• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uražená tchýně poslala víc věcí 2. dítěti než oslavenkyni

19. června 2013 
@blandik Moje mamka (která je u nás 3x týdně) jí naštěstí sama od sebe nic nedá. Dneska Editka hodně chtěla její ovocnej jogurt, ale bylo vidět, že by si nedovolila se ani zeptat. Blbý to bude v okolí. Ať jí nosej klidně oblečení z uměliny a vietnamský hračky, ale s jídlem to bude boj, já teda nepřekousnu ani to, pokud jí budou něco spát u nich doma...A počítám, že budu za hysterku a že si budou klepat na čelo...A čokoláda mi přes práh nebude smět hodně dlouho. :slight_smile:
18. čer 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm_mm - já četla ve Fořtovi, že právě kvalitní čokoláda je jedna z mála sladkostí, kterou občas se může dát - takové ty hodně procentní ..takže my tohle zavedli, možná kolem dvou let..do tří let neznal bonbony, lízátka, zmrzliny, sušenky..jen znal musli tyčky. U nás je to i složitější o to, že my se s tchánovci neshodnem výchovně a syn tam nechtěl sám bývat a já ho v tom rozhodně nepodporovala..takže my jim jakoby upíráme v určitém smyslu vnouče.
18. čer 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky za info....ale vraťme se prosím k tématu - názor na konkrétní chování, ne druhy jídel, co dávají tchýně dětem. Díky moc
19. čer 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blandik @mm_mm
@jarunkaxyz1 Já myslím, že holky Ti právě chtěly vysvětlit, že tchýně jsou zkrátka z jiné planety :sweat_smile: (čest výjimkám).

Ono na tom tvém případu až tak moc k diskutování není. Jako normální to asi není, ale když bys mrkla na téma Tchýně a problémy s nimi, tak zjistíš, že proti jiným úletům ostatních tchýní je tohle ještě pohodička :wink:
19. čer 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek