Spí s Vámi manžel v ložnici s miminkem?

luci85
24. únor 2016

Holky mám dotaz, jsem krátce těhotná, přišlo to nečekaně, kdy ještě bydlíme v garsonce a manžel je dost proti spát v jedné místnosti s miminkem, že se prý nevyspí do práce. (měli doma malou ségru, která furt brečela,jak říká, takže má takovýto pohled) takže to vidí jako problém....ale mě docela vadí, abychom spali každej jinde a dítě mít někde vedle...takže se ještě do toho chce stěhovat (což je pro mě dost velkej stres...dá mi práci, než si někde zvyknu) a myslím si, že rok a půl by to takhle v klidu šlo. On si myslí že ne a stresuje mě jak stěhováním tak s tím, že přece nebude spát v jedné místnosti.....možná to vypadá jako blbost...ale přiznám se, že mě to dost mrzí a stresuje......jak je to u Vás? Mám to brát jako sobectví od něj ? Prý budu celý dny doma tak co....asi to je jeho pohled takto z rodiny,, ale já nevím co s tím...díky za typy jak to chodí u Vás, jestli se s tím mám stresovat nebo to je takto běžné jak říká on...děkuju

pajuska252
6. bře 2016

Můj manžel se od nás první nebo druhou noc co jsme si malého dovezli odstěhoval do vedlejší místnosti, dřív přišel aspoň na chvíli, ale teď malý strašně špatně spí, tak už s námi v ložnici nespal ani nepamatuju.

salot
8. bře 2016

Asi je to normální, že se chce vyspat a připravuje tě na to předem. Třeba to nakonec bude jinak. A nové bydlení s novým dítkem mi nepřijde jako špatně. Ale chápu, že máš nervy. Držím pěsti.

lomanta
18. bře 2016

u nás to samé. Když jsme si malého přinesli domů, tak spal s námi. Jenže já kloboučky, musela jsem si svítit, tak jsem co 2 hodiny chodila kojit do obýváku, aby se vyspal. Pak se odstěhoval do pokoje a je tam už tři roky. Dělá na směny, vstává jeden den ve 4, pak v 7, třetí den spí tak do pul 11 před noční a čtvrtý do 12 po noční a tak stále dokola. Takže jednou bychom budili jeho, příště on nás. Nevím, kdy se vrátí 😅