Uražená tchýně poslala víc věcí 2. dítěti než oslavenkyni

jarunkaxyz1
14. čer 2013

Ahoj mamky, chtěla jsem se zeptat na jednu věc, jelikož máme trable s tchýní. Uražená ješitnost....znáte to....
Dcerka bude mít narozeniny, poslala balík s dárkama. V balíku byla většina věcí pro syna, bylo to tam naházené v pytli - žádné rozeznávání dárků dcerky a věcí pro syna "jen tak"....prostě jak to přinesla, tak jí to tam zřejmě upadlo..... Chci se zeptat na názor, člověk je vděčnej za cokoliv pro děti....ale přijde Vám normální posílat druhému dítěti víc věcí než oslavenci? balení už ani radši nekomentuju. 😒 Děkuju za názory.

mm_mm
18. čer 2013

@blandik Moje mamka (která je u nás 3x týdně) jí naštěstí sama od sebe nic nedá. Dneska Editka hodně chtěla její ovocnej jogurt, ale bylo vidět, že by si nedovolila se ani zeptat. Blbý to bude v okolí. Ať jí nosej klidně oblečení z uměliny a vietnamský hračky, ale s jídlem to bude boj, já teda nepřekousnu ani to, pokud jí budou něco spát u nich doma...A počítám, že budu za hysterku a že si budou klepat na čelo...A čokoláda mi přes práh nebude smět hodně dlouho. 🙂

blandik
18. čer 2013

@mm_mm - já četla ve Fořtovi, že právě kvalitní čokoláda je jedna z mála sladkostí, kterou občas se může dát - takové ty hodně procentní ..takže my tohle zavedli, možná kolem dvou let..do tří let neznal bonbony, lízátka, zmrzliny, sušenky..jen znal musli tyčky. U nás je to i složitější o to, že my se s tchánovci neshodnem výchovně a syn tam nechtěl sám bývat a já ho v tom rozhodně nepodporovala..takže my jim jakoby upíráme v určitém smyslu vnouče.

jarunkaxyz1
autor
19. čer 2013

Holky, díky za info....ale vraťme se prosím k tématu - názor na konkrétní chování, ne druhy jídel, co dávají tchýně dětem. Díky moc

ivular
19. čer 2013

@blandik @mm_mm
@jarunkaxyz1 Já myslím, že holky Ti právě chtěly vysvětlit, že tchýně jsou zkrátka z jiné planety 😅 (čest výjimkám).

Ono na tom tvém případu až tak moc k diskutování není. Jako normální to asi není, ale když bys mrkla na téma Tchýně a problémy s nimi, tak zjistíš, že proti jiným úletům ostatních tchýní je tohle ještě pohodička 😉