Proaktivita v sexu. Jak na to?

7. zář 2022

Ahoj dievcata, mozno poradite 🙂 radsej vy jak nejake sex forum 😂
Pred manzelom som bola vzdy vo vztahoch dost hardcore dom-sub (nie jak 50 shades 😂) a hlavne jeden moj kamarat, s ktorym som spavala tak nejak v priebehu rokov furt, nemal rad, ked som bola vobec trosku proaktivna v sexe. Takze som fakt nebola. Asi to tak mam aj dane.. mam obecne problem s dotykmi - som prirodzene nekontaktna a to oboma smermi. Nepotrebujem, aby ma ludia hladili, mazlili sa so mnou, ale ani ja sa nepotrebujem nikoho nejak extra dotykat.
Ale jak roky plynu a moj partner uz nie je taky vysadeny na niektore veci, tak mi pride, ze by ocenil nejaku proaktivitu z mojej strany. Len ja fakt neviem jak na to 🤷🏻‍♀️ Vysvetlila by som to asi takto - tak to raz zhodnotil jeden moj sexualny partner 😂 - vraj je parada, ze sa mu viem uplne oddat, ale obcas si vravi “delej neco”. No a ja moc neviem jak na to “neco”. Co mi povie, tak to urobim, myslim, ze som otvorena skoro vsetkemu, aj sama si poviem, co by som chcela, len pocas toho aktu chyba ta proaktivita sama od seba.
Dufam, ze som to vysvetlila nejako zrozumitelne 🙃
A teda pardon za anonymitu, nie som nijaky troll, len mam na profile fotky, tak aby nahodou niekto “zvonku” nezistil, co tu na maminkovske forum vypisujem 😅

autor
7. zář 2022

Inak kludne aj do sukromnej spravy si mozeme napisat, ak mate nejaky “recept” jak na to, ale tiez sa vam o tom nechce verejne rozpravat 🙂

l_
7. zář 2022

Za me vypnout hlavu, nepremyslet a delat co je ti prijemny.. nepremyslet nad vhodnosti, zda to ten druhy bude chtit, ale proste to udelat..