Počítání 2 lichý týden v kalendářním měsíci

mude
12. zář 2018

Nerozumím tomu jak počítat kdy je dcera o víkendu doma, každý druhý lichý týden v Kalendářním měsíci, o prázdninách tento režim neplatí. Konec prázdnin 31.8 a přitom byla dcera 1-2.9.2018 víkend doma

misakri
12. zář 2018

@mude teď nějak nechápu tvůj dotaz.. teď je 37.tyden, čili lichý týden,lichý víkend..
Jestli až druhý lichý týden,tak je to teď. 1.-2.9.byl první lichý víkend.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
misakri
13. zář 2018

My máme taky liché víkendy u otce a nejsou to 1.,3.,popř.5.vikend v měsíci.. ale liché víkendy podle kalendáře.. v tomto případě 37.,39.tyden.. jindy to vyjde klidně na 2.a 4.vikend v měsíci 😉

andelka
13. zář 2018

Na liché víkendy je nejlepší podívat se do kalendáře na číslo týdne.
A ten první víkend měl jak kdo,někdo to počítal ještě do prázdnin.

vineta
13. zář 2018

Každý druhý lichý v měsíci je prostě každý druhý lichý, na tomu není co řešit... to podle mě nejde chápat jako každý druhý, tj. lichý- leda by mezi těmi slovy byla čárka. Jestli to takto, jak píšete v dotazu, máte v pravomocném rozsudku, a měl to přitom být každý lichý týden, tj. dva týdny v měsíci, tak to tam máte napsaný blbě a nemá-li to podklad v odůvodnění rozsudku, můžete dát žádost o vydání opravného usnesení.

mude
autor
14. zář 2018

Dcera je víkendy u otce, každý druhý lichý týden v kalendářním měsíci je o víkendu doma. 1.2-září byla víkend doma, tak jsem počítala že bude další víkend doma na konci měsíce a je to špatně. Tak mě to hlava nebere

hanka_12345
18. zář 2018

@mude no ale z.toho prave vyplyva ze-dam priklad (nevim ted cislo aktualniho tydne nebot mam kalendar jen v mobilu a tam cisla nejsou) ted je treba placnu cislo 35 tudiz lichy a dcera u vas nebyla to je prvni lich,pak je sudy 36 a dalsi je lichy 37 a to uz je druhy lichy takze u.vas je po trech tydnech.
Nepletete.se?vidate se 1 za 3 tydny jo?

mysicka_lb
18. zář 2018

Nemůže to být tak, že víkend 1.9. a 2.9. byly ještě prázdniny, tedy stanovený režim neplatil, a školní rok začal až 3.9. - první školní den?

mara2080
10. kvě 2023

Dobrý den prosím vás poradi mi nikdo dnes jsem dostal styk se synem kazdych 14 dní sudý týden nevím co to znamená kdy si pronej teda můžu jed děkuji