Uhodila jsem svého muže 😞

bobule29
11. srp 2015

Ahoj, nechala jsem se vyprovokovat svým mužem a několikrát ho v afektu uhodila /asi 4x/. Je mi to moc líto, omluvila jsem se mu. Nemluví se mnou. Co předcházelo: Bohužel jsem mu přišla na korespondenci s nějakou ženou, která mu na Viberu psala, že má chuť dělat s ním čuňárny, dál jsem to nečetla. Ani jsem mu nic neprohledávala. V noci, když jsem krmila naše dítě, tak jsem se na jeho mobil podívala a byla tam otevřená konverzace. Ani jsem ji nedočetla. Ráno jsem to s ním potřebovala probrat. Ujistil mě, že je to ok, že on nepíše, že je to nějaká stará známost apod. A že konverzaci ukončí, že je mu to jedno. Jenže pak z něho vypadlo, že si takhle dopisuje asi se třema ženskýma a s jednou starou známou, že se chce sejít, že jen kamarádka. Trochu se zaplítal do lží, pokaždé trochu jiná verze. Nechala jsem se uchlácholit, máme dvě děti, snad má rozum. Jenže stejně mi to vrtalo hlavou a podívala se mu do mobilu a zjistila, že si s dotyčnou asi 3x i poté volal. On zase, že pracovně ...tak jsem jako blbec naléhala, ať mi to vysvětlí, co to má znamenat, že se mi těžko věří jeho verzím .... No a on toho už měl plné zuby a začal mne parodovat, opakovat moje slova. Opakovala jsem, ať se mnou takhle nejedná, ať toho nechá, co to má být?!?!? A on, jestli mu chci dát ránu ....a ve mně bouchly zase ...šla jsem k němu a dala mu asi čtyři rány do hlavy. Je mi teď z toho hrozně. Nejhorší, že u toho byla naše dvouletá dcera a plakala, pak jsem ji utěšila, že jsem se jen zlobila na tatínka a že mě to mrzí, pak byla v pohodě. Ach jo, vůbec jsem netušila, co to do mě vjelo. To, že tam byla dcera, je neomluvitelné, ale ani bez dcery to není adekvátní reakce. On je teď na koni a já ta špatná. A mám skoro ze sebe strach, co když se zase nechám vytočit?!?!? Stalo se to poprvé. A tak se ptám. Nestalo se vám něco podobného? Co jste dělali s nekontrolovatelnou agresí? Co si o tom myslíte? Objednala jsem se na sezení u psychologa. Tak díky

elvira
11. srp 2015

Omluvila ses, uvědomuješ si, že tvoje jednání nebylo vhodné, objednala ses k psychologovi...
Co víc dělat? Kromě práce sama na sobě nic nezmůžeš.
Jestli chlap čekal, až bude moct být na koni, tak se prostě dočkal.
Jestli z tebe bude chtít dělat fůrii a na to konto se scházet s milenkama, tak bude.
Nebylo by od věci si všechno v klidu probrat, vysvětlit to, uzavřít a pořád se v tom nešťourat.
Pokud muž nebude tomu otevřený, tak vidím jedinou cestu...

mercedesse
11. srp 2015

no tak to bych mu ji asi natáhla taky a bez výčitek. Jen je škoda, ze u toho byla malá. Ale ještě se mu za to omlouvat? Má máslo na hlavě a ještě je drzej. Měl by se snad omlouvat on, za ty lži

haneloreee
11. srp 2015

Já sice nebouchla fyzicky, ale bouchla jsem psychicky, začala jsem po něm řvát ráno: já ti dám hru ty děvko s kulema a jela jsem jak kulomet, chudák byl bílej víc jak tady ta zeď a já asi víc jak on. Teď se tomu směju, ale vzbudila jsem celej byt a možná sousedy. Byla u toho moje 7letá dcera, měla jsem totální zatmění, a ty slova co ze mě šly... Nesnáším kurvení...už mám zlomenou důvěru. A je to rok zpět co jsem mu na to přišla a furt to bolí a furt mě oči lítají na mobil ač mi dává najevo ať mu věříma a nechává mobil volně. Ale jeho slova nezapomenu: psaní, nic víc, jen hra a píšu si s ní asi 3 měsíce ale o všem možném Hani, o rodině, atd...ale nazýval ji miláčku...doteď mě to zvedá ze židle!!!!!! Totálně se mi sesypal ten domeček krásný plný důvěry....A je to ale smutné od nich. Já sama jsem mu dala ultimátum, ještě jednou a konec. Pro jedno kvítí slunece nesvítí a sama nikdy nezůstanu, i kdyby to mělo trvat.
Přeji ať se z toho nějak dostenete , ale nevěřím v to - jelikož jste psala že pokračuje dál. Buď si najdete milence, zůstanete skrz děti a bude to fraška partnerská, nebo si to necháte líbit a budete dělat že nic nechcete vědět, nebo jít pryč. Je to fakt ale fakt těžké. A to že jste mu dala, no prostě se stalo. Příště prostě s rozumem a sbalit kufry...s klidem bez emocí. Pak si vyplačte rybník doma. Je mi to líto... ☹

mogwaika
11. srp 2015

@bobule29 to je pěknej hajzlík. Myslím, že mu to vyšlo přesně tak, jak předpokládal, bude se tím neustále ohánět, tlačit na Tebe, abys měla výčitky svědomí, prostě převedl pozornost jinam. Sama musíš vědět, jestli to byly rány, které by mu způsobily otřes mozku. Obecně násilí ve vztahu neuznávám, ale troufnu si tvrdit, že Tě naprosto cíleně vyprovokoval a teď z toho těží.

peroli
11. srp 2015

Miluju diskuse na nějaké "vážné" téma kdy je tazatelka na MK čerstvě zaregistrovaná.. 😝

martasek
11. srp 2015

@peroli A nenapadlo tě třeba, že nechce, aby se vědělo o koho jde, tak si založila ještě jeden nick?

peroli
11. srp 2015

@martasek napadlo.. 😉 ale v poslední době je takových vážnějších témat od nově založených nicků nějak moc..

hnousetka
11. srp 2015

A co je na tom?

bobule29
autor
11. srp 2015

Chtěla jsem jen znát postoje jiných žen, protože se cítím trapně a potřebuji to sdílet, zároveň se za to hrozně stydím. Tak se omlouvám, pokud jsem svou novou krátkou registrací někoho urazila. Běžně se tady na těchto stránkách pohybuji pod jiným nick, i když moc tady nepíšu, spíš kamarádky, Asi by to bylo jedno. Děkuju za pochopení.

hnousetka
11. srp 2015

@peroli a co je na tom? Ja bych vážná témata taky řešila v anonymitě... 😉

peroli
11. srp 2015

@bobule29 tak to pak promiň.. 😉 ale vážně je tu teď toho nějak moc.. ☹

peroli
11. srp 2015

@bobule29 jinak pokuď jdeš k psychologovi tak to je první krok.. uvidíš co ti tam řekne.. 😉
a upřímně - podle toho co píšeš si o to manžel vyloženě koledoval.. opakovat po tobě? šmarjá kolik mu je? to nedělá ani můj 6-ti letý syn.. 😅 uhodit manžela není zrovna správný ale tady bych si vyčítala asi jen to že u toho byla malá... chlap by naopak měl mít trochu empatie - jasně jsme doma na "dovolené" ale kromě toho že nemusíme ráno letět do práce to zrovna žádná výhra není - byt/dům se sám neuklidí, nádobí se samo neumyje/nenaskládá do myčky, jídlo samo nenaskáče napřed do ledničky a pak do kastrolu apod... ona spousta chlapů si tu MD představuje jak Hurvajz válku.. ale nech jim dítě hodinu a skoč si jen nakoupit a za 15 minut volají kde jsi tak dlouho? 😀

loafeer
11. srp 2015

no....podle mě ti psycholog ani nic moc neřekne. Poku to bylo poprvé, a ještě ke všemu v afektu, kdy tě manžel totálně vytočil do vrtule....Ty ses mu omluvila a dle mě by se ON měl omluvit taky...Nejen za to, že si vypisuje s nejakyma kdo ví čím ( co to sakra je?), ale i za to, že tě záměrně provokoval...Dcerka si to snad nebude pamatovat, chyba byla, že byla u toho, ale ted už s tím stejně nic neuděláš

karlajasmine
11. srp 2015

Za takovyhle chovani bych ho uhodila taky a vubec bych si to nevycitala. nebo jako.. samozrejme, ze to byla chyba ho uhodit a samozrejme, ze byla chyba, ze u toho byla dcera, ale z toho co pises k tobe nema respekt a nejspis te podvadi. Takze se tvoji reakce nedivim.

mandala
11. srp 2015

Hele, to že jsi ho uhodila není správné, ale já se přiznám, že bych ho praštila taky. Já bych spíš řešila důvod, proč se tak stalo, to že si píše se třemi ženskými je neomluvitelné ☹

terinda
11. srp 2015

@bobule29 měla jsi ho kopnout do koulí 😠

ale ne před dcerou...

diamanta
11. srp 2015

akce - reakce. Tvoje reakce nic moc - ale ty to víš a hned to řešíš...dokonce na úkor tý "akce", která byla stejně hrozná. Máš pravdu, že on bude teď na koni, ale nedej se, má na hlavě máslo...

bobule29
autor
11. srp 2015

Hledám, co je v našem vztahu špatně. Jsou změny: Máme méně času, jsme unavení, dvě malinké děti, dají zabrat ...ale sex máme, plánujeme stavbu domu, sdílíme spolu ..a najednou nalomená důvěra a já se chovám jako psychopat. Nepředstavovala jsem si to růžově, ale přesto .... Než jsem ho uhodila, moje myšlenky byly: Kdo to vůbec je?!?!?! Proč se mi vysmívá?!?!?! Co mám udělat, aby přestal?!?!? Proč mě nechápe?!?! Vždyť je úplně jasný, že potřebuju vysvětlení a mluvit o tom!!!? Co je k nepochopení?!?!? ..a pak temno. Pak si říkám, že je to vlastně komický ...dostal přes držku, no a co?!?! Není první ani poslední. Pokecáme za dva dny v klidu a život jde dál. Jenže on si připadá v právu a ublížený. Ještě mi po tom řekl, ať se nechám vyšetřit, že nejsem normální ...snad to přejde, byl taky vytočenej, případně párová terapie

diamanta
11. srp 2015

tak to nech uležet, ale pak si promluvte

bobule29
autor
11. srp 2015

jo a jsem asi naivní, nějak si říkám, že přece nemá žaludek na to, aby mě podváděl?!?! věřím v jeho charakter. možná si jen zvedá sebevědomí, když si píše občas s holkama, se kterými si psával kdysi ...netěší mě to, sama to nedělám, ale pokud je to jen to, tak ať ....

kacca11
11. srp 2015

Uprimne premyslim nad tim, jak by se diskuze vyvijela, kdyby byla situace opacna. Kdyby zakladatelka byla obvinena (mozna pravem) z nevery a muz by se neudrzel a 4x ji uhodil, navic pred dcerou. Myslim, ze v takove situaci by bylo zene razeno, aby okamzite s detmi utekla pred nasilnikem.

@bobule29
Neomlouvam chovani tveho muze, urcite bylo krajne nevhodne, nemel te provokovat. Ale to neni omluva pro to, ze jsi ho zbila. Myslim, ze afekt se da do urcite miry pochopit, ale neni to omluva a navsteva psychologa je prinejmensim na miste.

Jeste je mozne, ze mas doma mistra manipulatora, ale verim, ze ti psycholog pomuze odhalit, co, jak a proc se s tebou stalo a pomuze najit zpusob, jak zajistit aby se to neopakovalo.

madrilena
11. srp 2015

@peroli a ty by ses s něčím takovým svěřila pod svým nickem? Mě to přijde dost důvěryhodné a myslím si, že pokud je člověk situací dotlačen, tak je schopný prostě útočit každý; a je jen na každém, zda to dokáže zastavit

bobule29
autor
11. srp 2015

-uhodit muže a ženu je podle mne velký rozdíl
-a nevhodná reakce to byla, moc se za ni stydím a kdybych to jen mohla vrátit, šla bych si dát studenou sprchu
-a můj muž je velmi schopný "manipulátor" ...pokud dojde na nějakou neshodu, vždy po rozhovoru mám výčitky já, celé to umí obrátit a vysvětlit tak, že se nakonec omlouvám, ale doposud nešlo o nic vážnýho, tak co ...

a všem moc děkuju za reakce!!!

madrilena
11. srp 2015

@bobule29 zklamal Tě a myslím si, že v kombinaci s denní starostí o dvě malé děti to v Tobě prostě bouchlo; ty si to uvědomuješ, nepovažuješ to za ideální řešení situace a hledáš pomoc; daleko horší je, když tohle někdo udělá a nevidí na tom něco špatného; reakce Tvého muže (opakování slov po Tobě) byla více než pitomá a já to nesnáším a určitě by mne to taky hodně naštvalo; i on musí za své činy mít zodpovědnost, omluvila ses mu, už bych se k tomuto nevracela (krom návštěvy psychologa)

welbloudek
11. srp 2015

@bobule29 Taky bych mu jich pár vrzla a bez výčitek, obzvlášť kdyby mě začal parodovat, z toho bych těžkou hlavu neměla... Horší je, že u toho byla vaše dcera.... Já když se hádám s partnerem, tak si hlídám aby u toho nebyli děti přítomné, většinou si počkám když jde před dům na cigáro 😀
A navíc, někteří pánové potřebujou pár facek, ono se jim většinou pak rozsvítí

madrilena
11. srp 2015

@bobule29 myslím si, že rána muži je stejná jako ženě
on se ale obvykle diametrálně liší příčina uhození ženou a mužem; zatímco muž obvykle ženu bije, protože nad ní chce mít kontrolu a "nadvládu". žena podle mne muže uhodí v afektu a protože jí něčím ublížil; podle mne jen výjimečně je to naopak - jen v případě, že žena je domina a muž je bambula; to ale není Tvůj případ;
je třeba rozlišovat

bajunka
11. srp 2015

bych mu taky flákla pořádnýho facana a rozhodně bych se neomluvila. Nemyslím, že to na dceři zanechá nějaké následky. Buď to chlap nemá dělat nebo to dělat tak,abys o tom nevěděla a netrápilo tě to ...

mandala
11. srp 2015

@kacca11 To nemyslíš vážně ? Co asi tak myslíš, že se u psychologa vyřeší? Že praštila svého manžela fakt není případ pro psychologa, spíš manželskou poradnu.

kacca11
11. srp 2015

@bobule29 ja v tom, kdo koho uhodi moc rozdil nevidim. Existuje spousta muzu, co jsou doma fyzicky tyrani, ktere jejich zeny skutecne biji. Moc se o tom nemluvi, ale je to tak.

mandala
11. srp 2015

@kacca11 Pro mne je jedno, jestli podvádí muž nebo žena, nevěrníka se nikdy nezastávám.