Odškodné vybrala rodina přítele. Napsala jsem jim svoje

momin
6. lis 2009

Zdravim vsechny, rada bych znala nazor nekoho nezaujateho na nasi situaci..
Zacla bych tim ze na tom nejsme financne vubec dobre..opravdu skudlime kazdou korunku aby nam vysly na mesic plinky pro Danielka a jidlo.. Pritel prisel pred mesicem a pul o praci. jeste kdyz pracoval stal se mu v praci uraz... Zamestnavatel mu poslal odskodne ve vysi 4200,-kc. Pro nas momentalne opravdu moc penez. Rikala sem si ze si teda udelame aspon nejake vanoce... Slozenka s penezi byla bohuzel dorucena na pritelove trvale bydliste kde bydli jeho matka s jeho sestrou a jejima trema detma. Nevim jak se jim to povedlo ale penize vybraly ony!! ze zacatku nam jeste tvrdily ze sme si je vybirali my-delaly z nas uplne idioty. Pak teda pritel rekl ze se jde poptat na postu na kopii slozenky ATD. Pak se priznaly... Napsala sem jim svoje-opravdu to neslo vydrzet,nikdy sem je nemela rada ale tohle uz bylo vazne moc. Zprava co sem napsala opravdu nebyla slusna! Ona se urazila a ve finale me jeste serval pritel ze sem blba ze sem ji vubec neco psala.... Je to normalni?? Pripadam si vazne jako idiot...... 😔

aleachim
2. pro 2009

ne, ne, jsou zásilky doporučené a zásilky doporučeně do vlastních rukou. Ty nesmějí předat nikomu jinému, ale ty jen doporučeně musí naopak zkusit "někde udat". Prý se hlavně využívá na vesnicích, kde se ti lidé znají a pošta funguje třeba jen do 15h., tak aby to těm lidem ulehčili.

kaleilah
2. pro 2009

aleachim aha, to jsem nevěděla. Ale stejně je to takový divný... 😉 Proč se to v tom případě posílá doporučeně?

mircka
2. pro 2009

Třeba proto, když chceš mít potvrzení, že to došlo. U obyčejné zásilky ti pak může kdokoli tvrdit, že mu nepřišla. 😉 U té doporučené se podpisuje a když to podepisuje např. sousedka, tak napíše své jméno a sousedka.

jabber
2. pro 2009

No jo, ale když mi to pak ta sousedka nedá, tak se jako děje co? Vždyť ty peníze musela tchýně momin taky podepsat, že převzala ...

aleachim
2. pro 2009

já nevím, jak je to s těma penězma, ale právě, když ti to ta sousedka nedá, tak pošta prokáže, že to nechali u ní a jak si to vyřídíš s ní, je už tvůj problém. Když to tak nechceš, musíš to poště dopředu dát vědět.

momin
autor
3. pro 2009

Tak holky dneska sme dostali penize ! ! 😉

momin
autor
3. pro 2009

Dekuju vam za nazory a podporu.... 😎

jana.sun
3. pro 2009

momin, paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jestli kontaktovali tchýni, to nevíš, že?
ale vy si pěkně užijte Vánoce 🙂 🙂 🙂 🙂

jabber
3. pro 2009

momin - taky gratuluju 🙂 😵
A taky by mě zajímalo co pošta - pošťačka - tchýně?

momin
autor
3. pro 2009

S tchyni to budou resit a pokud to nepujde budou to po ni vymahat soudne....
Huraaa zitra jde Danik k babicce a my jdeme nakupovat darky.... 😵
ja sem tomu neverila ze je dostaneme pred vanocema...

kasyma
3. pro 2009

momin,teď jsem to tu dočetla a moc přeju ať za penízky nakoupíte co nejvíc dárečků pro vašeho Danečka 😵 jen doufám,že nejde daník k babičce z manželovo strany 😀 Pošťačky je mi taky trochu líto,ale jak psaly holky musí nést nějakou odpovědnost za to co dělá,ale věřím tomu,že je do budoucna dost dobře poučená a už nikomu bez OP nevydá ani korunu. Ještě k tvé tchýni a švagrové - to je teda skvělá babička s tetou když jistě ví jak na tom jste a ještě vám takhle peníze ukradnou teda spíš svému vnoučkovi a synovečkovi. Fuj je mi z nich zle a doufám,že jak se říká "na každou svini se vaří voda" tak na ně 2 se za tohle uvaří 😀 a oni to budou muset nacálovat zpátky. Tak přeju ať zítra dobře pokoupíte 😉

momin
autor
4. pro 2009

kasyma dekuju! Danik jde k moji mamce... 😀 😎 ja ty 2 uz nechci nikdy videt! A ani danecka tam nechi pustit.. doufam ze ho tam pritel nebude chtit brat kdyz uz je s nema teda zase "kamarad" 😠

rimmel
4. pro 2009

momin chcela som napisat ze babka ma narok vidiet vnuca a danik tiez by sa s nou mal stykat, ale potom ma napadloze sak ona zobrala tieto peniaze nie vam, ale aj vnucatku..hnus..tiez by som na ne srala 😝

momin
autor
4. pro 2009

vis ale ona ho za tu dobu co ho mame videla asi 2x.. ji na nem vubec nezalezi. danecek ma jenom jednu babicku!! Moji mamku...

rimmel
4. pro 2009

no to nechapem..to musi byt krava... 😠

momin
autor
4. pro 2009

😀 to je rimmel....

kutcher
4. pro 2009

Stahnout z kuze, nasekat, uvarit a sezrat, nic jinyho si takova baba svina nezaslouzi a tvuj manza je taky trosku troubelinek ne? Takhle podrazit jeho i vnuka a uz se zas kamaradi??

momin
autor
4. pro 2009

Myslim si ze pritel svagrove porad tak vsechno odpousti protoze ona se o neho starala a vlastne ho vychovavala... jejich matka se o ne moc nestarala(chlastala)! 😠 Ale nebudu si hrat na psychologa....

momin
autor
8. led 2010

ma.minka tadyyyyyyyyy.... 😉

dorinek
17. pro 2013

@momin - jak psala výše @mircka - je to průser pošty. Pošťačka neměla peníze vydat. Udělala bych tam pěknej bordel a chtěla peníze prostě vyplatit. Obrátila bych se na ředitelství a požadovala vyšetření situace.A pokud zfalšovali podpis a občanku, tak bych jim i pohrozila žalobou. Padni komu padni. Pošťačka si bude propříště pamatovat, že to nemá vydávat. 😔 Z příbuzných už to asi holt nedostanete, ale tohle by byla pro mě poslední kapka a konec..

Aha - tak teď jsem to dočetla, tak to je dobře, že se k vám už penízky dostaly 🙂

berenika39
17. pro 2013

@dorinek jen abys nečekala odpověď, to je už čtyři roky stará diskuse🙂

dorinek
17. pro 2013

@berenika39 - ajoo 😅 odpověď jsem nečekala, jen jsem chtěla pomoci, jelikož jsem na poště pracovala 😀 😀 Tak to jsem si nevšimla, že je to tak starý 😀

berenika39
17. pro 2013

@dorinek v pohodě, ono to třeba pomůže někomu jinému, aktuálně, ale od autorky už asi nic neuslyšíš🙂))) , resp. nepřečteš😀

blahova_andrea
17. pro 2013

já si takovou drzost, co tě potkala nedokážu vůbec představit. vůbec se nedivím, že jsi se ozvala a pokud chlap nebyl na tvé straně, tak by to pořádně slíznul i on. copak toto se dělá? okrádat se v rodině?!!!!