Toužím po kolegovi. Mám to nechat být?

15. bře 2023

Ahoj, mám velkej problém. Nastoupila jsem po mateřské loni do práce a hned na první pohled se mi líbil jeden kolega. Bylo tam jen zalíbení, nic víc. Mám své hranice. A ani on po mě nijak zvlášť nepozoroval. Jenže vše se to změnilo na jedné z firemních akcí. Trochu se rozepíšu a prosím o názor
Já se tam trochu napila, a zkrátka se bavila mezi novým a fakt fungujícím kolektivem. On samozřejmě taky něco vypil. Když mi bylo chladno, tak mi půjčil mikinu. Já pak šla do kanclu a chtěla si vzít tašku a směřovat k odchodu. Vzápětí byl zamnou a řekl ať si s ním chvíli sednu na sedačku a nějak mi začal projevovat vyznání. Padla pusa a já byla s šoku, že jsem to udělala, protože nevěra je u mě fakt cizí slovo. U pusy to nezůstalo............................
Další den, jsem se omluvila, že jsem ujela. On působil spíše smutně.
Mezitím jsme si i psali a nějak naznačoval, že by semnou chtěl být. (já mám ale manžela a rodinu). Takže psal, že nechce nic rozbíjet.
Jednou jsem s ním zůstala po práci. Seděli v autě a líbali se. Božee, to jsem dlooouho nezažila, takový silný chtíč. Asi jsem si pak přiznala, že jsem se zamilovala. Domluvili jsme se, že spolu zkoukneme můj oblíbený film, ale když jsem za ním mohla přijet, tak nemohl on.
Koncem roku na firemním věčírku, mi neustále opakoval jak mi to sluší, sledoval mě v jenom kuse. Po Novém roce to ale přešlo, skoro semnou nemluví, nenapíše, nedívá se po mě. Přitom nikoho nemá. Byla jsem jen zpestřením? Co si o tom mám myslet?
Já po něm ale stále toužím a to asi z toho důvodu že mi chybí ta pozornost a něha kterou doma nemám.
Mám to nechat být?

Bože, připadám si jako puberťačka, tak mne hlavně naukamenujte 😀😀

trdelnik234
18. bře 2023

@pajusz

Uf,si viem zivo predstavit. Si dobra,ze si z toho vysla takto.

kryany
18. bře 2023

@30bar ale tak mohly byt vic,ale ne az to vsechno...

kryany
18. bře 2023

@klokanka31 tak ona tez blba,ze mu to rikala,co jsem pochopila,tak vetsinou ti zenati krmi milosrdnymi lzmi, alias neklape to, nerozumime si, nespime spolu. Jestli vdana rekne milenci, ze spi i s manzelem, tak moc chytra nebude, i kdyby nevim jak nalehal, zde bych byla pro milosrdnou lez, totez i obracene muzi tyto lzi rikaji svym milenkam...

klokanka31
18. bře 2023

@kryany Ale zase lhát? Přece lidi nemůžou být tak naivní, prostě spousta mileneckých vztahů je kvůli sexu, a ne kvůli citům.

kryany
18. bře 2023

@klokanka31 tak jako kdyz se milenka/milenec na tohle zeptaji a pritom by se ptat nemeli, tak je logicke, ze pravdu slyset nechteji, protoze z logiky veci prece vedi jak to je,ze jo...bohuzel chteji radeji verit blamazi, v kazdem manzelstvi vzdy k nejakemu sexu dochazi, pokud to nekomu vadi logicky neni s zenatym/vdanou ci nekdym zadanym.

jerrabina
18. bře 2023

Tak za prvé nevíme, jaký vztah máte s manželem. U toho bych začala. Když člověk kouká jinam, většinou proto, že doma něco chybí. Takže navrhuji promluvit si s manželem o tom co chybí, klidně i s pomocí odborníka (poradna, nebo i individuální psycholog)
Kolega mohl mít milion a jednu motivaci, nic moc o něm nevíme a každý soudí podle vlastních zkušeností, ale může být fér a ne chtít rozbije rodinu a trápit se, mohl si to uzavřít a jde dál, nebo si mohl udělat zářez a když už z toho nic nekoukalo, vykašlal se na to. Těžko říct, co je to za člověka.
Taky bych si řekla, co mě na něm tak přitahovalo a proč.