Po předchozích zkušenostech nevěřím manželovi

rendex1
1. únor 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli řešíte podobné potíže. Vždycky jsem byla aktivní, sebevědomá a docela atraktivní holka (alespoň z reakcí okolí). Jednoho dne mě můj exmanžel podvel a vyšlo na jeho spousta jeho podvodů. To byl pro mě velký šok. Teď mám manžela, který je skvělý, pěkný a úžasný. Má za sebou spostu vztahů a to je asi dobře. Ale to co jsem zažila se do mě vrylo hluboko.
Já mám teď najednou pocit, že jsem taková bezbranná. Jsem doma pořád, mám nemocenskou, která se asi přehoupne v rizikáč. Takže jsem doma, on lítá venku. Budu pořád tloustnout, pak budu s miminkem zase tři roky doma. Tak nějak ztrácím pevnou půdu pod nohama... mám najednou pocit (teď už skoro každý den), že může opustit. Mám strašný strach, že pro něho nebudu přitažlivá, že mě a miminko opustí.. nevím asi jsou to ty hormony, ale mám najednou takový skoro až panický strach a tak moc ho mít nechci ☹

dvojka
1. únor 2008

já si myslim že všechno ci prožíváš je daný hormonama...V těhotenství jsem se cítila tak nějak podobně

lisounek
1. únor 2008

rednex: neboj nic, pro muze je pry tehotna zena stejne sexy (ikdyz me to teda nepripada) a spis jsou to ty pocity, jak clovek nema poradne z ceho cerpat. Ja jsem taky byla docela akcni a ted nemohu nic moc. Jsem porad doma a vidim na manzelovi samy chyby, taky si rikam, ze jsem vadna ☹

rendex1
autor
1. únor 2008

No snad mate pravdu, nekdy jsem v pohode, jako treba vcera, kdyz mi prinesl moji vysnenou knizku jen tak a sel sam od sebe nakoupit, ale pak me prepadne silenej strach, ze odejde. Jsem fakt zrala na psychiatra

dvojka
1. únor 2008

to já měla takový stavy,že když byl někde o trochu dýl,tak jsem mu hned volala.....
Uvidíš že bude všechno v pořádku.Můžete si přece udělat hezký večer a o svých pocitech a nejistotě si promluvit

lisounek
1. únor 2008

vubec na to nemysli, vzdyt mu das ten nejhezci darek 😉

lisounek
1. únor 2008

holky ja mam spis opacny problem manza mi leze na nervy :( je to hloupe pekne ja vim 😕

micanek
1. únor 2008

rendex1: Tak to ně nechci vidět třeba ve 25 týdnu. 😀 Od začátku jsem doma.. když nikam nechodím, tak se ani nemaluju .... těhotenství mě hodně zhoršilo atopickej ekzem.. takže si připadám FAKT nádherná.
Neboj, myslím si, že tím prochází každá těhule 😉

rendex1
autor
1. únor 2008

To jsem ráda, já jsem hodně citlivý člověk :o) musím bojovat, jsem mu řekla, že jestli mi ubliží jako můj ex nebo prostě ublíží, že mě podvede, tak ho jako tatínka svého miminka nechci. Tak doufám, že tohle přejde. To je hrůza mě snad rozbrečí i kytka za oknem

anta
1. únor 2008

Rendex1 - Zcela tvé pocity chápu, taky si občas říkám, když vidím ty štíhlé holky na ulici, že bych chtěla taky být taková a taky si říkám, že to musí být pro manžu pastva pro oči, když má doma takovou nakynutou ženušku, která nosí culíček a sponečku na ofině 🙂 ale na druhou stranu nosím v sobě dítě, které si oba moc přejeme a moc se na něj těšíme, takže mě tyto myšlenky zas tak moc netrápí. Snažím se těhu brát hlavně z té lepší stránky. Mě těhotenství ani moc nějak, co se týče vzhledu - kromě bříška - nijak nepoznamenalo. Ale, jak říkám, tvé pocity chápu, protože když jsi pořád doma, tak máš potom větší čas myslet na takový "krávoviny", já zatím ještě chodím do práce a tak v tomto směru na přemýšlení čas ani nemám, ale věřím tomu, že kdybych doma byla, tak by to byla velká katastrofa. Myslím, že to je "výsadou" snad každé ženy. No já ale jsem v jednom kole a tak se vždycky v pátek divím, jak mi to bříško zase pěkně narostlo a pěkně se tomu s manželem zasmějeme. Bylo by fakt dobrý, kdyby jste si pěkně sedli spolu a probrali tvé pocity, tvé strachy, třeba si to ani neuvědomuje a teď když to bude vědět, tak třeba se ti bude víc věnovat a bude se tě snažit uklidnit, že je vše v pořádku. A tobě se uleví, píšeš, že je bezvadnej, tak tě v tom určitě nenechá 😉 A že má za sebou spoustu vztahů? To si myslím,že je jedině dobře, aspoň má zkušenosti a stačí mu to 😉 Nic není jen černé, neboj. 😉

rendex1
autor
1. únor 2008

Anto: Já ti moc děkuju, mě to taky netrápilo do té doby než jsem musela být doma. Doufám, že mě ještě pustí do práce, aby mě tyhle blbosti přešly. Musím být rozumná a silná holčina. Anti ty máš skoro stejný termín jako já. Takže ještě jednou díky za podporu

rendex1
autor
1. únor 2008

Anto: teda pardon ty máš o měsíc dřív termín :o) i tak hodně štěstí

pattie
1. únor 2008

rendex1: Hlavu vzhůru! Máš doma určitě bezvadnýho chlapa, kterej za Tebou stojí a miluje Tě! Proto si Tě bral, ne? 😉 Hormony dělaj pěknou paseku, teď jsem právě obrečela v TV film, kterej by mě normálně nechal chladnou...
Mimochodem, můj muž mi teď říkal, že prý se jednou s chlapama v práci bavili, že nejlepší je sex s těhotnou... 😀 😉

anta
1. únor 2008

Nemáš zač, jak píši, chápu tě, já totiž sama nejsem jiná. Přesně tak, musíš být opravdu silná a rozumná, i když vím, že v určitých situacích se nám ten rozum taky umí pěkně vyhnout. Tak to manžílkovi pěkně řekni, on chudák, nemá asi ani tušení, že se takhle trápíš. Neboj, zlobit se na tebe nebude. A tohle trápení nedělá dobře ani tobě ani mimísovi. Máte vybraná krásná jména, držím palečky. 😉
Děkuji, tobě taky hodně štěstí a hlavně zažeňte ty chmury společně, ať víš, že se o manžela můžeš kdykoli opřít a svěřit se mu, když je ti takhle ouvej, to je taky důležité, od toho ty chlapy ostatně taky máme ne? 😀

kristi
1. únor 2008

citila jsem se podobne, byli jsme zvykli si poradne uzivat a ja se citila moc dobre - muj muz mi zvedl sebevedomi, byla jsem krasne stihla,opalena, proste fajn..s tehu se to zmenilo, ja se skoro nesnasela, proste se mi moje telo nelibilo. Kdyz sel manzel na pivo, napadaly me ty nejhorsi scenare atd. Je to asi prirozeny, proste je to opravdu tema hormonama, niceho se neboj.....

anta
1. únor 2008

pattie - fakt? 😀 😀 proč si teda připadám jako ležící medvědice, co? 😀 😀

rendex1
autor
1. únor 2008

kristi: hodlam porodit, zdravy, krasny miminko a dat se dohromady psychicky i fyzicky, protoze kdyz se holka citi fajn a sebevodome chlap to citi .. jinak uz nevim... kytovcum zdar 🙂

kristi
1. únor 2008

rendex, no presne....ja uz jsem v kupe a je to skoro jako driv..... 😉

zuzik03
1. únor 2008

rendex, musíš si permanentně opakovat, že jsi krásná a žádoucí budoucí maminka, kterou si tvůj muž vzal, protože jsi to nejlepší, co ho mohlo potkat, miluje tě, chce s tebou mít děti a strávit zbytek života, protože to tak prostě JE. nesmíš dovolit, aby tvůj současný manžel (a ty) pykal za hříchy tvého ex, to si nezasloužíte ani jeden ani prcek.
já si myslím, že těhotné ženy mají naopak pro muže určité kouzlo a přitažlivost a většina chlapů dokáže ocenit to, čím žena kvůli dětem (a partnerovi) prochází. bohužel s těma hormonama, co nám tyto stavy způsobují, nic nenaděláme, to k tomu holt patří a po porodu v době laktace to je prý ještě horší 😉
jestli ti to dovolí zdravotní stav, tak se každý den donuť jít aspoň na procházku, doma mezi 4 stěnama by se zcvoknul každý.

kristi
1. únor 2008

muj muz je teda opak 🙂

anta
1. únor 2008

A vemte si to i z druhé strany, třeba nám ty současně štíhlé závidí, že jsme těhotné 🙂 musíme to prostě brát sportovně, když jsme se do toho daly, tak ať nám to prostě vyjde, není nic krásnějšího než čekat zdravoučké miminečko. Kytovcům zdar je velmi originální, tak já říkám NAZDAR 😀