Přítelova sestra mi dělá peklo

konekokira
17. dub 2016

Ahoj, moc bych potřebovala s někým probrat rodinný problém, nejlépe s někým, kdo má podobné zkušenosti. Jde o to, že nám skončila smlouva ve starém bytě a přítelova sestra nám nabídla, že bychom mohli bydlet v jejim bytě, že jakmile otěhotní, budeme tam sami a do té doby, tam bude dojíždět na směny. Otěhotněla jsem dřív já, ale přesto jsme se do jejiho bytu nastěhovali. První tři měsíce to víceméně fungovalo, ačkoliv co si budeme vykládat, tři dospělí v 2+kk jsou moc... Postupem času, kdy jsem zvládla první trimestr a začala fungovat, jsem se jí na férovku zeptala, co budeme dělat a jak to budeme řešit, když do mého termínu porodu neotěhotní, řekla, že neví, že se to vyřeší. Tak jsme to všichni tři nějak nechali plynout, sestra mezitím začala dělat nenápadné scény (typu, že něco, co řekla, že nám nechá odvezla apod. takové naschválky), já přestala mít náladu se s ni nějak bavit, tak jsme se k sobě začaly chovat chladně. Podotýkám, že mě výživně pomlouvala přítelovi na fb. No a včera dostala absolutní výbuch, udělala scénu a řekla, že se máme odstěhovat, pak mi vyčetla, že jsem jednou chřoupala čipsy, když přišla z noční a že mi nepřeje těhotenství... Nemám ponětí, jak se k tomu postavit... Dneska den po scéně psala opět přítelovi, jaká jsem hysterka a manipulátor, že jsem to celou takhle chtěla (ještě ten den předtím jsem přítelovi říkala, že se stěhovat nechci)... Je možný, že mě natolik nenávidí, že nás s přítelem rozeštvává? Věřte, že s naším vztahem to dost cvičí...

konekokira
autor
2. črc 2016

@lalinka16 a co ti na to řekl přítel? Asi si to musíte vymezit s přítelem, řekni mu, že máš jeho sestru ráda, ale teď jste tu vy dva a chceš trávit čas s ním a ne se sestrou 🙂

lalinka16
2. črc 2016

@konekokira rekl mi ze mluvim nesmysli ze tak to neni a ze ji vychoval od mala ze ji bere jako svoji 🙂 jo vetsinou kdyz ma volny cas tak knam opet prijde jeho sestra

konekokira
autor
2. črc 2016

@lalinka16 aha...to vypadá, že nehodlá nic měnit... A jak se k tomu staví jeho rodiče?

lalinka16
2. črc 2016

@konekokira tem to je uplne jedno ta si zabreci a oni ji vyhovej