Taky vás někdy štve tchýně nebo někdo z manž. rodiny?

Ahojky.Taky vás někdy štve vaše tchyně?
lucinecinecka
19. pro 2008
Ani nevíš jak 😃
A to s ní bydlíme 😃
eho
19. pro 2008
Aktuální téma 🙂. Rodiče mého manžela jsou rozvedení, tchýně je v pohodě, tchána s jeho přítelkyní hodně brzo odstřihnu. To je moje předsevzetí do nového roku 🙂
lisounek
19. pro 2008
jj taky tak ]-( zrovna dnes hadka kvuli niiii :-x
lisounek
19. pro 2008
stejne jako lucienecka bydlime s ni jsem zrala na blazinec uz... 😞
lucinecinecka
19. pro 2008
No to já tchána miluju 😃 Je to hrozný flegmoš a pohodář,zato tchýně má svoje dny a ty stojí někdy za to ]-( ]-( Naštěstí se nehádáme kvůli ní,máme stejný názor.. 😉
zanulav
19. pro 2008
Tchyne a hruza ]-( no sice se trochu nějak změnila spíš mi přijde naladova, nas pozvala si pamatuju bylo to v lednu na oběd na flíčky se zelím, a pak že to chce zaplatit ten oběd. to jsem nezažila manžel se styděl za svou matku že ja radči nesedela doma ano koupila synovi dvd pepka v trafice a říka 38 kč plus 50 kč za oběd, dobry ne x-)
lisounek
19. pro 2008
hmm taky jsem myslela ze mame stejny nazor, ale najednou jsem ta, ktera vse neco vidi atd..nejradeji bych utekla...tchana uz nemame a o to je to horsi...no jo on tady s ni cele dny totiz neni a neposloucha, jeee chudinka zase place no to je copak ji je?? hmm atd. nemusim rozvadet.. :-x
lucinecinecka
19. pro 2008
Tak to je teda mazec... :-S
lisounek
19. pro 2008
zanulav: tak ta je taky husta :-o :-o
lucinecinecka
19. pro 2008
Tak to mj tchán je schopný jí říct ať už drží hubu že nás nebaví jí pořád poslouchat 😃 😃
Ale abych jí nekřivdila,poslední měsíc,je skvělá 😉
lisounek
19. pro 2008
luci: 😉 😃
lucinecinecka
19. pro 2008
No ono jí stačilo párktát sprdnout a asi dostala rozum..už uzavíráme sázky jak dlouho jí to vydrží 😃
kalerat
19. pro 2008
zanu tak jsem četla tvůj příspěvěk manželovi a on se tě ptá, jak často tam na oběd chodíte? 😃
lucinecinecka
19. pro 2008
Kalerat: 😃 😃
lisounek
19. pro 2008
jj to by lezlo dobre do penez takovy navstevy :-p :-N
kalerat
19. pro 2008
luci 😃 no jsem mu říkala, že kdyby to udělali manželovi rodiče, tak už tam nevkročím
lucinecinecka
19. pro 2008
No ale tohle mi teda příjde už fakt moc,že? :-S
lucinecinecka
19. pro 2008
No to já bych tam taky už nešla..si radši zajdu do restaurace,tam se taky platí a je to bez keců 😃 😃
kalerat
19. pro 2008
Luci tak nějak
lucinecinecka
19. pro 2008
No holt to jsou ty tchýně... 😃
eho
19. pro 2008
Zanulav: tak to bych platila stravenkama 😃. No nás pro jistotu nikdy na jídlo nepozvali, možná je to tak lepší 😃
lisounek
19. pro 2008
eho: tise zavidim 😃 :-p
lucinecinecka
19. pro 2008
My za něj platit nemusíme,páč nám někdy donese oběd z práce 😃
Dělá ve škole..
lenula.b
19. pro 2008
moji tcháni jsou teď jakž takž, ale byla doba, kdy nás pozvali na oběd a udělali jelitovej prejt, kterej ví, že nejím, tak jsem dostala jen brambory.... :-p
lisounek
19. pro 2008
lenula: :-N

holky vite co je nejhorsi? ze jednou budeme taky tchyne to je mazec :-p uplne se toho desim :-x
zanulav
19. pro 2008
bydlíme ve stejnem měste, nechodíme tam vubec teda aspon ja ne manžel jo děcka občas pohlídaj, ale to je tady na dlouho tech zažítku bylo 😉
zanulav
19. pro 2008
lucinecka se mate :-N
lucinecinecka
19. pro 2008
Lis,já se na to právě těším,páč vím že moje máma je v poho,Milan si jí nemůže vynáchválit,rve do nás vrchem spodem a nikdy nic za nic nechtěla a já jsem prej celá máma,tak doufám,že ve všem 😉
lucinecinecka
19. pro 2008
Zanulav😮no se to hodí,někdy vařit fakt neztíhám,a tady ve škole se vaří dobře,jen občas něco dochutíš a je to:-)
zanulav
19. pro 2008
tehda tchyni nekdo prodal mr. zeleninu, hranolky levne kus po 5 kč, tak jsem si vzala 4 sačky takže 20 kč jsem jí měla dat a neže by řekla to je dobry nic neplatte 20 kč, ne ona si je vzala vyčurana x-)

Začni psát odpověď...

Odešli