Vztah na dálku. Co byste poradili?

zmijacek88
16. srp 2023

jsem s holkou, miluju ji, kdyz jsme spolu je mi uzasne, jedine v cem je hacek je to, ze bydli asi 200km daleko, vidime se 1 az 2x tydne, je na me prehnane fixovana, nechci ji mym rozhodnutim ublizit, miluju ji ale vyhled na spolecnou budoucnost a pravidelny schuzky ( v tomto pripade spolecne bydleni ) nastane nejdrive za 5let, chci celou situaci vyresit s maximalnim ohledem k pritelkyni, jsme spolu kratce, asi 2-3 mesice a bojim se ze kdyby ta doba byla vyssi, jeji fixace na me by se zvysila a pripadny rozchod by ji ublizil o to vice, proto vas prosim o pomoc ctenari zpovednice, za 1) rozejit se s ni ted dokud to nebude tolik bolet. za 2) podstoupit to riziko, ze uz to bude v prubehu tech 5ti let vazne neunosne a budu to muset ukoncit, s vyssimi emotivnimi nasledky.

klokanka31
16. srp 2023

@zmijacek88 A není divné po tak krátké době myslet na rozchod? Jestli to ale nevidíš nadějně tak to ukonči hned.

zmrzlinka
16. srp 2023

Ukončí to hned.Bud ji miluješ a chceš s ní být a nebo ne.

alice180
16. srp 2023

A tohle je přesně důvod, proč slova miluju tě ztratila svůj význam. Miluješ ji, ale obtěžuje tě, že ona tebe taky.

ivkasolavova
16. srp 2023

A to že je fixovaná jste poznal jak ? Když bez vás vydrží takovou dálku tak to asi moc fixovaná není . A pokud vám to tak vadí tak to ukončete ted , než se nastěhujete ,je lepší zavčasu .

te_reza
16. srp 2023

Kolik vám je?jestli 35-hádám podle přezdívky, tak jí nech jít dál. Jestli nemáte děti, jí je 35 asi nebude celá cacná dalších pět let čekat.

lvl16
16. srp 2023

Tohle není Zpovědnice ;)

marketa1218
16. srp 2023

A čeho se bojíš? Že se na tebe více upula? Tak asi tě pravděpodobně miluje a chce s tebou trávit čas. Ale jestli ty to s ní nemyslíš vážně a už vám není 20,tak jí nech jít. Určitě by nebyla nadšená z čekání dalších X let abys jí pak poslal do kopru.

gdpr
17. srp 2023

Ako po 2-3mesiacoch mozes o niekom povedať že ho miluješ najmä keď sa vidíte tak málo 😂🤦🏼‍♀️ však to ledva ste sa dokázali spoznať je reálne že ju máš rada, zalezi ti na nej nie, že miluješ v pravom zmysle slova. A keď už teraz je na teba prehnane fixovaná tak je jedno ci sa a nou rozides teraz alebo v budúcnosti. Inak človek ktorý skutočne miluje nikdy nemyslí na rozchod ale ako by sa situácia dala vyriešiť napr zmenou práce aby ste neboli tak ďaleko od seba alebo proste snaží sa ako to len ide aby nedošlo k rozchodu.

zmijacek88
autor
17. srp 2023

@ivkasolavova napriklad breci pokazde kdyz se loucime. oboum nam to vadi a ani jeden to nechceme

zmijacek88
autor
17. srp 2023

@te_reza je nam 18 a 17 let

te_reza
17. srp 2023

@zmijacek88 ehm. K tomu nemám co říct. Leda trolle lehni 🤦

irmamala
17. srp 2023

V 17-ti snad nikdo nikomu budoucnost neslibuje ne? Nebo je dnešní mládež tak uvědomnělá? 😀

eviicka
17. srp 2023

@te_reza proč hned trol, mně to přijde úplně běžný problém u náctiteletých.

@zmijacek88 jste mladí, nechte tomu volný průběh. Ona nemusí být až tak upnutá, stačí, že je citlivější. Jestli se máte rádi a zvládáte se 2x týdně vidět, tak bych rozchod nehrotila, ono se to stejně vytříbí časem.

eviicka
17. srp 2023

@irmamala možná neslibuje, ale já o budoucnosti v 17 teda přemýšlela (byť jsem samozřejmě nic nevymyslela🙂).

te_reza
17. srp 2023

@eviicka proč? Protože mě moc hlava nebere, jak 18 letý kluk narazí na web pro matky s dotazem jak do bravíčka

eviicka
17. srp 2023

@te_reza beru to tak, že moc webů, kde se dá takhle anonymně zeptat už dneska moc nebude.

irmamala
17. srp 2023

@eviicka Tak já si spíš neumím představit, že v 17-ti mi někdo po dvou měsíčním randění řekne, musíme se rozejít, protože si myslím, že by to v horizontu příštích 5-ti let nefungovalo 😀

eviicka
17. srp 2023

@irmamala no ono to asi úplně nefunguje už teď...

barulina
17. srp 2023

@zmijacek88 a co je pláči špatně, když se loučí s a člověkem kterého miluješ? Pokud nejsi schopen takto fungovat, tak se s ní rozejdou, oklepe se a půjde dál. Nic víc nic míň