Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

bora8
8. led 2010

no myslím že po takom "erotickom" zážitku by si to s ním žiadna nezopakovala 😎 😀 😀 😀

hankaaa1
8. led 2010

jake ste vy ale vynaliezave.. to nema chybu 😀

... no posledne 2 mesiace praveze nejako nikam moc nechodi, z prace vacsinou ide rovno domov (obcas na nakup)... takze naozaj neviem ci ide o neveru.. alebo si to len domyslam

wsmoulinkaa
8. led 2010

teda holky 😀 😀 není vůbec špatný nápad 😅
a pro ně to bude nezapomenutelný zážitek 😀

majacska
8. led 2010

ahojte. ked niekto sa chce manzelovi pozriet do mobilu, tak sa mu to aj podari....ale pochybujem, ze niekto, kto ma milenku si nechava zalubene sms ky v mobile, ved sa to da vymazat....

bebisek
10. led 2010

ahoj kočky,

jsem se fakt pobavila, máte super nápadíčky 🙂 😀 🙂

zuzuzanek
17. led 2010

Ahojda holky, tak jsem tu jen naskok, poreferovat jak to u nás vypadá........už se zdálo, že je to pomalu za námi, jenže včera s ní podle všeho byl a zřejmě se s ní vyspal.....jestli už to neudělal někdy dřív, tak včera jo.......nechci se tu nějak rozepisovat, je toho hrozně moc, co na to ukazuje....a všechno to strašně bolí, jsem naštvaná a smutná.... jen jsem vám chtěla dát vědět, že moje obavy se bohužel potvrdily ☹

kalu
17. led 2010

Zuzuzanek, to je mi moc líto ☹ , ale abych pravdu řekla, tak jsem si to myslela už když jsi psala poprvé (a taky jsem ti to psala už dříve)- ono totiž ti podvádějící chlapi mají tak nějak stejné vzorce chování 😝
neboj, nejhorší ze všeho je ten prvotní šok, když to najednou zjistíš na 100%- s odstupem už uvidíš i pozitiva. Tvoje veliké plus je (i když to teď nevidíš), že sis ho ještě nestačila vzít a nemáš s ním děti. Podívej se na téma "manželská poradna"- tam píší vesměs holky, které řeší podobnou situaci jako ty, ale už si dotyčného vzaly a mají s ním děti a je to pro ně tím pádem stokrát horší. Holky se tam v kostce shodují na tom, že kdyby s těmi svými nevěrnými manžely neměly děti, tak by rády okamžitě odešly ...buď ráda, že se takto vyjevil ještě před svatbou 😉
Co se týče pokračování vašeho vztahu, to už je na tobě, ale upřímně za mně- já bych se na takového chlapa vykašlala, když tě podvádí a lže ti už za svobodna- po svatbě a s malými dětmi se to pravděpodobně ještě zhorší 😒 - a ženská potřebuje mít v chlapovi oporu a ne vedle sebe člověka, kterému nemůže věřit.
Přeju ti, ať tě zlomené srdce brzy přebolí- a ať potkáš v životě takového chlapa, který si tě bude vážit a ne ti lhát. 😉

rehateha
17. led 2010

Zuzuzanek - a jak jsi na to přišla, že se s ní asi vyspal? Zajímalo by mě to, protože ted resim neco podobnýho jako ty na začátku a ja uz vazne nevim, co si myslet.

Přítel má kamarádku z práce, se kterou si zacal asi pred mesicem dost intenzivne psat.. kazdy den nekolik sms. Ze zacatku jsem z toho mela radost, protoze u nas to bylo vzdy tak, ze kdyz me napsal jakykoliv chlap - ze skoly, kamarad, z práce bylo hned zle, ze to neni normalni mit vrely kamaradsky vztah s klukem, ze to je jasny, jak to vzdy dopadne a nebo jak by ten chlap chtel aby to dopadlo. Jednoduse, ze neexistuje kamaradstvi mezi klukem a holkou bez postrannich umyslu.A vzdy rikal, ze si muzu byt jista, ze az on si zacne vypisovat s nejakou kamaradkou, ze to znamena pouze dve veci - bud ji chce do postele nebo s ni chodit. A ted je teda na scene kamaradka. Pritel si zacal uplne chorobne brat telefon vsude sebou- i na zachod i do jine mistnosti. No proste vsude, ze jsem si toho az vsimla od te doby je mi to divny. Pisou si treba i o pulnoci a za tyden jede pritel s praci na hory a ona samozrejme jede taky.Pritele jsem se zeptala, co to ma znamenat, jestli to, co mi vzdy rikal a na to mi rekl, ze nee, ze on sam to nechape, ze to je vazne jenom kamaradka. Vcera jsem nevydrzela a projela pritelovi telefon.. ja vim,nema se to a tak, ale ja uz vazne nemohla.. A nasla jsem sms typu: Jsi sama? Muzes psat? Rad te vezmu na bacardi. Na horach ti to vynahradim, jsem tvym dluznikem.. Kdy pred horama dorazis do Phy? jo, a řekl ji Kotatko!" Sice v te sms ze srandy, ale kurna! 😠 atd atd.. Jsem byla fakt nastvana a strasne to nejak zabolelo, protoze to, co mu psala ta holka, bych ja asi teda nikomu nepsala, kdybych s nim nic nechtela mit. A to mam kamarady a stykame se, ze jdeme na kafco a popovidame, co novyho. Uhodila jsem na pritele - no spis jsem jecela a chovala se jak blazen 😠, co to teda je a on ze nic, ze to je kamaradka a ze zacinam byt trapna a je to ode me velmi nefer!

Moje otazka zni : Myslite, ze se s ni na tech horach vyspi? Ja fakt nevim, co si myslet. Jsme spolu 5let pro upresneni a nikdy se takhle nechoval.

Omlouvam se, za takovy douhosahly a doufam,ze aspon trosku srozumitelny text.

brumdinka
17. led 2010

zuzi - jak to víš, že se sní vyspal ?

reha - no nevim co chceš slyšet 😅 jinak co si myslim, myslim si, že to je jenom kamarádka nebo aspon byla 😅 protože po tom tvym výstupu bych se nedivila, kdyby si to s ní natruc rozdal - něco jako jo lezeš mi do mobilu, myslíš si, že ti zahejbám, tak to udělám at´máš opravdu důvod na mě ječet ☹ - prostě byla chyba na něj takhle vyjet, jinak si nemyslim, že by Tě s ní podváděl to by si totiž všechny ty smsky vymazal a nenašla bys vůbec nic 🙂

já vim je to těžký, já taky měla občas tyhle výstupy, ale už sem se uklidnila a vim, že vážně nemám důvod a když si s někym vypisuje, tak čistě kamarádsky a že jí nazval kotatkem, no at´mě taky jeden kamarád neustále píše kočko jak se máš a v životě sem s nim nic neměla ani mít nebudu 🙂

rehateha
17. led 2010

Brum - to je prave ono. Ony tam byly sms jen z toho jednoho vecera. Byl s kamaradama cosi oslavovat,dorazil domu nad ranem a upadl do hlubokeho bezvedomi behem 2 minut, takze nemel cas a asi si ani nevzpomnel, ze by mel neco vymazat.
Samozrejme, ze jsem chtela byt strasne nad veci a zacala jsem velmi rozumne a vicemene se informativne ptat, ale pak to takhle vygradovalo, ze jsme na sebe jeceli. Treba to zas tak blaznivy nebylo, ale kezdopadne to bylo nad ramec meho obvykleho chovani 😠 😎
ja ti nevim.. on sam totiz vcera pri tom jekotu sam priznal, ze sam nevi, co ta holka chce. Jestli byt ka,aradka nebo to na nej zkousi a o to vic me ty hory trapi.

brumdinka
17. led 2010

reha - no já hlavně nechápu proč vlastně jede na ty hory 😅 no ted´neuděláš stejně nic, asi to chce to nechat trochu vyvrbit - ale je mi jasný, že budeš jako na jehlách 😒

kalu
17. led 2010

Nejsměšnější na tom všem je, jak mají ti podvádějící opravdu stejné vzorce chování, stejné typy výmluv, stejnou sebeobranné řeči, pokud na ně jejich partnerka "zaútočí"- mně to připadá, jakoby se všichni nevěrníci řídili podle jedné příručky 😝
Znám vícero podobných příběhů (včetně toho svého) a pokaždé je to, jakoby to byl jeden a tentýž.Stačí si přečíst příspěvky Rehateby , Zuzuzanecek, holek v manželské poradně... všechno stejný scénář ☹

rehateha
17. led 2010

brum- na hory jede, ptz je spousta snehu. je zima, jedou kolegove z prace a tak. To, ze jede na hory me vubec neva, jsem rada. Kdybych mohla, hned bych taky nekam jela. Jedine negativum je tam ta jeho kamaradka! Asi mi nezbyde nic jineho nez ji nejak fyzicky zneškodnit - treba vyvrknuty kotnik by bohate stacil😀 😎 To je samozrejme sranda .. i kdyz 😅

pravdiva
17. led 2010

Já jenom nechápu proč s nima zůstáváte .....po pěti letech vztahu je jasný Reho, že už to máte trochu okoukaný .....a slečna je nová ......když jí píše na horách ti to vynahradím, tak to nebude kámoška . Já bych tak nespolehlivýho chlapa vynesla .......jak pak jednou budete žít v rodině a řešit společně problémy, když už ted dělá seky??

Zůstat s takovým klukem je koleda o malér .......

rehateha
17. led 2010

pravdivá - to je ale prave to, že já nevím, jestli dela nebo nedela seky. Ja jsem znepokojena z jeho kamaradky, ale nevim, co mezi nima je nebo neni. SMS muze vyznit vselijak a nemusi ve skutecnosti nic takoveho rikat a prave proto, že jsem si precetla par sms, ktere mi sice ke klidu neprispely, ale také v podstate nic konkretniho neodhalily, nevim, co si myslet. Treba ho jen bavi si psat s nekym novym a je to konec dobrodruzstvi a treba taky ne. Nikde jsem nenapsala, ze pritel je nespolehlivy, tak si prosim nedomyslej - sama na to rada upozornujes holky, tak to prosim sama nedelej.

Nevim, co ted delat. Mam se stahnout a ocekavat, ze na horach nic probihat nebude a uz to dal nerozebirat nebo tema opet otevirat?

pravdiva
17. led 2010

No psala jsi, že ti dělal scény když jsi s někým psala ..........že neexistuje kamarádství mezi mužem a ženou ....a ted si píše on .....to zní docela divně, zvlášt když to vždycky nejvíc řešil sám.....tvoje smsky .

kalu
17. led 2010

Rehateha- ano, já bych se stáhla
Každopádně rozhovory na dané téma bych už žádné nezačínala, podle mně je to zcela zbytečné- pokud je ti nevěrný, tak se stejně nepřizná a budete se zbytečně hádat a bude si potom dávat větší pozor, aby sis něčeho nevšimla 😒 a pokud je to fakt jenom kamarádka, tak jí zbytečnými hádkami s ním budeš akorát nahrávat do karet

takže naoko bych byla v pohodě, ale ve skutečnosti bych byla maximálně ve střehu. moc bych ti přála, aby tvůj případ byl vyjímečný a nevěra se nepotvrdila, i když já to moc růžově nevidím- zvlášť po tom, co bylo v těch sms- takhle si přece nepíšou kamarádi (ale mnou se nedej otrávit, já jsem v tomhle opravdu skeptik
😉 )

pmk
17. led 2010

Ahoj,
omlouvám se,že vám sem lezu,ale chtěla bych něco napsat k tématu.

mám dlouho kamarádku,jednu z nejlepších,známe se něco přes 12 let.Když chodila,posléze žila se svým přítelem,po té manželem,tak ji několikrát podvedl.Ona mu vždy odpustlia.Už tenkrát se nikdy nepřiznal,samé lži a výmluvy,říkala,že si připadala jako blázen a nevěděla jestli si něco nenamlouvá a tak.
Teď je z ní maminka dvou dětí,7 a 1 rok a je rozvedená,manžel ji opět podvedl,opět výmluvy a lži,ale tentokrát to ona ukončila a už ho nechce vidět.Malé byly 3 měsíce,podváděl ji celé těhu,to je myslím vrchol všeho.Zbyly ji krásné a zdravé děti a spousta starostí.Jeho už nechce vidět,i když on se snaží se jí zase vetřít,doufám,že to ustojí,přeci jen je to otec jejich dětí,ale....

Chci vám jen říct,vy co máte nějaké pochybnosti a podezření a i k němu máte asi důvod,viz ssmsky atd.,běžte od toho dokud ještě nemáte děti,potom je to mnohem složitější pro všechny.

moc Vám všem držím palce,doufám,že tohle nikdy nebudu muset řešit,ale člověk nikdy neví.

filipal
17. led 2010

Rehatela 100 % sa s nou na tych horach vyspi, ak uz sa to nestalo.....

teraz sa brani, lebo to chlapom vsade radia - zatlkat, zatlkat, zatlkat!
ale v podstate ti to sam povedal volakedy....ze ked si on zacne s nejakou pisat tak to znamena postel alebo chodenie, nie? to, ze si sa neovladla a vyletela na neho, je uplne normalne, ved si clovek, nie? malokto by vydrzal
zostat chladnym, racionalnym a ovladal sa.
to co tu pisu niektore kocky, ze neist chlapovi nikdy do mobilu, to je ako ist sama proti sebe. ja si myslim, ze ked mame podozrenie, treba sa uistit. ze je to podvod? a on nepodvadza? a ovela hnusnejsie a zakernejsie.

Zuzka, je mi luto, ale tiez si ma nepocuvala..... ono je to tak s tymi radami, nech sa tu cokolvek napise, kazdy si urobi aj tak po svojom. ludia sa vacsinou tuzia iba uistit, ze to co planuju urobit im niekto schvali.... a vzdy sa taky najde. je mi ta luto, ale koledovala si si sama. mala si sa stiahnut a nie sa s nim vyspat! mozno by si bola vas vztah zachranila, ale neviem, ci by za to stal.... ☹
ale pocuvala by som radsej skusene zeny, ze Kalu? 😉

bebisek
18. led 2010

Ahojky,

tak koukám, další přírůstky do klubu ☹

Rehateha, bohužel si myslím, že tě ten tvůj opravdu podvádí...
s těmi SMSkami, že kdo podvádí, tak si je v mobilu nenechá - to taky není tak úplně pravda, někdo je maskuje pod
mužské jméno, ale hlavně ti chlapi jsou tak zblblí, že je leckdy ani nenapadne, že by s tím mobilem mohli být podezřelí a že by se jim partnerka mohla do mobilu podívat

ten můj to prý ukončil, dělá jako že všechno v pohodě, celkem se i snaží, ale stejně mu to tak lehce nedaruju
telefon si zahesloval, takže se už nepodívám, ale jsem ve střehu a jasně jsem řekla, že jak bude jen stín podezření, balím kufry a je mi jedno úplně všechno, ať se s barákem stane, co chce - toho, že odejdu s dětmi se bojí jak čert kříže.... tak snad už dá pokoj

když už máte děti, je to mnohem těžší

proto vemte rozum do hrsti a jestli nejste manželé a děti nemáte, pryč od něj, udělal to jednou, udělá to kdykoli znovu
někdy se stane třeba jednorázový úlet v opilosti nebo tak, ale tohle Reha asi nebude ten případ

uvidíš, až se vrátí z hor, on po té scéně bude víc ve střehu, a samozřejmě, že nic nepřizná a nejlepší obrana je útok, takže ještě tebe obviní, že je to hnusné, prolejzat mu mobil, to je totiž jejich taktika

pokud budeš mít důkaz, zkus to třeba tak, že ho napráskal někdo od něj z práce a uvidíš, jak bude reagovat
já to tak zkusila a bohužel BINGO, ale zas jsem měla jistotu a netrápila se podezřením, ikdyž nevím, co je horší,

zatím páčko,

mywiel
18. led 2010

bebisek a preco si mobil zahesloval ked to ukoncil spytaj sa ho coho sa boji ked si dava heslo? 😕

mywiel
18. led 2010

Ja som sa spytala manzela ze keby ma podvadzal ci by mi to povedal odpoved bola jednoznacna NIE... 😔 takze je to tak chlapy su zbabelci teda nie vsetci ale vacsina. Bebisek my ked mame nejaky problém tiez mu poviem zbalim sa a odchadzam s malou a to mu tiez nie je vsetko jedno lebo je to vyse 1000km takze by ju casto nevidel. 😀

brumdinka
18. led 2010

mywi - chlapi nemusí být zbabělci - mimochodem na tuto otázku by Ti každej odpověděl, že NE včetně ženských 🙂 ono je to totiž logický - když už něco špatnýho dělám, tak se přece dobrovolně nepřiznám - to bysme pak nepotřebovali třeba policii, kdyby se každej hned přiznal 😀

mywiel
18. led 2010

Ved hej ale to zatlkanie ked uz mas dokazy alebo tak zvané dokazy a hovorenie ze zena je hysterka, robi si filmy alebo sa urazat ze ako si to o nom moze mysliet to je fakt pokrytectvo to neznesiem ked uz ma niekto vazne podozrenie a spyta sa ako este moze to otocit proti tej zene a robit z nej hlupu a blaznivu? 😠

langkofel
18. led 2010

juj myw. tak s tym vyhrazanim, ze zbalim mna aj malu som to aj ja skusala....no a dopadlo to trosku inac...balil sa napokon on!
A advokatka mi to balenie velmi rychlo vysvetlila a vyhovorila!!!
No ale to som od temy, juj dievcata, je mi to luto aj ja som toto prezivala pred skoro 2 rokmi...a stale ten isty scenar, ako to tu uz niekto napisal....akoby mali daku prirucku... 🙄
Moja rada je presne ako pisala pmk, ak sa da utekajte...

mywiel
18. led 2010

Preco ti to vyhovorila? 😕

langkofel
18. led 2010

No my to dieta nemozeme jednoducho vziat a odviezt si ho na SK!!! (teda neviem ake zakony su u vas)To je protizakonne ak s tym nesuhlasi otec. Nakoniec som dostala od sudu papier, 1x rocne na 1 mesiac, ak tam chceme stravit dlhsi cas, musime mat pisomne povolenie od otca dietata, si myslis ze, mi ho dal 😖 ?

wsmoulinkaa
27. led 2010

ahoooj!!

rehateha - taky se přikláním tomu, že ti asi zahne, pokud to už nedělá, chjo to je děsný s těma chlapama. Myslím si to proto, protože mi je divný proč si píšou pořád i v noci atd....ale víš co?? Seber kámošky a jed si taky někam!! A pěkně si to užij!!

Dobrej je taky film Líbáš jako bůh!! 😀 se sem jako hodí 😉

mata25
27. led 2010

ja len tak rozmyslam naco je dobre patrat po nevere? co s tym holky chcete robit, pokial toho dotycneho kopnete do prdele tak hej, ale ak s nim chcete zostat, a proste len vediet na com ste, tak to je blbost. lepsie nic nevediet aspon sa clovek netrapi. ja som nevedela a ani som nechcela vedieta a aj tak som sa dozvedela a vobec mi to nepomohlo.

latvia
27. led 2010

langkofel....necitala som velmi dozadu, preco nemozes zbalit dieta a odviezt na SK? si este stale vydata?