Tantra masáž - nevím, jak to zpracovat. Co s tím?

adge35
3. čer 2023

Zdravím, potřebuji názory, vlastní zkušenosti.. Cokoliv.. Manžel má narozeniny, domluvili jsme se na poměrně nestandarním dárku. Teda, on o tom něco říkal, s tím, že nečekal, že bych souhlasila. Jednalo se o tantrickou masáž pro něj. Já věděla, že s tím budu mít problém, ale myslela jsem, že to nějak předýchám. Manžel je opravdu skvělý, moc ho miluji a vím, že je hodně konzervativní, tak jsem si říkala, že já nechci být ten důvod, že pak za pár let bude litovat, že si nezažil co chtěl. Že když se odhodlal o něco takového říct, že to je velká věc a já mu to chci dopřát. Několikrát se ptal, jestli to zvládnu, naposledy, v den kdy tam šel. Po každé jsem mu řekla, že vím, že s tím budu mít problém ale že to zvládnu. Vrátil se od tama nadšený, jaký prožitek to byl. Mluvili jsme o tom.. my máme hodně úpřimný vztah, takže ho nenapadlo to nějak upravovat. A já teď ani nechci aby se mě dotknul. Prostě nedokážu překousnout, že měl takový hluboký zážitek s někým jiným jako jsem já, že se ho někdo jiný dotýkal a on ji. Nechci se před ním svlíknout, protože mé tělo po dítěti je o něčem jiném než tělo mladé žabky. Manžel neporovnával, nic nevyčítal, několikrát mi pověděl, že nás neporovná, že já jsem jeho spřízněná duše a že ja jsem ta kterou miluje. Ale prostě mám z toho stejně hrozný stavy. Těžce se mi dýchá, je mi špatně od žaludku.. Manžel chápe, že to musím nějak "rozdýchat" jenže je otázka času než ho mé chování naštve. Protože on se ptal, jestli to zvládnu a ja vím, že by nešel kdybych mu řekla že to nedám. Vím, že je to spíš o mě než o něm, ale nevím co s tím.

veronicka89
5. čer 2023

@terka_37 tak ona vi jak na ni sahal ze jo...

oveckaluky
5. čer 2023

@pilzzee I kdyby šel do bordelu, vůbec bys to neřešila?

oveckaluky
5. čer 2023

@zelenaesmolda Tak tohle bych s gynekologem teda nesrovnávala...

zelenaesmolda
5. čer 2023

@oveckaluky
Ja jsem to srovnala z toho pohledu,ze oboji je placena sluzba a vztah je pouze poskytovatel-klient

oveckaluky
5. čer 2023

@zelenaesmolda No, i tak by mi to vadilo.

pilzzee
5. čer 2023

@oveckaluky Ne, neresila. Ale taky zalezi na duvodu. Pokud by tam sel proto, ze by se mnou mel nejaky problem, tak to by bylo naprd. Pokud by to bylo jednou ze zvedavosti, nebo treba vyjimecne v ramci nejake rozlucky se svobodou, tak by mi to nevadilo. Urcite jednou za X let by mi to nevadilo, vsak se mnou bude celej zivot 😀 (aspon to je vzdycky ten puvodni plan 🙂 )

zelenaesmolda
5. čer 2023

@oveckaluky
No ale tak ona ho tam poslala.A ted breci.

irmamala
5. čer 2023

A jsi si jistá, že byl na tantra masáži? 😀 Promiň, ale tohle mi přijde strašně dětinský a být tvým manželem, mám ti to docela za zlé. Když jsi věděla, jak moc jsi žárlivá, proč jsi ho tam posílala? Že jsi nechtěla, aby kvůli tobě o něco přišel? Takže když přijde, že by rád vobtáhl nějakou mladou šťávu u nich v práci, tak mu to taky dopřeješ, aby kvůli tobě nepřišel o zážitek? Takhle to přece nefunguje. Kdybychom si všichni dělali co chceme bez omezování, nebudeme přece ve vztahu 🙂 Náprava jasná, zajdi si na masáž taky, studuj umění tantrického sexu a pak mu doma předveď Bombaj.

miryp
5. čer 2023

1. Pojmenuj si to správně – to nebyla láska, co tě dohnalo tam, kde jsi. To tvoje nízké sebevědomí, závislost na něm a strach, že tě pro nenaplněné touhy jednou opustí, tě dohnaly do situace, kdy jsi kývla na něco, co je pro tebe ve vztahu za hranicí přípustnosti. A tvé strachy byly natolik velké, že jsi nevyužila možnosti couvnout, když ti pro to manžel dal v den konání masáže prostor (to už jsi musela na sobě bezpečně cítit, že je to problém).
2. To, že máš problém se teď vysvléknout před manželem a nechceš, aby na tebe sahal - to k tobě promlouvá nedostatek sebelásky a tvé nízké sebevědomí a s tím související žárlivost, že někdo třetí dokázal ve tvém manželovi vyvolat tak silný prožitek, který ty ve vašem vzájemném soužití patrně neznáš (postrádáš). To ne tvůj manžel, ale ty vás dvě porovnáváš a hledáš v tom prožitku něco víc, než tam skutečně bylo. Takže ano, není to o tvém manželovi, ale o tvých vnitřních problémech, které ti tato situace zrcadlí…
Nejsem si jistá, že toto dokážeš zpracovat sama. Osobně bych doporučila návštěvu psychologa, nebo jsi-li otevřená alternativním přístupům, pak se můžeš přihlásit do nějakého kurzu zaměřeného na sebelásku, sebehodnotu, opečování traumat, atd.

vladenkamaminka
10. čer 2023

@zelenaesmolda hele, dala bys mi číslo na tvého gyndare? 😂😂😂

ferda90
10. čer 2023