Pro všechny maminky, které si chtějí postěžovat na manžela 🙂

tomikjoejoe
8. pro 2018

Maminky, máte také někdy pocit, že byste toho druhého dospělého s kterým žijete nejraději vykopaly z bytu? :D Nebo jsem sama ... (Prosím berte z nadhledem, mám spokojené manželství, jen jsem momentálně sama na 4 malé děti a dva psy, navíc v sedmém měsíci těhotenství s manželem už 14 dní na nemocenské a ještě ke všemu na dietě, tak už mám trochu dost 🙂

penelopaw
11. pro 2018

Jinak k tomu podstrojování: máma kdysi citovala odpověď psycholožky v nějakém časopise, kdy si tuším muž stěžoval, že jeho potřeby ve vztahu nejsou naplňovány. Psala tam, co vyžadují ženy a co muži. U mužů to byly zkratky: OSTA, NESTA, SEZA a UU neboli

OSTA = Obdiv stále
NESTA = Nezatěžovat starostmi
SEZA = Sex kdykoli se zachce
UU = Uvařeno, uklizeno

Znám pár ženských, nutno dodat že většinou ve věku mé maminky, které se tím řídí a podle všeho mají velmi spokojené domácnosti 🙂. Jen by mne zajímalo, čistě ze zvědavosti, jestli tam chlapi plní i ty jejich potřeby, a totiž: POPO, DUPO, VYCE a VYPO.

POPO = posedět a popovídat.
DUPO = Duševní porozumění.
VYCE: Vyjadřovat lásku celým životem.
VYPO: Vycítit, co potřebujete.

Ty ženské zkratky jsem zapomněla, ale povedlo se mi je prohnat googlem, takže na mne na toto téma vyskočilo i několik článků 😉.

bayt
11. pro 2018

@penelopaw No to není žádné psycholožky, ale Šmolky 🙂 Taky teda psychologa. I když já bohužel nejsem poslušná hospodyňka no, takže nezatěžovat a naklízet fakt ne :D

pavlinka089
27. bře 2019

Děvčata taky mám problém před rokem sem podepsali s přítelem dohodu o tom že bude mít ve své péči dceru od 3 let a teďka se rozchazime definitivně a chci aby dcera zůstala semnou ....a když sem to oznámila rodičům tak mi řekli že mě vyhodí nevim co mam dělat a sem a přítelem nestastna

sudylichozrout
27. bře 2019

@pavlinka089 nerozumim. Zkus to rozvest.

pavlinka089
27. bře 2019

@sudylichozrout ....před rokem jsme měli krizy s přítelem a donutil mě podepsat dohodu o tom aby jak dceři budou 3 roky aby ji měl v péči on a pak jsme do zase jakým si způsobem dali dohromady a teď je to definitivní že se rozchazime a tom že sem mu podepsala tu dohodu o dceri tak mi ji může vzít když se rozejdeme a když sem řekla rodičům že se rozchazime definitivně tak mi řekli že mě vyhodí s domu bydlime u nich v baráku

pavlinka089
27. bře 2019

@sudylichozrout a nechci aby ji měl v péči on

sudylichozrout
27. bře 2019

@pavlinka089 hm, radeji se nebudu vyjadrovat ke vztahum v rodine. Ale: dej normalne navrh k soudu, ze chces dite do sve pece, dohoda, kterou jste nesepsali pred notarem, nema platnost. Pokud bude chtit partner stridavku, bude o ni rozhodovat soud, tam to neovlivnis. Bude zalezet na tom, jak se kdo z vas dokaze o dite postarat. Ale prosim te o jedno, zkuste se s partnerem chovat jako dospeli, at nema vase dite hned z pocatku takhle desive priklady. A to plati i o prarodicich. Tvorite osobnost, navyky a budouci chovani vaseho ditete, chovejte se podle toho.

pavlinka089
27. bře 2019

Děvčata jdu se zeptat kdyz sepisete žádost o svěření dítěte do péče za jak dlouho se to dostane na soud a po jak dlouhé době bude soud