nevěřila jsem tomu, to je šok, organismus se tak brání proti něčemu, co nechce přijmout.

promluvte se, bude to v pořádku. tomu mému hráblo a bez uvažování se sbalil a šel, ale vy máte děti.

marciaros
9. čer 2007

olus, promluv si s nim na rovinu.

sweetberry
9. čer 2007

ja by som to velmi trazko znasala ☹ 😔

elenita
9. čer 2007

olus, ako to dopadlo?

aaa
10. čer 2007

ahoj, olus, tak jak? vše v pořádku, viď? 🙂

andik
10. čer 2007

aaa a ty?Jak se cítíš?

aaa
10. čer 2007

andy, ahoj. žádná změna. nejhůř mi je ráno a večer,přes den se zabavím.

andik
10. čer 2007

☹ ☹ ☹

aaa
10. čer 2007

Už si říkám, jestli nejsem divná, že to tak špatně nesu.

sue
10. čer 2007

Aaa, ten chlap zjavne nevie čo chce ☹ kontaktovala si svokrovcov?

andik
10. čer 2007

aaa Ty určitě divná nejsi.To si z hlavy hezky vypust!!! 😉

andik
10. čer 2007

Sue,asi neví,ale sakra kdyby mu na vztahu záleželo,tak by se snad ozval a chtěl vy to řešit.Já ho nechápu 😅

sue
10. čer 2007

Andik, je presne taký ako každý iný - rozhodnutie necháva na žene - aby jej potom mohol vykrikovať - však ty si požiadala o rozvod, tak čo chceš... to je úúúúúplne tyúické pre chlapov 🙄

aaa
10. čer 2007

Tchýně se mnou komunikovala přes sms.... Nakonec jsem jí musela napsat, ať se do toho neplete, otravovala moje rodiče a bráchu, mě se zavolat evidentně bojí. Představte si, ona mi napsala, že budu mít vždycky místo u ni v srdci... Tak jsem jí odpověděla, že to je sice hezký, ale že jsem od ní očekávala větší podporu... A že když mi nechce pomoct, ať se do toho tedy nemotá a nestresuje mojí mámu. No, a už se neozvala. Stejně stojí při něm, dokonce tvrdila, že nikoho nemá.

aaa
10. čer 2007

Já tedy o rozvod žádát nebudu, pokud to chce, je to jeho starost... Jen ať si to pěkně v té svojí palici srovná sám. Rozhodla jsem se, že už ho nebudu kontaktovat, nechám ho vysmažit ve vlastní šťávě. Snad to vydržím.