• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stereotyp každý den. Jsem pořád s malou, manžel pryč

25. srpna 2008 
scalia:tak od tohohle honem pryč.chlap s tebou nemá co házet na gauč a sprostě na tebe řvát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .takovéhle chování si nenech líbit,to už nemá daleko k bití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
scalia,................tohle by MM udělal poprvé a naposledy. :rolling_eyes:
Já jsem docela toleratní,ale pokud by na mě vstáhnul ruku,sbalila bych si kufry a šla bych s malým pryč.Klidně i do azyláku,kdyby nebyla jiná možnost.Kdybych to přešla s mávnutím ruky,mohlo by se to pak časem stupňovat až v dom.násilí. :zipper_mouth:
Jak to máš(vztahy)s rodiči?
25. srp 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože díky za mého chlapa....ale zase tchán je debil, ještě že můj je po máme :wink:
25. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo scalia,nebylo by ti bez nej lip?Ja si planuju,ze od pritele asi casem odejdu,jestli se nezmeni(a to lidi vetsinou nedelaj),nez aby malej vyrustal v takovem vztahu.Ne gauci sice nelezi,ale doma casto nebyva a je to hrozny neurotik.Nic mu neni dost dobre-to s tim uklidem nebo varenim,jak si psala,presne,jak kdyby rikal on,nekdy na me rve,ze kdybych nebyla zenska,uz by mi takovou natahl a pd,..Ja jsem z podstaty stastny a vesely clovek a kdyz se mu neco nepovede nebo neco rozbije,tak se tomu zasmeju a reknu mu,ze to nic neni a muze se to stat kazdemu,on ve stejne situaci na me rve,ze to jsem cela ja...stejne se chova i ke sve matce,na psa taky porad rve.Asi si najdu casem nejakou jinou maminu,co je sama s ditetem,at se da utahnout najem a odejdu od neho-ale netrapim se tim,vim,ze to dokazu,az toho budu mit plne zuby.Samozrejme take nekdy miva super dny a uvedomuju si,ze je pretazeny z prace a pd.,ale vim,ze bych mohla byt stastnejsi bez toho stresu tady.Kdyz neni vikend a on tu prez den neni, v klidu si poklidim,pomyju nadobi a vyperu,proste jak stiham,ale vikendy s nim jsou fakt vopruz.
25. srp 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek