Odcizení se s manželem

mijaro
11. zář 2016

Ahoj holky.
Asi se chci vypovídat, i poradit, co dál. Jsem zoufalá a unavená.
S manželem jsme 6let, z toho 3 manželé.
Dcerku máme skoro rok a pul starou. Pred mesicem na me z nicehonic nabehl, ze je nespokojeny uplne se vsim a ze vedle sebe zijeme jak spolubydlici. Do te doby bylo vse normalni. Nic zasadniho se nedelo.
Tedka z niceho nic zacal takto vyvadet. Stale mi jen lze, kam jede a ci dela. Ma nejakou "znamou", se kterou si porad pise a vola. Jezdi za ni, samozrejme i s dcerou. Nekolikrat jsme se pohadali, ze vlastne uz ve me nevidi ani tu zenskou, jen proste spolubydlici. A jako mamu me schazuje a vsechno mi vycita a vlastne v jeho ocich jsem neschopna....
Nejsme shopni spolu komunikovat. Vubec se ted spolu nebavime... jsem psychicky na dne:(
Nechci male brat otce, ale nechci takto dal zit... :(

ludonna
11. zář 2016

Ahojky...
Podle vseho ta znama je milenka, kterou si nasel a ted se snazi najit neco, proc se s tebou hadat a pripadne rozejit...tak to vidim z toho co pises a je to teda hrozne ☹ je tezke odchazet ale pokud jde i malou, tatu ji prece nevezmes, urcite bys mu ji pujcovala....ale dokud tady bude tahle znama..nic dobreho se dit nebude...

kristynabayer
11. zář 2016

Taky si myslim, ze tahle nahla zmena bude v nem- ze se zakoukal jinde a hleda duvody a zaminky, aby to "obhajil". Ceka vas ted velky boj vztah zachranit a udrzet. Ale to i on bude muset chtit, cemuz by aspon mel dat sanci, probuh vzdyt mate spolu dite...

laisobel
11. zář 2016

No nevypada to moc dobre.
Asi bych s nim zkusila promluvit narovinu - a pokud vysledkem bude ze chce pracovat na vsem vztahu, volila bych nejakou poradnu....
Ta znama tam to je prusvih. Pokud neni spokojen s tebou, at je konkretni. Pak se to da resit. Pokud tedy bude chtit. Tedy alespon u nas rada terapeyta zabrala a stale je to boj ale krok za krokem davame dohromady konkretni veci a zmeny, abychom vztah meli funkcni... Snad mame. Ale je toho stale dost pred nami.
Drzim palce! Za mne plati bojovat, at masklid v dusi a ciste svedomi, uprimne a otevrene vyložit karty na stul. A pak muzes jednat.

japona
11. zář 2016

@mijaro Známá je jeho nový objev. Aby před sebou a okolím obhájil, že odchází od rodiny s malým dítětem, hledá na vás chyby.. klasika..

markyska88
11. zář 2016

Hmm. No.. Přijde mi, jako bys to psala o nás. Ta známá bude podle mého milenka. Mně začal manžel podvádět, když bylo malé 5 měsíců. Do té doby na mě koukal jak na svatej obrázek a najednou ze dne na den bylo všechno špatně a používal i stejné věty. Jenže to vše byl jen zástupný argument. Ani nevim co poradit. Já dělala pro záchranu vztahu možné i nemožné , ale z jeho strany zájem nebyl. Tak jsme od sebe.

markyska88
11. zář 2016

.. Ale doporučuju vyhledat odbornou pomoc. Já chodím k psycholožce, protože se s tim neumim srovnat a pomáhá mi to. Držim pěsti, ať je brzy lépe

nutricnihodnota
12. zář 2016

Klasika všech klasik, má jinou.

mrkvicka88
12. zář 2016

Má milenku a hledá na tobě chyby.. Pokud o něj stojíš, vyhledej nějakou poradnu.

mijaro
autor
14. zář 2016

Holky, tak v pondeli jdem do poradny.. Uvidime, kam se to hne nebo nehne... V tuto chvili spolu komunikujeme jen to nejnutnejsi a dal to proste nejde... :( Jsem na to zvedava, Sama vim, ze v tom ta zenska je. Jen proste nemam 100% dukaz, tak to nechci uzavirat s tim, ze je to milenka...

anve77
14. zář 2016

@mijaro Držím palce ať to ustojíte... Podle toho co píšete, jste silnější, než si myslíte a spoustu z vás, které tohle prožíváte, nebo jste prožily,ustály a odpustily máte ode mě obrovský hlubokosklon a nad hlavou svatozář!!!!!!

markyska88
14. zář 2016

@mijaro snad vám poradna pomůže. Nám nepomohla a byly to vyhozené peníze. Manžel už neměl zájem cokoliv řešit, z toho důvodu, že byl brutálně zamilovanej. Pokud tam nejsou city, tak by poradna měla pomoci. Ale je nutný, aby byly obě strany přesvědčeny, že na vztahu chtějí pracovat. A ne, aby byla jedna strana přivlečena a vlastně o to nestála. Držím vám pěsti ! 😉

lucinkaxxx
14. zář 2016

Presne jak psaly holky. Nasel si milenku a protoze si to chce obhajit sam pred sebou,aby nebyl pred sebou za hajzla,tak hleda chyby na tobe. To ze s ni seznamil i dceru uz je teda docela pres caru. Presne tohle mela kamaradka a zapiral by kdyby to neprasklo snad doted. Drz se.

mijaro
autor
14. zář 2016

Holky moc diky vsem. Uvidime, co se bude dit. Nekokikrat jsem se ptala, zda na tom chce pracovat, zr to nejde jednostranne a vzdy odoovedele: vypadam ze bych nechtel?
Bohuzel city k jiny v tom asi budou. Nastesti mam super rodice a uz jsem se i o tom s nima poradila a hodne by mi pomohli, kdybych odesla.. kazdopadne se chci pokusit to dat dohromady... ale nesmim chtit jen ja... to vim... ale i kdyz si nekdy rikam, zda mi to za ty nervy stoji, tak nekdy ani neznam odpoved... kazdopadne vse delam jen kvuli male...

venla
14. zář 2016

Souhlasim s Laislobel. Na vasem vztahu dle meho pracovat chce. Pisete co dela on, ale o vasem pristupu k nemu se jiz nezminujete. Pokud jste dobrou matkou, musite byt ale zaroven milenkou, bez toho si chlapa zadna neudrzela. Vztah vzdy tvori dva, tajze pokud jste neco zanedbali mate sanci to napravit napr.v poradne. Necekejte vsak zazraky, to hlavni bude na vas dvou. Jestli ho milujete a verim, ze on vas take date to. Pokud vsak berete toho muze nebo on vas jen jako otce a jinak ne, nema vyznam s nim byt. Byt v necem nez dite odroste, to bylo mozna za nasich matek mozna babicek. Sama jsem v tom vyrustala. Drzim pesti a verim vam 😉