• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partner už mě nepřitahuje, hádáme se. Jak to řešit?

18. dubna 2012 
@zuzikaa1 no, je jasné, že když se rozejdete, tak ti chybět bude, aspoň nějakou dobu, přece jen jste spolu dlouho. Jenomže je asi potřeba si položit otázku: přežiju radši pár měsíců s pocitem osamělosti, nebo to nechám jak to je, děti budou vidět špatný vzor a já budu mít pořád nervy z hádek?
Podívej, já mám opravdu moc hezký vztah s manželem a můžu ti říct, že ten pocit, že je ti někdo hrozně blízký, že se na něho můžeš 100% spolehnout, že by pro tebe a dítě udělal všechno na světe, to se prostě nedá popsat, je to nádherný pocit, život mi díky tomu připadá fajn, neřeším hádky, každý den si říkám, jak ho miluju a jaké mám štěstí. Vážím si toho, protože jsem předtím měla jiný dlouhodobý vztah a tam to vypadalo úplně ale úplně jinak. Chci tím jenom říct, že tvoje štěstí je jen a jen ve tvých rukou, vždycky máš na výběr.
18. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi To mas pravdu, jelikoz byl od nas uz a vratil se kdysi :confounded:
18. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jop Asi mas pravdu, nedovedu si takhle zivot predstavit dalsich treba 20 let :confounded: protoze se dost trapim :confounded:
Asi bude nejlepsi se rozejit uz kvuli detem :slight_smile:

Holky moc Vam vsech dekuji za vase nazory a ze jste me vyslechli :dizzy_face: :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek