Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Přípravky na lepší spánek, máte zkušenost?

cabo
8. únor 2017

Dobrý den,
nevedela jsem kam presne příspěvek zařadit, tak snad....
Manzel ma ted více starosti v praci, do toho se syn jeste porad budi v noci na mliko no a manzel ma ted strasne problemy se spankem. Nemuze usnout, hned se budí a tak porad dokola. Rano je příšerne unaveny.
Tak se chci zeptat, mate zkusenosti s nějakými pripravky na lepai spanek? Zatim se nam moc nechce do prasku na spani.
Díky

andysek2512
8. únor 2017

@cabo co zkusit nějaká homeopatika🙂 nejlepší je zajít za nějakým zkušeným homeopatem🙂
Jinak toto ma i můj přítel, tím že se maly budí tak on pak nemůže usnout a usne kdxz se zas maly vzbudi a tak furt no :-// bere si občas špunty do uší na spaní no.

andysek2512
8. únor 2017

@cabo ještě meduňkový čaj zkusit🙂

viki788
8. únor 2017

Před spaním vyvětrat,zatemnit pokoj (závěsy,žaluzie),nejíst těsně před spaním a pokud ho vzbudí malý,tak by možná nebylo na nějakou dobu špatné přestěhovat se z ložnice třeba do obýváku. Tak jsme to dělávali někdy my,když se děti v noci hodně budily,manžel spal raději na gauči 🙂

monilee
8. únor 2017

@cabo Trezalkový čaj...ja som hrozný nespavec a toto mi naozaj pomáha. Len sa nesmie piť v tehotenstve, ale to manžel asi nebude 🙂

cabo
autor
8. únor 2017

andysek2512, monilee
Zkusíme ty caje. Ted me jeste napadly Bachovy esence...

andysek2512
8. únor 2017

@cabo jojo ty by také urcite sli 🙂 chce to vyzkoušet. Segra ma taky problémy se spánkem a zrovna mi psala že si koupila v lékárně nejake leky volne prodejně a ze po nich je to lepsi no. Ale ji teda nebudí žádný prcek ona prostě má problém se spánkem no:-/

Sem začni psát odpověď...

Odešli