Přítel odešel, ani na děti se neptá. Má smysl to řešit?

fabina26
18. lis 2015

Nevím jak to zvládnu dal. Už je to 3 týdny co odešel přítel řekl že se musí dát do kupy první byl u kamaráda a teď už bydlí v pronájmu. Už jsi nejsem jistá zdá by se vrátil když přišel tak s dětmi byl jen ani ne 20 min. A pak šel do garáže dělat na autě byl tam asi tak hodku a jak došel domů tak mu bylo řečeno zda už se rozhodl zda už ví co chceš? Řekl že nevím tak že ať vrátí klíče když snama nebydlí až bude vědět tak že dostane zpět klíče. A pak se ukázalo že ho to asi vzalo protože řekl že byl slušně vyhození i když přitom odešel on od rodiny. A ani nic víc neřešil a odešel ani se sám od sebe neozve a ani na děti se nezepta jak se mají. Má to vůbec smysl řešit nebo už ani ne.....

vercik83
18. lis 2015

@fabina26 do vašeho vztahu nikdo nevidí, důvody víš jen ty. Asi zbyde jen čekat...ale asi bych se domluvila jak dlouho aspoň. Nebo navrhni poradnu, těžko říct..

fabina26
autor
18. lis 2015

Už před tím to moc neklapalo ale vždy to nějak šlo. Až teď se stalo to ze přišel o řidičák a začal dělat voloviny než jsem se stoho dokázala spamatovat tak se rozhodl sám že byl u kamaráda a našel si pronájem. ale mělo by se to nějak režit přece.....

myskin
18. lis 2015

@fabina26 tak je úplně jedno jaké měl k tomu důvody, nemůže se přece zdejchnout aniž by se s tebou dohodl o dětech. Jak s péčí tak s financema. Když už má pronájem, tak to na návrat v nejbližší době moc nevypadá. On se chudák musí dát dohromady a co ty ostatní kolem něj to neřeší. Takže já bych s ním v první řadě vyřešila děti a vše okolo a řešila bych to tak jako by se už nikdy vrátit neměl a časem uvidíš. V podstatě rodinu hodil přes palubu, pokud měl krizi a potřeboval být někde jinde, tak takhle se to snad nedělá.

fabina26
autor
18. lis 2015

V tom máš pravdu. Já sama jsem s toho zdrcena a snažím se nějak fungovat vím že to chce čas a trpelivost. A děkuji za Vaše názory co jste napsaly