Uhodila jsem svého muže 😞

bobule29
11. srp 2015

Ahoj, nechala jsem se vyprovokovat svým mužem a několikrát ho v afektu uhodila /asi 4x/. Je mi to moc líto, omluvila jsem se mu. Nemluví se mnou. Co předcházelo: Bohužel jsem mu přišla na korespondenci s nějakou ženou, která mu na Viberu psala, že má chuť dělat s ním čuňárny, dál jsem to nečetla. Ani jsem mu nic neprohledávala. V noci, když jsem krmila naše dítě, tak jsem se na jeho mobil podívala a byla tam otevřená konverzace. Ani jsem ji nedočetla. Ráno jsem to s ním potřebovala probrat. Ujistil mě, že je to ok, že on nepíše, že je to nějaká stará známost apod. A že konverzaci ukončí, že je mu to jedno. Jenže pak z něho vypadlo, že si takhle dopisuje asi se třema ženskýma a s jednou starou známou, že se chce sejít, že jen kamarádka. Trochu se zaplítal do lží, pokaždé trochu jiná verze. Nechala jsem se uchlácholit, máme dvě děti, snad má rozum. Jenže stejně mi to vrtalo hlavou a podívala se mu do mobilu a zjistila, že si s dotyčnou asi 3x i poté volal. On zase, že pracovně ...tak jsem jako blbec naléhala, ať mi to vysvětlí, co to má znamenat, že se mi těžko věří jeho verzím .... No a on toho už měl plné zuby a začal mne parodovat, opakovat moje slova. Opakovala jsem, ať se mnou takhle nejedná, ať toho nechá, co to má být?!?!? A on, jestli mu chci dát ránu ....a ve mně bouchly zase ...šla jsem k němu a dala mu asi čtyři rány do hlavy. Je mi teď z toho hrozně. Nejhorší, že u toho byla naše dvouletá dcera a plakala, pak jsem ji utěšila, že jsem se jen zlobila na tatínka a že mě to mrzí, pak byla v pohodě. Ach jo, vůbec jsem netušila, co to do mě vjelo. To, že tam byla dcera, je neomluvitelné, ale ani bez dcery to není adekvátní reakce. On je teď na koni a já ta špatná. A mám skoro ze sebe strach, co když se zase nechám vytočit?!?!? Stalo se to poprvé. A tak se ptám. Nestalo se vám něco podobného? Co jste dělali s nekontrolovatelnou agresí? Co si o tom myslíte? Objednala jsem se na sezení u psychologa. Tak díky

haneloreee
12. srp 2015

@bobule29 ...drž se ženská. Bude dobře...buď sobec a nezapomeň, že jak je dobře tobě bude dobře i dětem 😉

dorinek
10. zář 2015

@bobule29 - násilí ve vztahu je hodně špatná věc, ale ty si to uvědomuješ a lituješ toho, to je dobře. Nelituj toho ale zase příliš. V první řadě by se měl on cítit provinile. Vyprovokoval tě a krásně tu svoji vinu hodil na tebe.
Důvěra byla narušená, on dělal něco špatnýho a narušil váš vztah. Jednou ses mu omluvila a víc bych za ním nelezla. Chce tichou domásnoct ? Má ji mít, dala bych mu to dopisování s kurvama pěkně sežrat 🙄

viola1987
28. led 2018

Dobrý den,
chtěla bych znát Váš názor
jsem pět let ve vztahu, ze začátku jsem byla mladá a nějak jsem neřešila že se pije, navíc přítel neměl peníze, takže jsme ani nějak závratně nikam nechodili, později za půl roku už mě to začalo vadit já se chtěla usadit přítel chtěl stále chodit pít. V jeho rodině pijí všichni, otec otčím matka babička dědeček. Opijejí se při každé příležitosti. Matkou mi bylo vysvětleno, že pije na žal, že přišel odchodem bývalky o syna, pak že má nervy z peněz, pak už chodil přítel se směšnými výmluvami typu, že jeden člen kopané má ukopnutý palec a to museli zapít. každý týden výmluva, takže chodil každý týden, jednou dvakrát třikrát do hospody až do rána, a ty roky provázeny sliby že už přestane pít že ho to samotného nebaví atd. vždy mu to vydrželo týden dva. Když se nám narodila dcera oslavoval celý týden, bylo parné léto a tak pil skoro každý den., z jednoho dnu tahu se stávali dva dny, ted o prázdninách byl schopen pít dokonce 3 dny v kose, další tří dny s ním nebylo k mluvení, protože mu bylo samozřejmě špatně. S dcerou jsem byla na všechno sama. takové to pití bylo poslední půl rok, každý týden. Nakonec jsem odešla když byl zase druhé den opilí pryč. nechápal co je za prblém, sám se ozval až za týden. Přišel že splní vše co budu chtít abych se vrátila zpátky. Řekla jsem že musí přestat pít, že už jeho slibum nevěřím, Když nebude měsíc pít vrátím, se po třech týdnech přišel, že se stejně nevrátím, že už se snažit nebude. opět pil , nevyzvedl si dceru, nešel na její představení ve školce. Vyhrožoval střídavkou. Na vánoce jsem chtěla aby byla dcera s jeho synem, jejím bratrem spolu. Tak jsem se k němu "vrátila" on to ale pochopil tak že se vracím úplněa plánoval už věci do budoucna. Tak jsem zustala, měsíc se snažil chodil včas. Včera mi řekl at si s ním jdu posedět nechtělo se mi ale šla jsem. Zduraznila jsem mu že už další šance nebude a pokud opět bude pít do rána. Řekl mi že to je přece jasné, že už si vše uvědomil. V osm ráno jsem se probudila, když jsem se mu dovolala, řekl, mi že sedí s kamarády v hospodě a přemýšlí, že šel být dál k nám/němu. Úplně jsem se klepala vzteky zajela jsem za ním do hospody, šel se mnou a plánoval pokračovat v pití. Začala jsem na něj křičet že to tedy ani náhodou, on začal vyskakovat z jedoucího vozu. zastavila jsem a asi 2 x jsem ho praštila. Vysmýkl se mi a odešel. Přijela jsem domu cele dopoledne jsem probrečela, s balením mi pomohla kamarádka a já jsem i s dcerou odešla. Jsem magor? Jsem neštastná.

snahnah
28. led 2018

@viola1987 Je to alkoholik, vylecit se muze, az si to uvedomi. Dobre, ze jsi odesla 🙂

alexandrav_89
28. led 2018

Vyřešila jste to na jedničku. Stáhl by Vás na dno. Jste super!!! Zapomeňte na něho.

guinea
28. led 2018

@viola1987 Je alkoholik, celá jeho rodina jsou alkohlici. Podle toho co píšeš, tak on sám na svém alkoholismu nic špatného nevidí. Je dobře, že jsi odešla, tvá dcera tak má šanci na pěkné dětství. Teď bych být tebou ještě zašla na OSPOD, vylíčila situaci a požádala o svěření do péče. Tak si pojistíš, že alkohlolikovi střídavku nedají. A pak už jen vyhlížej šťastnější zítřky v budoucnosti s novým partnerem!

regata
28. led 2018

Ja to chapu, ze si nestastna, ale nebylo toho uz dost? Kdyz s nim neni rec, tak co s nim. A TO ZE SI MU NALOZILA, tak to byl asi posledni pokus jak ho primet aby se mu rozsvitilo. Tohle bude jen horsi, nakonec bude chlastat kazdy den a ty a dcera na to budete doplacet. Nehlede na to, ze ma priklad ve sve rodine. Tak mu to prijde asi normalni.Ja jsem mela podobny vztah, sice bez ditete, ale na prvnim miste byli pro nej kamaradickove, chlast a hospoda.
Nastesti mi otevreli oci kamaradky a ja prchala a ted mam normalniho chlapa a rodinu.

zuzka3112
28. led 2018

Tak jsem to přečetla a komentáře posléze... Vážená paní, zachovala bych chladnou hlavu, pokud vás takhle vyprovokoval debilnim opakováním slovíček po vás, asi bych po něm skočila.. Lepší obranu nemá? Pokud se do svých lží zapleta a nějak vám to už nesedí, nedivím se... Nemejte takové výčitky, jestli si takhle a kdo ví jak pohrává s ženskými, měl by dostat mnohem víc. Že u toho byla dcera, to se už holt nedá vrátit zpátky, ale jistě z toho vyroste...

viola1987
28. led 2018

@guinea On bohužel jednu střídavku má, jen díky mě, já napasala, já poslala dopis. Protože maminka jeho syna, se tahala s chlapama a střídala bydliště a malej chtěl být s náma, prosil nás o to. Proto on si myslí, že dostane střídavku. Jak říkáte, když nepomohlo 5 let domlouvání už člověk jak je neštastnej tak neví co má udělat. Tak praští., protože on nechápe, jak mě i dceři strašně ubližuje a je jí špatným vzorem. Bojím se jak s tou další výchopvou, protože jeho syna praktický hlídá pouze jeho matka. Která chlastá tvrdý alkohol po nocích. a sama jsem jí viděla ve stavech, kdy hlídala dítě a padala ze židle. Taky až se tenhle příběh s bitím rozšíří, budu pro všechny zralá na Bohnice. On je hodný člověk, ale tohle už nejsem schopna snášet.

lasicek
28. led 2018

ikdyž násilí neuznávám tak bych mu zabalila k tomu kufry.

ilonne
Autor odpověď smazal
Zobraz
guinea
28. led 2018

@viola1987 Tak to je děs, ale všechno má řešení! V první řadě jde o dítě, resp. o ty děti. Takže se prostě poraď na OSPODu, i ohledně toho jeho synka. Když ty odejdeš, tak by to dítě opravdu nemělo být s alkoholiky. Co jeho matka? Jak žije, chtěla by ho zpět do výhradní péče?

viola1987
28. led 2018

no on už je ted kluk větší 7 let tak ho aspon nezalehne. Tahá z něj moudra na toho přítele matky, tak si kluk vymýšlí, aby babičku potěšil. Ona tam pak vymýšlí že se vzdá práce ty 3 hod denně co dělá a bude se o kluka starat sama. A jinak matka je asi ráda že si od kluka odpočine, má další mimino, co je kluk ve škole jezdí jen na víkendy a prázdniny.
@guinea já se obávám, že když já odejdu, najde se nějaká jiná trubka, co mu bude hned líst do postele a bude si myslet, že ona je ta skvělá a já byla ta špatná

viola1987
28. led 2018

@guinea a vlastně v ospodu mají kamarádku, která mi dlouho po tom příteli šla, takže by to asi neklaplo, proto se děsím toho to vytahovat

semmi
28. led 2018

@mercedesse přesně! Nevím, zda za to může italská krev, co mám v sobě, ale já bych mu jich taky naladovala a bez pardonu. 🙂 Ale jako je jasný, že to situaci neřeší. Nicméně on dela z autorky diskuze husu a ještě se cítí ublíženě. Typickej chlapskej alibismus. Zkusila bych si s ním sednout a zeptat se ho, proč má potřebu hledat povyražení jinde než doma. Jestli se cítí, že se mu málo věnujete, nebo chytil druhou mízu, nebo co vlastně (?) Já upřímně už bych ale takového chlapa nechtěla. Vím, že spolu máte děti atd ale on si Vás evidentně neváží a je škoda marnit čas s takovým sobcem.

hlasimse
28. led 2018

Jsem názoru, že násilí do vztahu nepatří, a pokud nechceme, aby mlátil muž ženu, nemělo by to být ani naopak. Takové ty řeči že tě vyprovokoval, a já bych mu jednu flákla, zkuste si představit chlapa, že to říká o ženské. Ačkoli tě opravdu provokoval, člověk se musí umět kontrolovat - a není to vůbec jednoduché! S manželem jsme už mnoho let a celý vztah pracujeme na tom, jak se správně a zdravě hádat. Je tak snadné sklouznout k chování 10letých dětí, burcují se emoce, provokace, naschvály, pak je o to těžší vrátit se zpět k chování dospělých vyspělých lidí. Manžel mě nikdy neuhodil, já jeho ano, a není to správné. Samozřejmě to vždy bylo ve vyhrocených situacích, ale to mě neomlouvá. Za 12 let to bylo tak 2-3x, takže opravdu často ne, ale oba souhlasíme, že to byla chyba. Ano, člověk druhého vytáčí, ale násilí fakt vede špatným směrem. Můžeš se mu omluvit a říct, že si uvědomuješ, jak velká chyba to byla a už se to nebude nikdy opakovat, protože násilí je absolutní tabu ve vztahu z obou stran - nicméně to nic nemění na problému, který jsi s ním původně měla. Trvej na znovuotevření tematu - ať to vysvětlí a jde s pravdou ven!

sarivojvodova
28. led 2018

A co misto tech hodin co jsi travila tady psanim a odepisovanim sem, to radsi resila s nim? Tady ti rady na tohle tema nepomuzou! Tohle je vas vztah!!! Uprimne nesnasim tohle. Ty musis vedet co citis a co on.

2hanah
28. led 2018

@bobule29 Vy?? Na sezení ať táhne Váš manžel, nedivím se Vám a plně chápu i tu reakci, i tohle je způsob nevěry, podvádění Vás a lhaní, máte dvě děti a on se buď nudí nebo se chová jako nezralej a nespolehlivej puberťák, potýkala jsem se s tímto taky dost a pokaždé jsem ho chtěla zabít za tu zradu a lži! Vy jste v pořádku, to mi věřte!

viola1987
28. led 2018

@2hanah
@semmi tu diskuzi jsem obnovila ja, je dva rky stara, myslim ze autorka uz to ma vyresene

2hanah
28. led 2018

@sarivojvodova Když s ní nemluví a je uraženej, tak asi se potřebuje vypovídat a nemá kde! Navíc, pokud to tomu chlapovi nedojde a většinou se zázrak neděje, tak jí nepřizná ani co cítí, bude lhát a kamuflovat a pokračovat v tom, co chce, teď záleží jen na jeho charakteru a jestli to sepne, ale taky mám za sebou i to, že mi partner neřekl ani jak mu chutná polívka natož o jeho citech nebo se mnou rozebírat potencionální milenky a pokud Vám vadí zavedená diskuze autorky, že si neví rady, nemusela jste ji tady číst.

sarivojvodova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
2hanah
28. led 2018

@viola1987 😄

2hanah
28. led 2018

@sarivojvodova a proč tady máte účet, když je to slepičárna?? A ženská má za povinnost jen obskakovat muže, pak děti, pak byt a sama nesmí dělat nic, co chce?? Nebo se tam píše, že to není naopak?? Třeba nechce mít čas chlap na ni a věnuje se radši jiným ženským, do toho tady nikdo nevidí...

hlasimse
28. led 2018

@viola1987 Aha!

hlasimse
28. led 2018

@viola1987 Vypadá to, že se nezmění, alkoholismus je mor... Osobní zkušenost s tím nemám, ale prý je to strašný boj pokud s někým takovým zůstaneš. On říká, že si vše uvědomil, ale dle popisu dělá vše stejně, nebo ne? Jediné co zbývá je nějaká poradna, léčení... Jestli by šel a jestli bys vůbec měla zájem a chuť s ním tento veliký problém řešit.

viola1987
29. led 2018

@hlasimse vlastne v tom rijnu rikal, ze by sel na leceni, pak ale otocil a ze problem nema. Me spis slo o to, ze ode me dostal a jeste pred kamosem. Kdyz jsme se pak videli, rekl, ze mi on jeste daval sanci ale ze ted je konec. Tak me zajimalo jestli ta mohe reakce byla fakt pres caru nebo bsla pochopitelna.

hlasimse
29. led 2018

@viola1987 Jak jsem psala výše, fyzické násilí je špatné z obou stran - neuctivé a ponižující. Takže uhodit jsi ho neměla.

viola1987
29. led 2018

@hlasimse a není neuctivé, někomu léta věšet bulíky na nos a nakonec všechno popřít a ještě se tvářit jakoby se nic nestalo a nechápat, že už po několikáte podupal veškrou duvěru, kterou jste mu dala? Strašně mě to ranilo, jako už tolikrát, protože tím ukázal, jak mu nestojím ani za tu lahev piva za kterou mě s chutí vyměnil. A to je šíleně potupující, když víte, že jste pro partnera, se kterým máte dít a vvlastně i dítě, které tím přijde o rodinu, mín než flaška.

hlasimse
29. led 2018

@viola1987 Jasně že je! Jak říkám, nic neomlouvá jeho chování. Ale ani tvoje. Nebo bys to tolerovala, kdyby to bylo naopak? Má tvůj partner vůbec někdy právo tě uhodit? Já myslím, že ne. Může od tebe odejít, může ti říct jak se cítí, může ti vynadat a vyčíst věci a učinit opatření (nechat tě), ale fyzické násilí je trochu něco jiného. Každopádně souhlasím s tím jak se cítíš a měla bys mu to všechno takhle říct. Být tebou, tak se ale omluvím za to uhození - i kdybys měla v plánu se s ním nedávat zase dohromady.