avatar
pilzzee založila diskuzi
9. čer 2026    

Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Břeclavi?

Caute decka, rodila tady nektera z Vas nedavno v Breclavi? Jake mate dojmy? Doted jsem byla vzdycky v Brne u Milosrdnych. Neresim zadny alternativni blbosti nebo porodni plany, jen chci, aby byli hodn