Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Rozvádím se a s přítelem čekám dítě

malanikova
21. únor 2016

Holky potřebovala bych poradit.tet se momentálně rozvádím.ale čekam dítě s přítelem s kterým tet ziju termín mám na začátku srpna a rozvedená bych měla být ani ne do prázdnin.myslyte ze bych mohla zajít na matriku ohledně rodného listu.nebo to musí jít fakt tím soudem ze to musí podat manžel.nebo můžu to udělat i já.

somalicats
21. únor 2016

@malanikova Kolikrát Ti tu máme ještě psát, že když budeš rozvedená kratší dobu, než 300 dnů od porodu dítěte, tak k tomu soudu všichni musíte. Ptáš se pořád dokola na to samé, už jsme Ti tu radily minimálně ve dvou diskusích.

shine2015
21. únor 2016

@malanikova zavolej si na matriku....a zeptej se primo tam.

somalicats
21. únor 2016

@shine2015 U rozvedených žen chtějí doložit na matrice i rozsudek o rozvodu včetně doložky o nabytí právní moci. A tam je vždycky datum. Už jsem to absolvovala 2x, prostě to tak v ČR je. A zakladatelce jsme tohle psaly už ve dvou diskusích.

shine2015
21. únor 2016

@somalicats tak v tom pripade neni co resit....

somalicats
21. únor 2016

@shine2015 Právě. Já jsem rozvedená už 6 let, a stejně jsem to musela dokládat, v tom dokladu o určení otcovství, který pak vytisknou, je ta spisová značka uvedena. Takže zakladatelka má tak jako tak smůlu, do RL automaticky zapíšou jejího exmanžela, a budou tak muset k soudu, pokud bude chtít v RL biologického otce dítěte.

Sem začni psát odpověď...

Odešli