Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

sirael4
4. pro 2009

Tak to potom taky nechápu, kde bere energii.Asi má ještě nějakou "záložní".
Já bych třeba nezvládla dělit city mezi protějšek, dítě a ještě někoho třetího....
Přijde mi jeho chování naprosto typický...ty na něj udeříš a on se brání tím, že osočí tebe z něčeho jiného(lezeš mu do mobilu), aby ten jeho problém ustoupil do ústraní...

sirael4
4. pro 2009

svoja: S tím souhlasím 😉 To mi přijde taky absurdní...

aniv
4. pro 2009

Terci - ale ty sa budeš celý život trápiť.

tercie
4. pro 2009

kristi... co na to říct... máš pravdu, žijou lidi i s horším vědomím... jen o tom přesvědčit i ten svůj mozek... kterej ví, co by měl v tom případě dělat,ale ....ale .... ale...

tercie
4. pro 2009

Holky jak říkám, svojí kamarádce bych poradila taky, ať se na takovýho blbečka vykašle, že jí to za to nestojí, ale být v tý situaci sama je prostě něco jinýho, no...

sirael4
4. pro 2009

Nechci ti radirt ať ho opustíš.Jen prostě přemýšlím, jaké by to mohlo být dál...budeš po celou dobu vztahu takhle v nejistotě, bude tě to tu a tam trápit a časem se budete odcizovat čím dál víc.
Chápu, že nechceš aby syn vyrůstal bez táty.To by nechtěla asi žádná žena.Tady je pak důležité, když to nehodlá změnit on, aby ty jsi se dokázala netrápit tím a neřešit to a to je hrozně těžký.

kristi
4. pro 2009

ja si nemyslim,ze je to tak tezky se s tim smirit, volny vztahy ma spousta lidi 😉 proste je jim spolu tak nejak fajn, ale nestaci to. maji spolu naky zavazky, majetky, ono se to pak tezko opousti. A kdyz jsou schopni si dohodnout pravidla, tak nemusi byt zadnej problem, jen se v tom naucit chodit

svoja
4. pro 2009

SIR ja zas souhlasim s tebou 😉

Muj nazor - asi ma nejaky flirt, jinak si ty veci vysvetlit nedokazu a samozrejme to po tom vsem, co bylo, neprizna, to by byl blbej, ze...zvlast, kdyz to ted zatlouka jeste. Takze asi nezbyva nez : bud cekat az ho to prejde a snazit se to nejak prezit a nebo ho kopnout do zadku, protoze to udal jednou, dela to podruhy a urcite v tom bude pokracovat potreti, poctvrty....atd. Ja osobne bych neveru nekousla, natoz podruhy...proboha, celej zivot zit v neduvere a nejistote...ale kazdy to ma nastaveny jinak...ale rozhodne bych necekala, ze se sam prizna. Zvlast, kdyz to dela podruhy...mobil si bude hlidat a dal bude zapirat...to je jasny 🙄

aniv
4. pro 2009

A nemyslí si on náhodou, že ťa má na 100% istú?

sirael4
4. pro 2009

tomu věřím, že je to o 100% horší, když jsi v té situaci.Radí se lehko jinému, sobě už tolik ne. Na těch nevěrách je nejhorší to, jak ten nevěrný lže. Lže někomu, komu tvrdí že ho miluje, je to množství lží, přetvářek za účelem neublížit...

mywiel
4. pro 2009

Treba sa venovat viac sebe a sustredit sa na seba a nie na chlapa, prip. si zit tak aby ziarlil on, ak si je chlap velmi isty svojou zenuskou tak je na koni, preto treba vzdy udrzovat zdravé nevinné flirtovanie, aby videl, ze je o teba zaujem aj inde a ze sa bez neho nestratis.

sirael4
4. pro 2009

aniv: V tom si myslím problém nebude...

svoja: Mluvíš mi z duše 😀 Kdyby měl nějaký důvod, proč to dělá a řekl ti ho....pak by byla možnost to změnit a hrozba opakovaný nevěry by třeba vymizela...ale jestli nemá v podstatě proč, nebo ti to neumí říct, pak bych měla strach, že to ještě párkrát přijde ☹

tercie
4. pro 2009

aniv tak tou mojí jistotou si je myslím víc než jistej... Já nejsem záletnej typ a nikdy jsem nebyla, i když občas taky žárlil, ale neměl proč...

svoja
4. pro 2009

Je jasne, ze chces, aby mel syn tatu. Ale jak uz jsem tady nekde psala: nekdy je lepsi, kdyz jsou rodice zvlast a spokojeny nez spolu a nespokojeny, protoze ty deti to vyciti - okamzite!!!

A to, ze by syn "nemel tatu" (tim myslim, ze by s vama nebydlel, protoze tatu by mel samozrejme normlane dal) tak to by ROZHODNE NEBYLA TVOJE VINA!!!!! (ty velky pismena josu tam naschval)

A volny vztah je podle meho nazoru mozny jen v tom pripade, ze jsou s tim oba srovnani....ne kdyz jeden miluje vic a je nestastny ze je podvadeny....to si nejak neumim predstavit 😒

tercie
4. pro 2009

mywiel to jo, to všechno beru, ale já nějak nemám kde flirtovat... 😉 i když tomu jedinýmu bych se nebránila

sirael4
4. pro 2009

přesně tak, někdy pro děti není to nejlepší zůstat spolu.Rozchod je těžký vždycky pro všechny, ale když se bude máma trápit a on zaslechne pár nočních hádek na toto téma, určitě taky nebude nejradostnější...

volný vztah mi připadá jen jako záminka, proč se nevzdát pohodlí, co je, ale zároveň si dělat co chci...nic pro mě, ale pokud to někomu vyhovuje....

xsuzzi
4. pro 2009

tercie já se svym manželem žiju skoro 9 let,tak si to dovedu trošku představit co máte za sebou a že toho je hodně na co člověk nikdy nezapomene,syna máme taky,ale chci ti odpovědět na tvoji otázku jestli by jsme dokázalo udělat tak radikální řez a manžela opustit....nevim díky bohu sem tohle řešit nemusela.....co vim,ale jistě je,že,kdyby se to stalo poprvé,možná ho neopustim,nevim,každopádně bych na nějakej čas,aspoň na malej stejně odešla....zřejmě bych to ustála kvůli tomu co máme za sebou a možná jednou odpustila,ale v tu chvíli bych s nim nebyla,byť třeba na týden,14 dní.......myslim si,ale že bych se dokázala vrátit,člověk,když miluje,zvládne spousty věcí.....kdybych to,ale měla řešit podruhé,tak ti jednoznačně odpovim......ano,udělala bych ten ráznej krok a odešla od něj....navždy...
kdyby ti to nevadilo bylo by to asi jiné,ale ty chceš strávit celý život a nechat vyrůstat Vaše dítě v prostředí kde má tatínek sem tam občas milenku?Chceš strávit celej život tim,že se budeš jen a jen trápit?Tak to zřejmě bude...co.ale také vim,že ho neopustiš..je to jednoznačné z Tvých příspěvků...
tak se drž a držim palce,aby si tohle už nemusela nikdy řešit a trápit se kvuli něčemu takovému.Ty ani tvoje dítě si to nezasloužíte....nikdo si to nezaslouží

tercie
4. pro 2009

svoji já vím, akorát něco podobnýho prožívá švagrová, má dvouletou holčinu, s tátou se rozvedla protože se tahal s ženskýma, ale veřejně, a navíc chlastal... no a oni se teď o ni tahají, s kým bude na vánoce, kdo s ní půjde ven, a tak, je to děsný a nechutný a to já nikdy nechci zažít ☹

kristi
4. pro 2009

tak normalni lidi se snad umej domluvit, i kdyz verim, ze je to nekdy dost tezke, ale urcite to jde. Umet se rozejit v dobrem je fakt umeni

svoja
4. pro 2009

No jako ja osobne bych po podobnem zjisteni byla naprosto s nervama v prdeli a rozhodne bych nebyla schopna se jeste tvarit tajemne a nekde flirtovat (i kdyz treba jen naoko nebo jen delat ze to delam)...bych byla z toho uplne rozsekana....zvlast, kdyz by manzel zapiral a nechtel se o tom bavit. Ale to mluvim za sebe. Natoz souhlasit ci navrnout "volny vztah" v takovem rozpolozeni....uz se vidim 😅

Mmch deti ani nemusi slyset zadnou hadku...ale citi to z tech rodicu...to je proste fakt.

mywiel
4. pro 2009

tercie hocikde na poste, u doktora, v lekarni ale hlavne pred nim, usmievaj sa, srandickuj s postarom, to je fuk tu nejde o to, ze naozaj byt zaletny typ ale aby videl, ze nemas oci len pre neho, chlapy su lovci preto to treba udrzovat, lenze ked pride babo vela zien sa zmeni na matky a tym to hasne.

sirael4
4. pro 2009

když ale jinak máte hezký vztah, tak byste se snad dokázali na vídání synka a výchově domluvit...ale je zbytečné o tom mluvit, stejně jsi rozhodnutá s ním zůstat 😉

tercie
4. pro 2009

xsuzi děkuju za názor, a opravdu ti moc přeju abys nic takovýho řešit nemusela, není o co stát.

Hodně lidí mi radí vydržet, až než se malej narodí, že pak to většinu chlapů přejde, a MM se strašně těší už teď, a já mu to nechci brát, když nevím, jak to bude dál, třeba ho to fakt přejde... třeba si chce jen něco dokázat, než ho pohltí zodpovědnost a tak... No nevim, to víte, že se nechci dobrovolně celej zbytek života mučit po boku nevěrníka, teď ale tak úplně radikální kroky podnikat nechci, říkám si, že na to je vždycky dost času...

sirael4
4. pro 2009

myslím si taky, že to přejde, až se narodí...ale děti nejsou lepidlo vztahu, i když v to hodně ženských doufá...takže ano, může být klid pár let, ale co potom?Jednou i to dítě bude součástí stereotypu...

tercie
4. pro 2009

mywiel my většinou spolu po úřadech nechodíme, a do společnosti taky moc ne, kolem stavby je pořád tolik práce že na nějaký výletování a posezení s přáteli není čas. Když už někam jdeme, tak se společnými přáteli a většinou jsou to jeho kolegové z práce s přítelkyněma, nebo manželkama, a tam bych teda neflirtovala 😀

sir ty víš, odkud je on a odkud pocházím já, kam bych nejspíš s malým šla... to by to vídání a výchovu značně komplikovalo...

Holky moc vám děkju za rady a názory, musím pro dnešek končit, ale učitě se k týhle diskusi vrátím zítra!!!

svoja
4. pro 2009

Taky si myslim, ze neodejdes...ale jak rikam, to ma nastavene kazdy jinak. Ja bych pelasila jak namydlenej blesk....teda spis on by letel.

A vidani ditete je skutecne vec domluvy dospelych lidi. Chce to neplest si to dite se zbrani a nevyuzivat ho ve svuj prospech. Odmyslet si to, ze ti jeho otec ublizil a snazit se jejich vztah podporovat i po rozchodu. Coz chapu jako dost obtizne zvlast v situaci, kdyz je te manzelce ublizeno, ale nad to se proste musi povznest - kvuli diteti. Bohuzel vim o cem mluvim, manzel ma syna z predchoziho manzelstvi a protoze byvala je zla zahorkla krava, tak uz je to tata spis "papirove" kdyz chodi alimenty nebo mladej ocekava nejakej darek...ale to je zas jina kapitola.

sirael4
4. pro 2009

to máš pravdu, není to snadné, kdyby si aspoň on chtěl promluvit a řešit to...ale podle něj není co.
Měj se hezky! 😉

mywiel
4. pro 2009

Jednoznacne si musis najst cas aj na seba, stavba nie je vsetko, chlapy si cas na seba vedia najst, chod na kafe s kamoskou, on nemusi vediet s kym ides, ale ked vzdy ked pride domov a zenuska sedi a caka cely den poslusne doma tak sa chlap fakt nemusi snazit, to nemyslim konkrétne teba ale vseobecne, treba mat aj svoje zaujmy a stretavky so svojimi kamoskami, je to dolezité mat zivot aj mimo domacnosti a manzela.

svoja
4. pro 2009

tercie drzim pesti!

danfal
5. pro 2009

Ahoj. Pořád se tady mluví o tom promluvit si. Ale mám pocit, že chlapi toto přímo nesnáší. Řekněme si to otevřeně, že naše promluvit rovná se výslechu.
Nejlepší je. jak všechny ujišťujeme jedna druhou, že nám nejde o to narušit partnerovo soukromí, a když už něco najdeme, tak se zpětně ujišťujeme, že se nic neděje. Nedokázala jsem žít vedle chlapa, který mě podváděl, řešili jsme to půl roku a já to potom vzdala. Nedokážu si představit, že bych stresovala při každém zdržení v práci a podobně.
Mě by potom nětěšilo ani to spaní v objetí ☹ .
Tercie pokud s ním chceš být, musíš mu začít věřit nebo se z toho zblázníš.