Pomůže sexuolog nebo psycholog? Manžel si posílá nahé fotky s nějakou paní

broucinka1212
24. led 2018

Ahoj, už jsem tu o tomto problému několikrát četla,ale nedočetla jsem se, kam s ním zajít☹ jsme s manželem 4 roky. Máme super vztah, plný smíchu, kamarádství, mazlení, sexu, společných koníčků i kamarádů.. No prostě no problem... Ovšem, už před rokem jsem zjistila, že je na nějaké erotické seznamce a posílá si nahé fotky s nějakou paní☹ Uděřila jsem na něj.. Omluvil se, že si prostě připadal málo atraktivní a nepřitažilivý a doháněl si takhle ego (typicky chlapská debilní úvaha) Jenže já od té doby nejsem v klidu☹ I když mě furt objímá a pusinkuje a já nevím co... Prostě mám indicie že opět dává své fotky někam na net.. Děsí mě to.. Ten jeho dvojí život.. Mám strach aby to někdo nenašel a nerozšířil.. Mám strach že mi to zase ublíží.. Mám strach,že to někde najdou mé děti.. jenže rozejít se s ním nechci.. Věřím, že je to jen virtuální. nemá kdy by se s někým scházel..Ale stejně mě to ponižuje a bolí...Minule jsem u ale řekla, že ještě jednou a půjdu...tak co teď? S jakým doktorem bych to mohla probrat? Tuším, že je to prostě závislost jako třeba automaty.. chtěla bych nám nějak pomoct☹ díky moc za vaše rady...

labijoux
24. led 2018

Mně to připadá spíš na vztahovou poradnu a přijít byste měli oba

sheala
24. led 2018

Pokud máte možnost, vyhledejte manželskou/rodinnou poradnu, nebo psychologa, který dělá i párová sezení. Hodně štěstí!