Přitahuje mě jiný muž, jsem 15 let vdaná - nevím, jak z toho ven

Ani nevím proč to píšu...asi se potřebuji vykecat a vidět realný pohled někoho z venku. Nikomu to nemůžu říct. Jsem 15 let vdaná, mám 2 děti. Můj manžel je skvělej chlap. Jenže...asi 5 let znám jednoho muže...kamarádili jsme spolu, opravdu jen kamarádili. Vždycky se mi hodně líbil fyzicky i lidsky, máme společné koníčky, zajímají nás stejné věci. Prostě kdyby byl ženská, byla by to moje nejlepší kámoška 🙂 Je to asi půl roku, kdy jsme se líbali...prostě se to stalo..(chtěli jsme to asi oba), od té doby ještě asi 3x...nic jiného nebylo...já jsem od té doby úplně v prdeli. Nemůžu spát, skoro ani jíst...připadám si jak zblblá 16-náctka. Doma se snažím. Manžel nic netuší. Ale už to moc nedávám, hrozně mě to ničí. Mám pocit, že jen přežívám nic mě nebaví. Teď jsme byli s rodinou na dovolené a já jsem myšlenkama úplně jinde. Vždycky jsem to hrozně odsuzovala a najednou se mi to stalo. S přítelem se vidíme v práci, ne úplně pravidelně ale vyhnout se tomu úplně nejde. Když ho vidím mám pocit, že se mi rozkočí srdce. Teď je měsíc pracovně mimo...nevidíme se...ale je pravda, že jsme v kontaktu přes telefon...a je to pořád horší. On je taky ženatý, o své ženě mluví hezky...ale já vím, že jim to nefunguje (z dobrého zdroje). Vůbec nevím, co si se sebou počít...šíleně mě to trápí. Vím, že mu na mě záleží a má mě rád. Kdykoliv potřebuji, je tu pro mě. Nechci si rozvracet rodinu, nechci podvádět manžela, chci na něj přestat myslet, ale při představě, že mi zmizí ze života bych se zbláznila...někdy v noci i brečím...jsem fakt asi magor. Stalo se Vám to někomu?
urtica
16. črc 2018
@evaviki Je fakt, že lehký flirt asi bohatě stačí, čelit nabídkám kvalitního sexu může být občas náročné 🙂
evaviki
16. črc 2018
@urtica tak to je otazka, zda by byl kvalitni 😃 😃 Ale vyslechnu si ledacos. Obvykle prosbu, at mluvim slovensky a ne cesky a i s komentarem, co to s nimi dela..
urtica
16. črc 2018
@evaviki 😃 oni jsou jistě přesvědčeni, že by kvalitní byl 😃 Jo, slovenština 🙂
klea81
16. črc 2018
@dc2015 no ale stejně by její štěstí nemělo být něco menšího než štěstí dítěte a manžela. Vztah bez lásky pro mě není manželství... Vůbec do toho netaham sexuální pudy, to je pro dvacitky.
dc2015
16. črc 2018
@klea81 Tak já vycházím z toho, že paní psala, že má manžela ráda a v posteli jim to předtím klapalo... Těžko asi počítat, že po 15 letech se jí budou klepat kolena, když má přijít domů z práce. 🙂 Ona ta intenzita u někoho nového zákonitě prostě musí být někde jinde. Já jsem z toho vůbec nepocítila, že by s manželem měla vztah bez lásky, jen vztah bez zamilovanosti. A to po 15 letech není divu. I když i po letech samozřejmě může přijít druhá, třetí... vlna zamilovanosti.
klea81
19. črc 2018
@dc2015 tak já se třeba pořád těším když má přijít manžel z práce 😉
lioness34
19. črc 2018
@klea81 tak to se těší většina co mají vztah v klidu.... on se pak vztah změní....po hodne letech. Třeba stojís vedle něho a jsi rada ze ho mas vedle sebe ze jste spolu proste citis ze ho milujes ale jinak - v hloubce - jinak než když jsi poblaznena hormony
dc2015
19. črc 2018
@klea81 Já taky, ale neklepou se mi kolena a srdce mi neposkočí, když mi od něj přijde SMSka... Což ale neznamená, že se neusměju, když mi přijde, a že si třeba přes den v tom fofru jen tak nepošleme na komunikátoru pusu. Ale v tom je podle mě právě ten rozdíl. V té intenzitě...

Po letech pak prostě člověk může potkal někoho, s kým se mu klepou ta kolena a srdce poskočí... A pro mě osobně bych byla blbá, kdybych opustila to, co mám, za to, že to bude chvilku "dokonalý". Za 10 let s tím někým "úžasným" totiž vůbec nemusím být v té fázi, že se těším, až přijde domů a usměju se, když se podívám, že vedle mě v noci spí.

Ale někdy je prostě snadný zblbnout... a třeba i o všechno, co má nějakou hodnotu, přijít. Ale to už si musí každý srovnat, jak to má doma. Co za co stojí a co ne.
lioness34
19. črc 2018
@dc2015 tak ono je to jako droga - je krasne va nadherne když se ti někdo libi a on je z tebe paf.... jenže ohrozit vše co jsme budovali s manželem a vzít jistotu a domov dětem??? To je moc velká daň za poblouzneni
urtica
19. črc 2018
@klea81 V tomto souhlasím s holkama - z toho , co pisatelka uvedla v úvodu mi nepřipadá, že by manžela nemilovala - jen ty emoce spojené s novou láskou mohou vypadat daleko přitažlivěji a jsou samozřejmě velmi intenzivní. Milovat, to podle mě znamená přijímat druhého se všemi jeho nedostatky i chybami, což na začátku vztahu, ve fázi poznávání, prostě možné není. Můj osobní postřeh - zblbla jsem sice jen platonicky, ale zato zcela totálně a absolutně. Chodila jsem jak tělo bez duši, plnou hlavu svého "objektu". Přesto se mi v noci nikdy nezdály sny o potenciálním milenci, ale o mém manželovi a o tom, že mě opustil. Z těch snů jsem se budila hluboce nešťastná a zoufalá. To pro mě byl docela dobrý kompas toho, co je pro mě v hloubi duše důležité..
pulecp
Dnes v 07:20
@qwe61 Chceš "udusit" emoce - bojem a popíráním je jen posílíš. Naopak toho využij k většímu sebepoznání. Teprve potom řeš (ne potlačuj) to, s čím se "v sobě" potkáš.
ariadna12
Dnes v 07:48
@pulecp obvykle s timhle souhlasim, ale ted mam trochu problem - s dost velkou pravdepodobnosti zjisti, az odlozi ruzove bryle, ze ten novy je (prinejmensim😊) normalni chlap, ma taky chyby, nebo si s nim nabije pani usta a zjisti, ze je to hajzlik, a prijde o rodinu. Spis bych resila, proc ji ten novy k sobe tak pritahl, a zda to nemuze mit i doma od manzela. A co vlastne chce.
lioness34
Dnes v 08:12
@ariadna12 doma má manzelka v pohodě - proste hormony no.... stane se. Hlavně nikomu neublížit a ustát to. Zbytecne se to tady rozebírá až nevím kam.. zakladatelka se jen svěřila a tady už to jede 😁 má hodneho manžela ví ze se poblaznila .. na vinné nemusí být ani manžel ani nikdo jiný.....
pulecp
Dnes v 08:16
@ariadna12 Přesně o tom mluvím 😉, nemyslel jsem "nebojuj, nepotlačuj" = "jdi do toho", myslel jsem sedni si a hledej v sobě souvislosti, příčiny, co Ti chybí, možná "co přebývá",... a vyřeš si to, ne utíkej za ním.
lioness34
Dnes v 08:21
@pulecp upřímně řečeno přijde mi ze dnes se vše až moc řeší - energie minule životy příčiny až nevím od dětství a jak to teď 40ti lezou ženu ovlivní... někdy mam dojem ze už lidi blbnou. Hledají už důvody v ledascem a problémy shazuji na kde co ...
jako by se nikdy nestalo ze je fungující manzelstvi x let kde v rámci možnosti vše klape a najednou jeden zblbne - proste se to stává...nemusí to být tak ze manzelka kašle na manžela nebo naopak... jsou spolu dlouho a on má krizi středního veku - řeší sám sebe ze je starší atd atd a proste zblbne. Ne cíleně ne plánované - nechce nikomu ublížit..... nechce se rozvádět.... a to samé žena....nemusí být příčina v tom ze ona je kráva nebo on je debil..
lioness34
Dnes v 08:22
A ani v tom ze v dětství... a bla bla bla ...
pulecp
Dnes v 08:28
@lioness34 Přesně tak - hledají se kdovíjaké příčiny (často s nejasnými souvislostmi, nabádá se zkoumat kdoví kde všude, jen ne VE VLASTNÍCH POCITECH) - tamto Tě uhranulo, v moinulém životě jsi... atd atd. - ale toto zase vede k přístupu, na mě něco přišlo, já si to sám nevytvořil. Jenže každý problém jsem si nějak vytvořil nebo aspoň spoluvytvořil. Cílem je lepší iuvědomocání si sebe a svých motivů a na základě toho rozhodování, co udělat (podle toho, kam chci jít). Přestat být "hračkou" jiných, svého podvědomí atd.
lioness34
Dnes v 08:37
@pulecp tady paní je spokojena s manželem - 15let funguji a ona “jen” zblbla - chvilkove - podle mě se to stává a nemusí to být ani takže já nebo kdokoliv jiný se chováme tak nebo jinak...proste ve vztahu jsem x let a těžko když potkám třeba po 15ti letech sympatickeho inteligentního muže který má stejný humor jako já a potkávám ho pravidelně v práci kde je většina lidi na jiné vlně tak těžko člověk zabrání takovému vzplanutí - nemyslím fyzickému tomu zabránit lze ale tomu poblazneni... tady si paní uvědomuje ze má fajn manžela i deti a to si mužu uvědomit i já a nechci v žádném případě nic měnit ani bourat rodinu ani fyzicky se sbližovat i když mě to hodne táhne.... ale kdo tamto muže?? Manžel? Když doma pomaha a rozumíme si?? Nebo já???? Podle mě proste se stalo a nikdo není viník a ani to neznamená ze nejsem spokojena
ariadna12
Dnes v 08:37
@lioness34 to vis, kazdy ma jiny nazor, o tom i diskuse jsou, ze?
pulecp
Dnes v 08:56
@lioness34 Já s Tebou nepolemizuju, ale souhlasím. Paní se ale ptala, jak z toho ven, tak jí přece jen ukazuju, jak (podle mne) nejlépe, nejrychleji, nejméně bolestivě - ven.
lioness34
Dnes v 08:59
@pulecp však já netvrdím ze polemizujes 😉

Začni psát odpověď...

Odešli