Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Samota

anomis7
21. led 2013

Ahoj,jsem ráda,že tu jsou lidi,kteří měli stejné problémy jako kdysi já.Když jsem si našla po letech nového přítele byla jsem velice šťastná i když moje děti moc ne.Už tehdy jsem měla dvě děti ale měla jsem spoustu přátel.práci.S novým přítelem jsem přišla po 3 letech do jiného stavu.Nelituji toho,protože máme moc krásnou holčičku.Kvůli tomu všemu jsem se přestěhovala do jiného kraje.To jsem ještě netušila,že budu víc doma sama s naší malou Terezkou.On má v péči taky dvě děti.Takže pokud jste dobře počítali tak je nás v domě i s naší nejmenší 7.S jeho synem nevycházím,protože mi pořád dělá naschvály a s jeho dcerou vycházím,ale bude jí 18 a má chování horší než moje dvě děti.přítel už si se mnou skoro nepovídá a já jsem strašně sama.Kdykoliv mu to řeknu tak mi odpoví,že to tak není a že si jen něco nalhávám.jak já říkám všichni chlapi jsou stejní.Jakmile mají ženskou podchycenou a jistou tak se otočí o 360%. Snad má každý z nás nějaký problém,ale já tím,že tu nikoho neznám,nikoho nemám,protože mi rodiče už oba umřeli a nemám žádný sourozence o to je to horší.Tak děvčata jste někdo na tom stejně jako já?Napište budu ráda.

anavila
21. led 2013

a tam kde bývaš, nevies si najst nejake kamaratky? mamicky...nadivaž nejake kontakty...a tiez sa porozprvaj s priatelom a povedz mu o svojej samote....

lea641981
21. led 2013

@anomis7 tak ja mam brata aj sestru a mame vsetci svoje zivoty a nasla som si kamosky v robote kolegyne 🙂 ak nastupis do zamestnania tak sa to zmeni a najdes si priatelov 🙂 tiez somna MD jednoducho moj zivot je iny ako u kamosov ktori deti nemaju alebo amju deti odrastene nase kontakty sa prerusili 🙂neber to tak tragicky 😀

alka221
21. led 2013

a co tak vyrazit aj s malou niekam medzi ludi? ved preboha nezijete na lazoch..a nie si jedina obyvalka.. 😉 vobec by som sa takto do seba neuzatvarala.. 😖

aurorag
21. led 2013

Ahoj,
ja som bola na prvej materskej na tom podobne! som si pripadala sama v celej dedine, po rokoch v skole a v praci zrazu len doma! prestahovala som sa do druhej dediny, kde som nikoho nepoznala (predtym ma to ani netrapilo, kym som bola v praci) a niekedy som mala pocit, ze som v meste duchov...... za dve hodiny kocikania vonku som stretla akurat tak predavacky v obchode! to chce len vydrzat! ak ti mozem poradit, pri druhej materskej som uz bola mudrejsia - menej som dbala na rezim dietata (ale to bolo skorej tym, ze starsia dcera si tiez vyzadovala svoje) a viac som si organizovala program mimo dom.

aurorag
21. led 2013

inak ta obdivujem, ze pri tolkych detoch mas vobec na nieco cas!

mamavera
21. led 2013

si doma s malinkou, počasie práve nie je na nejaké dlhšie prechádzky parkom 😝, tak sú tvoje pocity úplne normálne. Ale mohla by si vybehnúť aspoň raz, dva krát týždenne niekde cvičiť, zumba, jazykový kurz...neviem, čo ťa baví. Je vás doma na stráženie dosť a dve hodky vydrží aj kojené dieťatko, môžeš mliečko aj odstriekať. Prídeš na iné myšlienky, zoznámiš sa s novými ľuďmi, budeš aj manželovi a deťom vzácnejšia, lebo bude z teba niekto iný ako len mama, kuchárka a upratovačka. Najhoršie je preklenúť ešte týchto pár týždňov, keď sa oteplí a vyrazíš s kočíkom na ihrisko, do parku, aj tam máš možnosť sa zoznámiť. A čo tak napísať sem na koňa, možno sú tu ženy z tvojho okolia, ktoré majú podobné pocity.

editah222
21. led 2013

@anomis7 jdi ven, maminek které se cítí osamocené je všude spousta. Na hřišti nebo v mateřském centru se seznamuje víc než snadno. Nebo se zapoj do diskuze vašeho města, kraje tady na MK.
My si s manželem povídáme hodně, ale většinou jen o víkendu, přes týden řešíme jen "provozní" potíže.

anomis7
autor
22. led 2013

Ahoj děvčata,ráda bych Vám chtěla poděkovat za podporu a za to,že jste mi napsali svůj názor.Bohužel tady na dědině,která je daleko za městem není z hola nic.Maminky skoro žádný a když tak se jen pozdravíme a ty jsou až z vedlejší dědiny a sousedi jsou tu většinou všichni buď v práci nebo to jsou samí důchodci.Moc Vám opravdu děkuji udělalo mi to radost,že se někdo ozval. 😉

miluska09
22. led 2013

Ahoj🙂
vím co prožíváš, jsem na tom podobně, jen je nás doma méně🙂, taky níkoho nemám, odkud jsi????
Přestan si stěžovat chlapovi, nepomůže to. Ted bud trošku sobecká a udělej si čas pro sebe, mimi můžeš vzít sebou kamkoli. Jdi ke kadeřnici, jed do města a kup si něco na sebe, nebo bazén, masáž, najdi něco lévného, kdo hledá najde, dělej co tě těší a baví. Uvař, uklid a žij si svůj život když to manžela nezajímá, možná se probere a začne si všímat, že se něco změnilo🙂
štastná matka, štastná rodina🙂)

Sem začni psát odpověď...

Odešli