Sem těhotná a hroutí se mi manželství

jana7910
25. lis 2009

Ahoj, jsem ve 20 tt těhotenství , čekám své 4. miminko, 3 s mým nynějším manželem.
Delší dobu již máme problémy s tím že mi manžel nějak přestal dávat najevo svou náklonost, hoooodně měsíců čekám i na větu tipu Mám tě rád!, pohlazení obejmutí atp.
Včera jsme se strašně pohádali, a dnes byt normálně bych to neudělala jsem mu prohlídla mail, píše si v něm s nějakou ženou, píše jí jak jí má rád, jak mu na ní záleží atd. Do předmětu bylo napsáno Láska! ☹
Už 2 hodiny tu sedím a brečím, nevím jak se chovat, poradte pokud máte jak! Aspon se z toho mohu vypovídat!

macka01
1. pro 2009

Simlenka,Lara klobuk dole pred vami ako ste to zvládli,neviem si to ani predstaviť.Zbaliť kufre,to dokáže každý,ale nájsť dôvod,prečo s týmto človekom ostať to je umenie.Odpustiť zradu a otvoriť znova srdiečko.Na to treba veľkú odvahu.Určite to nepreboli za týždeň ani za mesiac,človek nezabudne na to asi nikdy,ale odpustiť,pozliepať čo sa zlepiť dá a začať odznova.Nemyslím,že plati automaticky ak to urobil raz urobí to zasa.A pauza vo vzťahu je podľa mňa hlúposť,lebo sa tí ľudia ešte viac odsúdia navzájom,problém sa musí riešiť ked vznikne a čo najskôr.Take že ticha domácnosť je sprostosť,nič nevyrieši len zväčší priepasť

terezzz_zl
16. říj 2012

@zuza.m -zdar, no to jsi dost drsná s tím pročítáním mailů, to bych nedokázala. Spíš bych si tipla, že je jen otázkou času, kdy si najde někoho, kdo to dělat nebude.Samozřejmě Ti nic takového nepřeju, to bych jen udělala já, pokud by se partner takto choval. Pokud někdo chce být nevěrný, tak prostě bude a zamaskovat to taky zvládne, takže mi taková kontrola přijde zbytečná a nebojím se říct ponižující pro obě strany. A nemyslím to fakt zle, tak snad se nedočkám nějaké brutální odpovědi 😉 měj se

erika160669822
16. říj 2012

@macka01 Mas uplnu pravdu ticho znici kazdy vztah a to ticho znicilo aj nas vztah.