Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Počítání 2 lichý týden v kalendářním měsíci

mude
12. zář 2018

Nerozumím tomu jak počítat kdy je dcera o víkendu doma, každý druhý lichý týden v Kalendářním měsíci, o prázdninách tento režim neplatí. Konec prázdnin 31.8 a přitom byla dcera 1-2.9.2018 víkend doma

misakri
12. zář 2018

@mude teď nějak nechápu tvůj dotaz.. teď je 37.tyden, čili lichý týden,lichý víkend..
Jestli až druhý lichý týden,tak je to teď. 1.-2.9.byl první lichý víkend.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
misakri
13. zář 2018

My máme taky liché víkendy u otce a nejsou to 1.,3.,popř.5.vikend v měsíci.. ale liché víkendy podle kalendáře.. v tomto případě 37.,39.tyden.. jindy to vyjde klidně na 2.a 4.vikend v měsíci 😉

andelka
13. zář 2018

Na liché víkendy je nejlepší podívat se do kalendáře na číslo týdne.
A ten první víkend měl jak kdo,někdo to počítal ještě do prázdnin.

vineta
13. zář 2018

Každý druhý lichý v měsíci je prostě každý druhý lichý, na tomu není co řešit... to podle mě nejde chápat jako každý druhý, tj. lichý- leda by mezi těmi slovy byla čárka. Jestli to takto, jak píšete v dotazu, máte v pravomocném rozsudku, a měl to přitom být každý lichý týden, tj. dva týdny v měsíci, tak to tam máte napsaný blbě a nemá-li to podklad v odůvodnění rozsudku, můžete dát žádost o vydání opravného usnesení.

mude
autor
14. zář 2018

Dcera je víkendy u otce, každý druhý lichý týden v kalendářním měsíci je o víkendu doma. 1.2-září byla víkend doma, tak jsem počítala že bude další víkend doma na konci měsíce a je to špatně. Tak mě to hlava nebere

hanka_12345
18. zář 2018

@mude no ale z.toho prave vyplyva ze-dam priklad (nevim ted cislo aktualniho tydne nebot mam kalendar jen v mobilu a tam cisla nejsou) ted je treba placnu cislo 35 tudiz lichy a dcera u vas nebyla to je prvni lich,pak je sudy 36 a dalsi je lichy 37 a to uz je druhy lichy takze u.vas je po trech tydnech.
Nepletete.se?vidate se 1 za 3 tydny jo?

mysicka_lb
18. zář 2018

Nemůže to být tak, že víkend 1.9. a 2.9. byly ještě prázdniny, tedy stanovený režim neplatil, a školní rok začal až 3.9. - první školní den?

Sem začni psát odpověď...

Odešli