Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

ria80
7. pro 2009

Astrane,měla bys co nejdřív jít na sociálku,tam ti poradí a tam nejdřív je potřeba nahlásit,že s dětma bydlíte jinde.kdyby si tvůj manžel vzpomněl,žes unesla děti,tak aby tam už byli informovaní.nevím,jak to u vás je,třeba ti manžel nebude chtít dělat problémy,ale je potřeba se připravit i na to.
Budete mít soud o děti a ontam muže začít vykládat,že s dětma bydlíš u nějakého kamaráda,není to nic jistého a je v zájmu dětí,aby bydlely doma.Připrav se i na to.Měla bys to probrat s kamarádem a zjistit,jestli tam můžete být delší dobu a když tak si shánět něco jiného,a přehlásit tam trvalé bydliště nebo aspon nějaký souhlas majitele,že tam bydlíte a bydlet budete.
Ty příjmy po tobě chtějí kde?Já jsem vzala všechno ,co mám od sociálního uřadu,kde mi chodí mateřská a další dávky,na všechno bys měla mít papír nebo si tam pro to zajdi.Dej to na sociálku a originály si nech,ty pak předlož u soudu nebo je přidej k podkladům pro soud k žádosti o výživné.

lenkavano
19. pro 2009

ahoj holky tak jak je?
astrane tak jak pokračuješ?je něco nového?dlouho jsi se neozvala. 😉

astrane
23. pro 2009

U nás nic novýho...chystáme se na Vánoce,takže šrumec,jako všude🙂
Teda vlastně jo-manžel mi poslal peníze pro děti....musím říct,že v tuhle dobu se mi fakt ohromě hodili...taky se mi s pomocí syna podařilo zamčít nastartovaný auto...trvalo mi 3 hodiny,než jsme si dojelapro náhradní klíče a zpět(ještě že tam nezůstal malej v sedačce 😝 )Kupodivu mi za celou dobu nikdo neukradl auto ani z něj nevkradl všechny doklady a peníze,co zůstaly na předním sedadle-takový štěstí v neštěstí....no tak tak nějak u nás 😀
Veselé Vánoce! 🙂 🙂 🙂

lenkavano
23. pro 2009

astrane tak to je fajn,strašně moc ti přeju at jsi v příštím roce jenom štastná a spokojená a přeju též krásné svátky vám všem.

astrane
20. led 2010

Ahoj,mám technický dotaz-kolek na žádost o rozvod....dá se žádost poslat poštou,A kde mám pak ten kolek vzít?
Já vím,že je to asi blbej dotaz,ale nějak jsem na to zatím nikde nenarazila....v nejhorším asi budu muset přímo na podatelnu soudu a tam mi ho snad dají...ne?
Jinak válčíme s neštovicema 😀

lenkavano
20. led 2010

ahoj astrane kolek bys možná koupila i na úřadě.mohla bys ho pak přiložit k té žádosti.
a neštovice mají oba kluci?a jaký jste měli vánoce?

astrane
20. led 2010

Ale na té podatelně to půjde stoprocentně,ne?já teda ještě popátrám na netu 🙂
Neštovice má malej,starší je měl celej minulej týden a ještě kus toho předtím....takže po novým roce šel na novou školu,aby nemusel dojíždět denně tak daleko,tak tam byl 3 dny a hned onemocněl 😀
Vánoce byly fajn,kluci teda byli skorocelý to volno u taťky a já jsem se naprosto nechutně válela a pala cukrovím a kačenou a pod. 😝 Když jsem sem přišla,měla jsem 47kg(v riflích a svetru) a teď už mám 50kg i bez riflí 😀 Ale už mě po nich bylo smutno...
taky už máme za sebou opatrovnický soud,tam jsme uzavřeli dohodu,kde se potvrdilo,co jsem navrhovala...
a o vy a vánoce,Já už jsem pak byla ráda,že už je po nich 😉 🙂

palvap
20. led 2010

Holky kolky mají na poště, takže dojít nalepit a pak doporučeně poslat. Podatelny obvykle nemají, ale některé soudy mají v budově prodejnu kolků, leč na to bych nespoléhala.
(omlouvám se, jen jsem náhodou otevřela 😅 )
pevný nervíky

astrane
21. led 2010

Děkuji 🙂 🙂 🙂

leniii
4. kvě 2010

Ahoj holky. Je mi strašně. Přítel v pátek došel domů, řekl, že se zamiloval a že neví, co má dělat.V pondělí jsem došla domů a přítel nikde, skříň prázdná a nikde ani řádka. Volala jsem mu, co se děje a řekl jen, že už nepřijde.. Byli jsme spolu 5 a pul roku, bydleli jsme spolu 3 roky. Problémy samozřejmě sem tam byly, ale podle me zrovna ted se nedelo nic zasadniho. Pak přišel v patek pro nejaky veci..prosila jsem ho, at si to rozmysli, at kvuli nejakymu pocitu, z ktereho urcite procitne nezahazuje vsechno, co spolu mame.. Zacal na me a na nas vztah hazet špínu, že od začatku nas vztah stal za h.., ze jsem ho nikdy v nocem nepodporovala, ze se k sobe nehodime, ze s ni se muze chovat prirozene a ja nevim, co vsechno..a zavrsil to vetou, ze uz proste musel neco udelat.takze se ted citim strasne, mam pocit, ze jsem vsechno zavinila ja a on trpitel musel uz proste neco udelat. Ja neznam nikoho lepsiho, je to bajecnej clovek, kteryho miluju, ktery se mi neskutecne libi a pritahuje me. Pocitala jsem, ze tohoto muze si vezmu, budeme mit spolu deti.. a ted si tak max predstavuju, jak nekde objima nekoho jinyho. Strasne se bojim, ze se uz nikdy nevrati, ze zustane s tou, kvuli ktere odesel. Mame spolu pronajaty byt, na ktery ale ja sama nemam. Sice rekl, ze bude pulku platit, jak dlouho bude potreba a at se nikam prekotne nestehuju, že treba za dva mesice bude vsechno jinak atd..ale ted se objevila kamaradka, ktera taky hleda bydleni, takze bychom si mohly pronajmout neco spolecne a nemusela bych to resit spolubydlenim s cizima lidma. Ale strasne se bojim, ze mym odstehovanim zavru dvere..ted by se mohl vratit raz dva a bez problemu, ale az se odstehuju, tak to bude tezsi. Neznam vubec nikoho ani naznakem tak skvelyho jako je on, neznam nikoho ,kdo by se mi jen libil a mohla si rict, je to dobry, chlapi, co za to stoji stale existuji..bojim se, ze se uz nikdy nezamiluju..opravdu mu zavidim, ze ho potkala takova laska, kvuli ktery byl ochotnej hodit vsechno, co jsme meli pres palubu.. ja vubec nevim, co mam delat.

rimmel
4. kvě 2010

je do debil mal ti uz davno dat vediet ako sa citi z toho co pises ta uz davno nelubi a byt tebou urcite na neho necakam, on sa nevrati 😔

lula26
4. kvě 2010

leni, nezúfaj. Taký skvalý určitr nie je. A ak je, určite si skvelá aj ty. A určite si ešte skvelejšia. Časom to prebolí a som presvedčená, že nájdeš svoje šťastie s niekým iným, ktorý ťa neopustí a ocení tvoju lásku. Hlavu hore!

dajna11
5. kvě 2010

leni istoje to hrozné,každá sme prežili nejaké rozchody,ale ak sa takto zchová muž,nieje to muž s velkým M,nebol k tebe férový,viem že sa to lahko hovorí,ale časom sa na to všetko budeš inak pozerať.prebolí to,len to chce čas. ale ty si super žena,máš na viac len si musíš veriť. treba sa na seba inak pozerať,povedať si že na teba čaká niekto extra a preto toto všetko muselo takto byť. zájdi ku kaderničke,na kozmetiku,na nákupy.....rozmazluj sa adožič si niečo extra pre seba. ver mi,že to pomáha.moc.

meandra
5. kvě 2010

leni: Nevím, ale jednání tvého přítele nenaznačuje ani v nejmenším, že by byl tak skvělý, jak ho vidíš. Ale to asi jinak nejde, nějakou dobu to potrvá, než to půjde se na vše podívat střízlivějšíma očima. Ale co se týká toho bydlení: jestli tenhle byt jste měli pronajatý s přítelem a teď bys mohla bydlet s kamarádkou, tak se přeci nemusíš nikam stěhovat ? Nemohla by se ta kamarádka přistěhovat k tobě do toho stávajícího bytu ? Ušetřila bys stěhování a zároveň měla lepší pocit, že můžeš být tam, kde jsi zvyklá.

filipal
5. kvě 2010

Lenii, to co citis, je uplne prirodzena bolest z rozchodu. opustil ta milovany clovek a to strasne zranuje...
uvedom si, ze citis bolest, smutok, zlost, vsetky tie emocie....skus sa vyplakat, vybit energiu...(mne pomahal beh).
lahko sa nam hovori, ty si to musis prezit sama. to co ti teraz napisem, nie je fraza - cas vsetko zahoji. nie uplne, zostane jazva a raz za cas sa ti o nom bude snivat aj po rokoch....
ale, neda sa s tym nic robit! zamiloval sa do inej, odisiel a je velmi mala nadej, ze by sa vratil.... ☹
to prestahovanie a novy prenajom s kamaratkou, sa mi zda, ze je vyborny napad...pomoze ti to zabudat.
skus sa mu nedoprosovat a zachovat si hrdost.

pepibubu
5. kvě 2010

Rimmel, žasnu nad tvou "empatií," napsat jí že její ex je debil když vidíš že se v tom holka ještě plácá.... vše jde přece říct i jinak, taktněji, i když v zásadě máš pravdu....

janicka006
5. kvě 2010

Leni musím trochu souhlasit s holkama......pokud odešel aniž by si jako chlap před Tebe férově sednul a řekl končíme....tak není tak skvělý...ale to můžeme říct my s čistou hlavou,nezainteresované....pro Tebe bude ještě dlouho ten nej....
Kolik Ti je let???
Mě se stalo něco podobného,ale u nás to nebylo tak úplně jako blesk z čistého nebe.....Tak jsem změnila práci,našla nové kaamrády,užila si dva roky o samotě a pak se seznámila se svým současným partnerem.Jsme 3/4 roku manželé a máme 3 týdenní holčičku.
Takže se neboj rozhodně není jediná hvězda,která by pro Tebe svítila....uvidíš,že pokud zůstaneš společenská,milá holka,že se brzo někdo fajn objeví.
A jak píšou holky..na jeho návrat bych nečekala......já osobně si myslím,že nepříjde....že i kdybys měla 3 brigády,abys utáhla byt,abys tam mohla bydlet sama,tak on se nevrátí.Chlapi jsou tak trochu lenoši a než se k něčemu rozhoupají,tak to trvá,a pokud on ten krok udělal a přestěhoval se k jiné,neokoukané,"neočuchané"....tak se vracet asi nebude....

jaspina
5. kvě 2010

Leni já bych určitě být tebou využila tu možnost přestěhovat se někam s kamarádkou. Budeš mít starosti se stěhováním zařizováním a nebudeš na něj pořád myslet. Taky tam nebudeš sama - budeš mít někoho na společné akce, na popovídání si.. A pro tvého ex bude jen dobře, že uvidí že nesedíš doma v bytě a nečekáš na něj. Pokud by se chtěl vrátit, tak se po nějaké době můžete klidně zase sestěhovat - to už uvidíš co přinese čas, ale tohle bych teď zkusila brát jako šanci na nový začátek 😉

dajna11
5. kvě 2010

ak bývate v podnájme,určite by som menila miesto ktoré by mi ho stále pripomínalo....netreba však hladať chybu v sebe,treba si povedať že ťa jednoducho nebol hodný....aj ja som si to tak a našla som potom človeka ktorý mi dáva denno denne najavo že som úžasná a jediná.

leniii
5. kvě 2010

Ahoj holky, děkuju za podporu.. I když teda souhlasit s tim, že je debil pořád ještě nemůžu, ale snad to přijde.Situace od vcera se dost zmenila. Vecer mi napsal, jak se mam, tak jsme se pres sms - jak nejaci pitomi pubertaci- dostali k zajimavym vecem.. Zeptal se me, co bych chtela, aby udelal. Śamozrejme jsem rekla, ze bych byla rada, kdyby se na ni vykaslal a vratil se, ze tento tyden nam oboum urcite otevrel oci a ze jsme si uvedomili nase chyby a vime, co zlepsit.. Na to rekl, ze se vratit uz nemuze, ze to nejde.Že by se beztak za chvilku vsechno vratilo do stejnych koleji a ze oba jednoduse potrebijeme k sobe nekoho jinyho a ze ted chce byt s tou, kvuli kt me opustil..nebo taky, ze se mnou uz dlouuuuuuho nebyl stastny - v zivote nic nerekl. To bylo samy kotatko, milacku a co bys rekla, kdybysme poridili pozemek tady a nebo tamhle.. jednoduse zadny naznak uprchu. Strasne se bojim, ze si vsugeruje, ze nas vztah byl opravdu nejak spatnej a snad i tomu uveri a bude si ho i tak pamatovat.. Nerikam, že jsem nas vztah parkrat nepokazila, ze jsem se mnohdy mohla zachovat jinak,ze jsem mohla obcas vic vyjadrovat podporu, ale jestlize to bylo tak spatny, tak nechapu, proc skoro 6 let snasel takovy peklo.Takze samozrejme s kamaradkou hledam byt, protoze on se asi vazne vratit nehodla. Tam, kde ted bydlim se neda bydlet spolecne s kamaradkou. Je to 2kk, takze soukromi pro dve nezavisly osoby veskery zadny... Bude mi 24, ale mam pocit jako kdybych totalne promarnila sanci s tim pravym. Strasne se bojim, ze uz neprijde nikdo, koho bych tak moc milovala a nebo z koho bych citila takovou lasku, jako ze sveho jiz uz byvaleho pritele. Desi me ta spousta bajecnych, krasnych, inteligentnich 30- ti letych holek, ktery jsou samy a nemuzou potkat nikoho, kdy by za to stal. Desi me, že n treba nasel lasku svyho zivota a ja o ni prisla.. ja vim, ze to zni uplne pitome, ale ja jednoduse neznam vubec nikoho, s kym bych si mohla predstavit treba jen rande natoz vztah, manzelstvi.. cokoliv.

rimmel
6. kvě 2010

lenii kebyze on bol laskou tvojho zivota tak ta nenecha...

rimmel
6. kvě 2010

a mas 24!!! preboha 😅

rimmel
6. kvě 2010

a vies cim som si zo skusenosti uplne ista, ze ten dasli vztah bude este lepsi a ty budes milovat este viacej i ked si teraz myslis ze je to nemozne 😉

dajna11
6. kvě 2010

leni......pre boha,si mladá,bez záväzkov,život máš pred sebou. viem že sú to iba reči,ale j ja som si to prežila...a to som bola staršia,a tiež sme boli roky spolu,čakala som kedy príde,varila som mu obed ešte sme si volali že už je na ceste,a potom behom 10min.že nepríde,lebo ma už nemože klamať,že ma už dlhší čas nelubil,nebol so mnou sťastný.. to tiež nebolo ani náznaku že niečo neije v poriadku....boli reči o svadbe,našiel si prácu bližšie pri mne,chceli sme domček...prosto aj toto bolo nečakane a bola som hotová.mala som 32 a mala som dieťatko...neverila som že by ma už niekto chcel,že niekto normálny by bol nezadaný...ver mi že tiež mi toto behalo po hlave. ale dva mesiace na to som stretla super chlapa,výborný kamarát,necchela som nový vzťah,ale aspon som mala s kým tráviť volný čas,kamošky som velmi nemala,mala som s kým isť na kafe,n plavaren...... nejako sa to samovolne vyvinulo....a do roka sme boli manželia. a ver že ten predchádzajuci partner mu nesiaha ani po prsty na nohách.....mám zodpovedneho muža som happy že to pred tým tak dopadlo....že tak bezcharakterneho chlapa som si neuviazala na krk.

meandra
6. kvě 2010

leni: další argument, že není tak úžasný: proč ti volá a ptá se tě, co by sis přála aby udělal, a když to řekneš, tak odpoví, že to nejde, že se vrátit nemůže. Tak proč ty blbý otázky, když odpověď je jasná 🙄 , zvyšuje si sebevědomí, že se o něj perou dvě holky ?
Teď tě to mrzí, ale věř že za chvíli budeš mít spíš vztek a smutek bude pryč. Máš pocit, že se už nikdy nezamiluješ, ten je při každým rozchodu, ale to naštěstí brzy přejde 😉 A se singl třícítkami se nedělej starosti, jsi mladá, tohle řešit vůbec nemusíš. Hlavně neseď doma, vyrážej někam s kamarádkou, choď cvičit, pomáhá to.

dajna11
6. kvě 2010

veru,ja som začala chodiť na aerobik,vybila som si hnev a energiu,okecala s babami čo som roky nevidela,a aj ppostava sa mi zlepšila...obliekla som veci čo už dlho nie a to moje sebavedomie len zlepšilo. na čo sa ťa pýta ako sa máš,čo chceš aby urobil...len sa rýpe v tvoejj bolesti,to je fér?ked on vie ako trpíš?ale on nie,lebo má inú?a ostane pri nej?to sa hovorí človeku o ktorom viem že je nešťastný?iba ak by ťa chcel viacej trapiť,si myslím ja.

leniii
16. kvě 2010

Ahoj holky.. Připadám si už jako blázen. Furt to bolí čím dál tím víc. A pořád mám čím dál tím větší pocit, ža jsem si nechala proklouznout mezi prsty nejlepsiho chlapa, kteryho jsem kdy mohla mit. A ke všemu jsem se ja sama zacala obvinovat, ze jsem se k nemiu chovala hrozne, ze jsem nemusela resit takovy malickosti, ze jsem si mela vic uzivat, ze mame jeden druhyho.. Proste mam pocit, ze je to opravdu moje vina, ze odesel a ze nebyt meho blbyho chovani vuci nemu, ze by si s ni nikdy nic nezacal. Predevcirem se za mnou stavil.Rikal mi samy hezky veci, jak me ma rad, ale ze uz se mi jednoduse vic veci nelibilo nez libilo, ze si to ted musi zkusitj jen beze me, ale ze to vlastne vubec nevidi takhle mezi nami definitivne.. ze furt nejak vidi me jako jeho zenu, matku deti.. no a pak se se mnou vyspal. Ja jsem teda myslela, ze si tim, ze chce odejit nevi vubec jisty, tak jsem se ho zeptala, co bude delat a odpoved byla fakt super. Pry to vubec nic nemeni, ze vi, ze se mnou ted byt nechce, ze je s ni a chce s ni ted byt a co jako mel delat, kdyz jsem se po nem zacala plazit?! Nejhorsi je, ze ja si za cely ten vecer uvedomila jak moc ho miluju, jak moc me ten clovek priotahuje, tak jsem se s nim mela hezky, jak na me byl vzdycky strasne hodnej a mela jsem vlastne vsechno, co si muze holka jenom prat. Strasne se bojim, ze se uz nevrati nikdy.. Ta jeho slecna dokazal jednohoa chlapa presvedcit, abys i ji vzal - rozvedla se za 3 mesice, jeste ten rok presvedcila jinyho, aby si s ni vzal hypoteku a dvaroky na to ted presvedcila meho pritele, aby me opustil po temer 6-letech a byl s ni.Asi to s chlapama fakt umi. Nenecha ho jen tak prchnout. Obavam se, ze do dovu let bude tehotna nebo vdana.. Je ji 26, tak si preci nenecha odzkousenyho chlapa utect..
Ja vubec neverim, ze se snad jeste nekdy zamiluju nebo ze potkam nekoho ,kdo by se mi jen libil a kdyby jo, ze by takovy clovek chtel byt se mnou..

astrane
16. kvě 2010

leni nezlob se,ale je to teda pěknej ptáček!Tak u té druhé slečny je chvíli...tebe nechce a nemiluje a ji ano a s tebou spí! 😝 😠
jen ho nech jít...a najdi si lepšího...takovej charakter jak ty si ho maluješ teda jistě nebude!To vás teď jako bude střídat a spát s tou ochotnější a milejší?!!!nebuď blbá-kopni ho někam,ať si jde...o takovýho bych teda nestála....dělá si z toho pěknej holubník a je si tbou teda dost jistej....SA pokud ho po tom všem chceš ještě zpátky,tak nebuď po ruce,neopakuj mu,jak ho miliješ,nebuď povolná...když tě bude zase chtít,tak ať se u toho pěkně zapotí....pokud tě bude chtít,bude se snažit,když ne...tak tě nechce...a pak ho stejně nedonutíš....
PS-mám prfektního kamaráda-30let,svobodnej,volnej,bez dětí a taky docela dobře vypadá-sympaťák.... 😉 🙂 -takže jsou...a jsou i pro ženský s dětma-já mám dvě a taky o mě stál jiný muž a můj ex má teď přítelkyni a ta má víc dětí....
neboj...najdeš...

leniii
16. kvě 2010

Má mě jistou a to mě pěkně štve.. Má nás ted obě a cítí se určitě že má nade mnou ted strasne navrch. Uplne jsem se pred nim ztrapnovala - rikala, uplne jsem ho prosila a psala mu, jak moc ho miluju, jak chci byt s nim, at ji posle k vodě. Tuto " taktiku" už bych taky ráda opustila a vím, že bych těd měla dělat, že jsem nad věcí a že nejsem žádná zoufalka. Vím, že ho to jen odrazuje. Vsak ted nas ma obe jisty a je to cely jenom na nem.. Nozna az uvidi, ze me ztrácí, tak se treba lekne, ze bych mohla byt i s nekym jinym.. Sama bych se taky urcite cela zhava nevracela k nekomu, kdo pokazde kdyz me vidi jen breci a nebo se chova jako histerka, ale proste to strasne boli. Jen mi proste vubec nedochází, jak je možný, že vám nekdo říka, že vas miluje i to z neho cítíte.že s někým 4 roky bydlíte a furt samy kotátko a pozemek tam a tam a opravdu se k vam i chova, ze vas miluje, ze mu na vas zalezi. Citite se byt jeho a on vas a pak je schopnej vas ze dne na den kopnout do pr..? Jak je toto mozny?!.. kamarada beru 🙂

meandra
17. kvě 2010

leni: Tedy nestačím se divit, co je ten tvůj za exemplář. Proč za tebou leze, aby se s tebou vyspal ? A aby ti kvákal nějaký nesmysly 🙄 ? Když tě má tak rád, tak ať se podle toho chová. Nezlob se, aby připadá mi, že musí mít hodně nízký sebevědomí, když si ho potřebuje zvyšovat tím, jak po něm šílí 2 holky. Zamilovat se jinde může, to se stává, ale měl by se snažit, aby to pro tebe bylo co nejmíň bolestivý a ne se stále připomínat. Jemu to tvé trápení evidentně dělá moc dobře a tak ho bude přiživovat a připomínat se, abys na něj náhodou nezačala zapomínat. Promiň, ale je to chudák. Škoda, že se na něj nemůžeš podívat nezaujatýma očima. Bylo by po lásce 😝