Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

filipal
25. kvě 2010

Myska, to nezmeni, ci ste svoji, alebo nie....zbytocne sa ho budes pytat. on by potreboval taku potvoru! (moja mama taka trochu je) ty si pre neho prilis dobra....pozri, ak to dokazes, rozid sa a najdi si lepsieho. teraz, kym sa este da....
tu ti zbytocne budem radit, lebo ked nie si rozhodnuta, moja rada ta neovplyvni...

mircalla
25. kvě 2010

jakoubka - viem, co hovoris...moj ex priatelku vytvrvalo zatlka, ale mam asi tak 100 dokazov....ale aj tak zatlka zbabelec
a uplne suhlasim s tym, ze ked sa stretneme, tak sa z toho2 dni dostavam. ani nie tak spomienky, skor ten sok, aky je protivny, vymeneny, aky nezaujem
same augustovky sme sa tu zisli...ja mam 4.8. termin

myska183
25. kvě 2010

som z toho tak akurat na prasky. lebo ho lubim a neviem ako dalej. je to tazke, myslim si, ze sme zle zacali a teraz sa to uz nespravi, a ja by som chcela byt potvora, ale ako? dajte radu🙂

dajna11
25. kvě 2010

filipal.....malá neviem či trpí ked ho nevidí....nehovorí o nom,myslí si že sa asi budem hnevať bambulka....ale skor ssa mi udá že tu platí..zíde z očí,zíde z mysle.neviem či je to dobré,ale ja nebduem nikomu vnucoať aby sa vídaval a uazjimal o svoje dieťa,ked chce ..ok...ale ked nie,je to jeho vec,jeho rozhodnutie.

dajna11
25. kvě 2010

filipal.....malá neviem či trpí ked ho nevidí....nehovorí o nom,myslí si že sa asi budem hnevať bambulka....ale skor ssa mi udá že tu platí..zíde z očí,zíde z mysle.neviem či je to dobré,ale ja nebduem nikomu vnucoať aby sa vídaval a zaujimal o svoje dieťa,ked chce ..ok...ale ked nie,je to jeho vec,jeho rozhodnutie.

dajna11
25. kvě 2010

myska...a kolko má on rokov?lebo je dosť možné že časom ked aj kamaráti budu mať ženy a rodinu tak sa to kamarátsvo rozpadne,lebo aj oni nebudu mocť chodievať kade tade vonka. nieje nič horšie ako ked slobodný a nezadaný kamoši takto lákaju toho kto má napr.rodinu,deti.viem ako sa kamoška sťažovala lebo jej mm je stále preč s kamošmi a ona je sama s malým,na všetko sama....nieje to dobré.ale zasa sú mladý,myslím že neskor sa to urovná ked sa vyšantia. ja by som klamstvá nezneisla nakolko som is ich užila dosť a nieje nič horšie ako si nedoverovať.

laila22
25. kvě 2010

Baby ja som tiez cerstvo rozvedena a na rozchod a rozvod musi clovek dozriet a musi mu to vsetko docvaknut v hlave... ja som prvy krat podala ziadost o rozvod, ked mala dcerka 3mesiace... moj este vtedy manzel sa zmenil z vecera do rana, zacal slubovat, prosit ako nas miluje, ako nechce byt bez nas, pritom cele tehotenstvo, aj ked sa mala narodila kaslal na nas... tak som mu uverila a verila som tomu, ze budeme najstastnejsia rodinka , trvalo to 3 mesiace... potom to islo z kopca a ja som pochopila, ze nikdy nebudem jeho rovnocenna partnerka.. tiez ma klamal v banalitach a ked som otehotnela - dietatko bolo planovane - tak som sa mu zhnusila... je to hrozne,ale ked som bola v 6. mesiaci tak zahlasil, ze mi to brucho nesvedci... chapete co to bolo za idiota? a zostal nim dodnes... a jasne, ze mi zostalo par. kg navyse a to bol koniec... zacal vykrikovat, ze nechodim na gelove nechty, ze doma chodim v ,,hnusnych,, trickach a v com som mala chodit okolo novorodeniatka v topankach na podpatkoch a sexi bluzkach a mala som ho doskrabat gelovymi nechtami? vtedy som pochopila, ze je to idiot a jeho mama medzi nami tiez robila peklo... ale chcem povedat to, ze ja som si to najhorsie odzila v manzelstve...hrozne som sa bala ake to bude, ked zostaneme s dcerkou same...no je to lepsie, lebo ked sme boli s nim boli sme same aj tak a esete mi robil nervy kazdy den..teraz sme sice same a mame kludny zivot, sice ovela menej peniazkov, ale je nam lepsie...
a ako tu niektora kocka pisala, ze ju priatel klame, moja on sa nezmeni aj moj ma klamal od zaciatku, este ked sme spolu chodili a klamal do posledneho konca a klame aj teraz...jje to o tom, ze je taka povaha a nevazi si ta...a ja mu neverim ani make f.. ja sa zo stretnutia s nim uz nespamatavam...som rada, ked mi poda malu a odfrci na svojom fare za svojou krasavicou s gelovymi nechtami v minisukni a dokonalym maceupom... mal ju uz za nasho manzelstva, ale nepriznal ju podnes den... a ked mi vyplakaval a prosil pred budovou sudu ako nas lubi a ako si nas neda, ze ci mi bude lepsie s nejakym trulom ako s nim, tak som mu povedala, ze keby nas naozaj lubil, nikdy by sme tu nestali a radsej budem sama ako s nim, alebo s nejakym trulom... 😀

laila22
25. kvě 2010

a viete co im prajem? nech si tu krasavicu zoberie za manzelku, nech s nou byva, nech s nou stavia dom, nech s nou ma dieta a ona zisti co si to zavesila na krk.. on je do normalneho zivota nepouzitelny.. je to hrozny sebec zamerany na seba a svoju mamu... a kazdodenne problemy nevie riesit...

michele11
25. kvě 2010

Laila, nakoniec bude dobre, oslobodila si sa od riadneho idiota, ak toto povie tehotnej zene, zasluzi si tu najvacsiu semetriku na svete. A skoda, ze si na prvykrat ziadost stiahla, mohla si byt volna o cosi skor. Neboj sa, jemu to raz docvakne, a to bude jeho najvacsi trest.

laila22
25. kvě 2010

michele11 vies co ja ani nelutujem ten rok navyse... proste ma utvrdil v tom, ze sancu prepasol... keby som sa vtedy rozviedla a bolo by mi tazko, tak by som si vycitala, ze som mu nedala druhu sancu a rozmyslala o tom ake to mohlo byt, ved tak pekne sluboval... 😀 teraz som utvrdena v tom, ze keby aj hromy, blesky padali tak s nim by to bolo tazsie...on by ma nepodrzal, ale potopil, ako vzdy... nikdy som sa na neho nemohla spolahnut, hoc ma titul pre menom aj za menom a na tom si on zaklada... 😀
ja si myslim, ze jemu to uz aj docvaklo, ale z principu a hrdosti to neukaze... a radsej bude robit zle z tej jesitnosti a urazeneho ega...

myska183
25. kvě 2010

no on ma 23. ked ja som to uz preberala z kazdej strany a brala som do uvahy aj to ze je mlady a potrebuje sa este vysantit, kazdy je iny. ja mam tiez 23, ale ja by som uz aj rodinku a tak. na jednej strane mi vrta hlavou ci ma vyznam cakat, co ked sa to nezmeni a na druhej, zase sa mi venuje a je mily, ale to klamstvo to proste vsetko kazi a ja sa s tym neviem vyrovnat a stale hovori, ze mi klame lebo vie, ze mi to vadi a nie ze by to nerobil ale riesi to takto.

dajna11
25. kvě 2010

aj moj bývalý priatel bol ku mne milý....pozorný,nežný....bolo to krásne,ale po rokoch som zistil že ma klamal.....a to mna osobne urazilo,velmi........ja som ku každému uprimná,a to vyžadujem aj od patrnera.ak sa nemožeš na neho spolahnuť,že to čo hovorí je pravda,ako by ste spolu fungovali ako rodina?s deťmi?

myska183
25. kvě 2010

sak to je to:( ale tazko sa rozhoduje

mircalla
25. kvě 2010

laila - ako by si mi hovorila z duse....tiez mal niekoho ale ani za nic nerpiznal. ale aj ona pride na to, ze je do normalneho zivota nepouzitelny - nechal vsetko na mna, nic neriesil, nepostaral sa o byvanie....nielen vo vztahu ku mne, aj svoje osobne ci pracovne veci si riesil na poslednu chvilu, nema ziadne ciele, plany, zije zo dna na den, nidky mi s nicim nepomahal, ale sam vyzadoval full servis....
jednu vec by som ale nepovedala na neho - ze bude klamat jedna radost, vymyslat si vyhovorku, bohapuste lzi..ale aj to sa stalo/ naposledy ma oklamal tento vikend, lenze loz ma kratke nohy a niekto iny sa nehctiac prekecol, lebo nepoznal nasu situaciu. .
a tiez ma ani vo sne nenapadlo,.ze nebude mat zaujem o dietatko, ktore bolo planovane- nase 5. IVF, z toho 1 MA, 1 SF.....tvrdi sice, ze ma, ale skutky vypadaju inak. ani cent na neho neminul, lekarovi so mnou nechodil, nezaujimal sa, ako sa citim, ako dopadla kontrola, ako sa nam dari....

dajna11
25. kvě 2010

viete čo ma prekvapuje?že aj ked muži chcu to bábo,ked to príde,mnohí sa razom zmenia.neviem prečo,akoby ich to zrazu zaskočilo hoci sa to plánovalo dlhšie. žena tá sa s tým musí zmieriť,tiež ju to može zaskociť,koniec koncov to viacejprežíva,viacej sa jej to týka,lebo chlap može cúvnuť,no žena nie,tá bábo nosí pod srdcom,porodí ho,musí sa starať a aj sa stará lebo ej tu pre nu prirodzene.....že miluje. ale nejako to tým mužom nedochádza.vidia iba to že strácaju slobodu,volnosť,že maju iba povinnosti a starosti.

laila22
25. kvě 2010

myska - nechcem ti davat rady, ale podla mna si este mladucka a uzivaj si zivot 🙂 a rodinku odloz na neskor...

mircalla - ten moj sa spraval rovnako hoc sme boli manzelia... bol so mnou 2x na vysetreni, lebo ma tam musel odviezt...1x celu cestu do Ba nadaval, ze aku mam sprostu dokinu, ze to nevie urobit sama take vysetrenie.. ale proste to vysetrenie sa robi v dvoch mestach na slovensku a ona chcela mat istotu, ze je vsetko ok a ked sme boli v Ba, tak na mna jacal, kde to ma hladat.. nedal si ani taku namahu aby to pozrel v mape Ba. Nesiel so mnou ani do vnutra na UZ, fajcil pred budovou ako idiot... a druhy krat celu cestu mlcal, ale siel so mnou dnu, lebo som mu vtedy povedala, ze moze banovat... no a ked siel so mnou dnu, tak vtedy sme sa dozvedeli aj pohlavie dietatka a on sa zatvaril ako by som cakala mimozemstana a 3x sa spytal doktora ci sa nepomylil...hanbila som sa za neho jak pes, najrdsej by som mu jednu vypalial, mala som co robit, aby som sa tam nerozplakala.. podla mna ten doki videl, ze som v koncoch... tak isto ako ked sme boli na nakupoch v tescu a cely cas brblal ci neviem nakupovat a co este chcem kupit, tak kym sme sa dostali k pokladni, tak ta pokladnicka videla na ne, ze mam slzy na krajicku a to jej tam prejde 300 ludi... sa mi zacala prihovarat, najradsej by som od tial utiekla vtedy...
a co sa tyka tych lzi... ja som zo zaciatku netusila, ze mi klame, potom som to zistila a davala pozor..a potom som mu uz neverila nic.. posledna kvapka bola ako sme mali robit zamkovu dlazbu okolo nasho noveho doceku a ja som mu hovorila, ze dostane v juni odmeny, ze tie peniaze mozme na to pouzit..on sa dusoval, ze ziadne odmeny nedostane, ze je kriza.. ja som na jesen prisla na to, ze on tie odmeny dostal a aj to bol dovod preco som sa rozhodla tak ako som sa rozhodla...s klamarom sa zit neda...

mircalla
25. kvě 2010

dajna opat trefa....nechapem ani ja....akoby zrazu ze pomoc zavazok, pmoc koniec slobody....chcem to vlastne?...hm....vlastne radsej ani nie...samozrejme tito nasi su skor vynimky, aspon tu na MK....
o to viac som v soku....toto by bolo to posledne, co ma napadlo...hlavne, ked si predstavim, ze co sme na ceste za babom prezili, kolko vysetreni, smutku, strat, sklamani....teraz to konecne prislo a namiesto radostneho ocakavania (co mi pripada uplne logicke).....uteka, meni sa, stava sa velkym sebcom, dokonca toho mojho chyta druha puberta (a to ma v septembri 44r....kolko deti si mysli, ze este bude mat?). ked sme sa poznali mi vyplakaval, ze jeho ex si dala dieta zobrat, ako ho to doteraz trapi...a teraz ma mat chlapceka a ako k tomu pristupuje? keby som nejako mu dala dovod na toto vsetko, tak nepoviem...

laila22
25. kvě 2010

dajna - presne tak...ked som mu vycitala preco sa chova tak nemozne, tak zahlasil, ze preto, ze nas vztah nie je uz len o sexe... 😀 som myslela, ze zle pocujem... tak pre neho bol nas vztah len o sexe..nie o laske a porozumeni a ked prislo dietatko, ktore aj on chcel, tak sa presne vsetko zmenilo, lebo on nedozrel, este podnes den na rodinu...

mircalla
25. kvě 2010

laila - ten moj bol so mnou na sono raz, ale spon bol vnutri a spraval sa dobre.
raz sme boli aj spolu nakupovat (inak som behala po obchodoch sama) a ked doslo na platenie, tak mi oznamil, ze ma pocka vonku...napriek vsetkym financnym problemom (to mi dlzi este peniaze za ine veci ako je vybavicka) som malemu dopriala vsetko na urovni, nech ma pekne oblecko, kocik, hracie lehatko, postielku

a s tymi odmenami...no comment. tiez mi je to zname. musim este podotknut, ze moj ex je cudzinec, manager a jeho mesacny plat je 6000 euro v IT firme....este sa na mne aj prizivoval, neplatil mi za nakupy, najom....hnus...nase spolocne kupene auto som uz mesiac nevidela

tiez som naprv nemala sajnu, ze klame, ale potom sa to stalo raz, dva krat...zistila som, ze to je jeho bezny standard...

laila22
25. kvě 2010

mircalla - neni su s mojim bratranci? 🙂 ten moj ex je tiez manager...on sice zaplatil vsetko co som kupila, kym sme boli manzelia, ale nezaujimalo ho absolutne nic...a ked musel skladat postielku tak mna vyhnal z izby, ze on ju posklada sam... kocik som si sama zlozila potom mi vykrikoval, ze na babatko sa tesi ved aj kocik si vyskusal, ked uz som spala... no trapko... ten moj moc s platom za tvojim nezaostava... a pri posledku mi vykrikoval, ked som si kupila plavky po 4 rokoch za 50eur, to neboli ani nijake znackove a dvoje letne nohavice, tak brblal, ze rec bola o jednych a ked som nechcela urobit nico co chcel on, tak mi zacal vykrikovat, ze mi nezaplati ucet za mt.to som uz vedela, ze je koniec...
a ked sa odstahoval, prislo doplacat za plyn, tak nedal ani cent, radsej neprisiel ani za malou, len aby nemusel dat peniaze za plyn...no uboziak, nekupil jej jeden pomaranc, nic... cudzi ludia ked ju pridu pozriet tak jej prinesu cokoladku, alebo nieco.. on sa len vypytoval ci nieco nepotrebujeme, lebo vedel, ze poviem nie. a keby som mu povedala, ze ano potrebujem, ako zaplatit ten plyn alebo nieco, tak by sa vykrucal a ani by nedokvitol...

dajna11
25. kvě 2010

juj baby chlapi jednoducho nikdy nedozreju.moj ex mal 22 ked sme mali malú....musel nechať školu,pijanské párty na intraku....po porode som zistila že toto mu chýba,kamoši.volnosť.zo zodpovednosti chytil depku,ked som rodila ani nlen nevolal do porodnice že či je po tom a čo máme. lepšie mi bolo samej ako s ním a jeho ignoráciou.malá ma miluje nad všetko a to je hrejivý pocit. som zvedava ako bude na bábo reagovať moj terajši mm,lebo má 37 a nejakko pokým nebolo mna na rodinu ani nepomyslel.takže snád už dospel.... 😉 😉

laila22
25. kvě 2010

mircalla - su to sebci co ziju pre karieru a svoje k....cky, s nimi nemusia riesit nic, len veceru a hotel.. pripadne nejake nakupy pre radost... mne na sude vykrikoval, ze co nekupujem tesco plienky, ale pammpersky... a ked ide mala k nemu na vikend, tak kupi nutrilon za 15 eur da jej z neho 2x na obed a potom ho praskne do smetiaka...neda ho tej malej domov, nech ho spapka, lebo by mi usetril 15 eur, radsej ho vyhodi... 😀 taky je to idiot

laila22
25. kvě 2010

dajna - verm, ze bude lepsie... 🙂 to musis uz citit aj teraz ako sa o teba stara... 😉

laila22
25. kvě 2010

ver

dajna11
25. kvě 2010

laila....to poznám,moj ex nikdy malej nedoniesol ani len sladkosť nedaj bože aby mi niečo ušetril.radšej jej kupil nejaku hovadinu čo nebolo treba ale peniaze minedal aby som kupila sama......ani len nezavolal či niečo nepotrebuje lebo my nekomunikujeme,.
A laila...ja verím že bude ok,mám síce manžela s tvrdou povahou.....on sa stará o naše bývanie,staviame dom,má starosť aj o mna aby som nebola unavená...stará sa aj o moju malú,síce tak dospelácky....akože sa učí s nou,vysvetluje jej čo treba,šporí na štúdium.....ale neije ten typ človeka čo sa ťuťká s dieťaťom,hrá sa s ním a tak....

mircalla
25. kvě 2010

no moj nejake znamosti nemal, skutocne nebol ty, co behal za zenskymi...takze hotely, zenske...to nie
ale teraz sa evidentne zalubil....je z tej osoby mimo....neviem kto to je, co to je...nasla som mu sms, bolo mi to jasne, lebo si zacal brat brat telefon aj do kupelne, spal s nim pod vankusom, chodil domov rano, to predtym nikdy nerobil....a aj podla spravania mi bolo okamzite jasne, ze sa zmenil a dakoho ma. taketo veci ja viem hned.

laila22
25. kvě 2010

dajna- drzim ti palceky 🙂 to je vic ako keby sa tutkal a robil by vam zle...

dajna11
25. kvě 2010

no vieš ono je to všelijak...s mamou som sa koli tomu velmi pohádala..ale mne ide o zodpovednosť,aby som sa mohla na muža spolahnuť a aby sme si verili,doverovali...to som pred tým nepoznala a to potrebujem,ale ona to nepochopí,lebo nikdy nemala takéto starosti...mala po boku verneho muža a aj má....ja nepotrebujem aby sa muckal s malou,na o som tu ja 🙂ja cchem aby sa o nás postaral....aj ked občas zafrflem že nieje s nami,že na nás nemyslí.....ale robí čo može,to viem.nechodí do krčmy,za kamošmi...letí z práce domov a tu pri mne večer čo večer pochrapkáva 🙂a mne to stačí🙂

filipal
25. kvě 2010

nuz, kocky, som si tu poprecitoval o vasich zazrakoch.....Laila, Mircalla, neuveritelni egoisti! to sa im raz vrati...
Laila, ten tvoj ex je otrasne povrchny....tak gelove nechty nemas....a brusko ti nesvedci... vies, co normalny chlap povie, ze zena s bruskom je najkrajsia.... jemu sa si pacia take umele barbiny, co si vsetko dali dorobit u plastickeho chirurga.
dobre, ze si sa ho zbavila. nech si s nim uziva ta druha, ktorej sa nestitilo nabalit si ho! 🙄
a lakomci su to obaja! och ja neviem, kde sa ich tolko nabralo!
Dajna, ty uz mas noveho, dobreho muza, vsak? dievcata, nebojte aj vas to caka! 🙂

dajna11
25. kvě 2010

filipal....no mám nového,sme svoji rok 😉 je to tvrdas,vojak...poriadok musí byť,ale čestný zodpovedný a aj ked ss občas chytíme za tú jeho povahu...na svoju rodinu nedá dopustiť. snád je to dobre.....verím že ano....je to ťažko si zvykať po rokoch samoty 😉