Švagrovci, ako sa mám zachovať?

matka1234
29. dub 2013

Ahojte neviem ako sa mam zachovat a nespravit rozbroje v rodine ktora je taka strasne rozdielna a nikto neberie na mna ohlad a moje tehotenstvo. A o co jedna muz este pred sobasom kupil byt a stym ze brat tam bude byvat s rodinou aby to finacne yvladal vo forme podnajmu. Ale oni sa royrastli a okupuju skoro cely byt a neni ani ich .Len strasny problem ze maju strasne hlucnu 5 rocnu dceru ktora je este k tomu aj rozmaznanaa a dost v mojich ociach a to najhorsie je to 4 izbak a oni su v 3 miestnostiach a ja sa tesnam s muzom a vsetkymi vecami v mistnosti kde vojdes a dalej sa nepohnes a este k tomu stale su chory lebou jeden ma chronicky kasel a ako tuberak a ostatny alegici na nejake buriny takze v tej domacnosti nekto stale chory a ja som takisto chora ked su hlavne prechladnuty. A ked som zistila ten vytuzeny moment nastali aj problemi este vacsie pre mna lebo som zostala hned na zaciatku prechladnuta a chora lebo ich dcera bola a tak som to musela riesit tak isla som svojej mame do ineho mesta lebo mne doky povedaj musim mat maximum kludu lebo som prekonala nejake zdravotne problemi a az po roku sa mi podarilo otehotniet. A to neni vsetko moj manzel ako skoro kazdy 2 chodi na tyznovky do zahranicia aby sme sa zabespecili lebo treba kopu veci prerobit v tom byte napisem na rovinu znicili co sa dalo v mojich ociach a nic si nevazia zvlast svagor . Stale len pocuvam ako kazdeho ktoreho si najmu na stavbu domu su neschopni flakaci a potobne svasty urcite viete ako to myslim. A ani sa nesnazia sa poponahlat. Oni si idu na vylet a dom a vsetko im stoji ani plyn a vodu tam nemaju a ja som brzdena ich pritomnostou v byte a nemozem nic robit lebo bz ste ani museli vypocut a prisposobit sa im a nie robosom kedz ja potrebujem aby to tedzy robili kedy ja potrebujem proste hruza. A ja nemozem doviest male babatko do prostredia kde su vsetci chory stale a neberie sa ohlad na dieta a na mna a to najhorsie veci pre babatko si nemam ani kde dat a u mamini byt nemozem to uz mi teraz hovorila. Snayila som sa byt ustretova ale moj pohar prekzpelivosti pretiekol a to trpim mali odist minuly rok uz to trva 8 mes a neni som ani doma hoci ja som tam doma. A neviem ako sa mam yachovat ked nechcem byt ja zla a bezohldna len v mojich ociach sa tak chovaju oni ku mne hoci su to drobnosti ale stale som ukratena ja vo svojom byte primem akekolvek rady lebo uz nevladyem a muz to tiez riesi ale ako sa to da ked je na slozobke a ja mimo ked nechcem potratit vytuzene a vymodlene dieta nase.Porade mi .........

aaa
29. dub 2013

Měli byste jim s manželem dát jasný termín, do kdy se mají vystěhovat a za tím si stát.