Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

mataharyy
8. dub 2008

Já to zkusím někde vyhrabat a uvidím co najdu 😉

matullienka
8. dub 2008

mataharyy: tak to som zvedava co tam bude

scalia
8. dub 2008

Ahoj holky, jsem se sem moc nedostala, byla jsem s malou venku, je tady pěkně 🙂

Novýho nic není....manžel ted bude celý dny v práci-od rána do večera, tak máme alespon klid. Samozřejmě dělá jakoby nic a snaží se být milý,hodný a pozorný. Jenže to je dočasný. K mamce jsem neodjela,když je v práci a jsme samy. Asi tam pojedu na konci týdne a budu přemýšlet co a jak dál.
Samozřejmě mi včera řekl,at jdu k mamince a tak jsem se bránila, at si jde on pryč. A on řekl,že teda půjde. Jsem se ho zeptala kdy a řekl něco jako že neví, že samozřejmě v tuto chvíli nemá kam. Jenže se obávám,že to řekl jen tak....

Myslím,že bych tedka brala nejvíc, kdybychom se na nějaký čas rozešli. Prostě být od sebe. kdyby vážně na nějakou dobu odešel, byla bych ráda. Kdyby si to v té palici urovnal. Ale člověk do něj nevleze, může se tvářit jako anděl a zahýbat dál.

Holky, my ten byt pořídili ještě jako NEmanželé. Před svatbou a je napsaný na nás oba. Tak na něj máme asi nárok oba ne?

mataharyy
8. dub 2008

No čert ví... Stále hledám a zatím jsem našla vše, jen ne to co jsem hledala 😒 Tak hledám dál a jsem zvědavá... Ale pokud je psanej na oba, tak to asi bude jinak, tohle je v případě majetku nabytého v manželství, myslím nebos spíš doufám 😅

mersedesa
8. dub 2008

ahoj scalia-toto byva najhoršie ked človek nevie čo bude dalej aj ja niekedy čakam kym sa problemy vyriešia same,lebo nemam chut sa v tom babrat,aj takto to občas može byt 😉 maš malu ako slniečko 😎

len mu neuver ked pride o dva dni s tym že je iny človek,že pochopil o čo prichadza a chce viest kludny rodinny život,a bla bla bla bla bla 😝

aj ked z časti by to možno bola pravda no akurat by si daval lepši pozor 🙄
a vicitila som z posledneho prispevku (možno to tak nieje) že asi ten rozvod bude aj pre neho prijatelny,len ti nechce až tak ubližit (on si to tak mysli) tak je mily a pozorny aby mal lepšie svedomie
moj tip-skus kuknut po nejakom "mladencovi" len tak či by stal za hriech,možno ti to zdvihne sebavedomie a uvedomiš si,že nieje jediny casanova a maš aj ty pravo byt štasna,sexi mamina nielen podvadzana manželka 😉 😉 😉 😎
hor sa do života 😎
(asi pišem velmi mudro ale velmi som sa do toho vžila,nakolko sa mi to može stat-načo si ovšem posvietim) 😉

janulka7
8. dub 2008

tak ja by som si nasla tu jeho milenku sla za nou a povedala jej otvorene .dobry den. spavas smojim manzelom a kedze ste uz vo vztahu tak daleko bola by som rada keby si si ho vzala zo vsetkym ved koniec koncov tiho podarujem ale som zvedava ako budes zvladat myslienku ze ked uhol mne tebe nebude. takze ak ho chces tak si ho ber so vsetkym a nie len postel a potom ho mam doma vystat ja. a doma by som lnahodila usmev od ucha k uchu akoze nic sa nedeje a sem tam by som ho poprosila 😉 aby ostal s malou ze ja mam schodku aj keby som mala ist na kavu s kamoskou alebo sama. nech pociti aj on ze prostenie je jediny a okrem toho to ze som citliva este neznamena ze som neschopna.
vyskusaj to. a hlavu hore. ved si predsa zena a matka a to samo uz nieco hovori. a to je ze my zeny zvladneme vsetko. drzim ti palce.

mataharyy
8. dub 2008

No nemůžu to najít, doma mrknu do nějaké odborné knihy 😉

janesm
autor
8. dub 2008

Ahoj holky vy teda valíte nebyla jsem tu dva dny a ty odstavce jdu na ně!!!! 🙂 🙂

matullienka
9. dub 2008

janulka7: tak to je dobra myslienka s tou nasvstevou milenky ale nie kazda ma na to odvahu a ta je tam teda potrebna

denisa33
9. dub 2008

Kočky, to je chúlostivá téma a každá si ju musí vyriešiť sama, je pravda, že každá rada nad zlato, ale je to ťažké.
My ženy máme vážne 6 zmysel. Ja som to na mojom videla po prvom dni ked sa vrátil z turnusu a zaprieral, s mobilom chodil na w-écko, spával s ním, čo u nás mobili ležali na polici a mal k nim prístup každý, po pár dňoch som sa k mobilu dostala, vyžiadala som si ho pred jeho rodičmi a nič iné mu nestalo len mi ho podať, to čo som v ňom našla neprajem žiadnej z vás, samozrejme, že zapieral, odišiel na nový turnus, ako keby sa nič nestalo, naplánovala som zimnú dovolenku, boli sme na nej spolu, ale žiaľ neuspela som, nepomohli ani výčitky ani hrozby, vrátil sa domov asi na jeden mesiac, a stále sľuboval a vzápatí klamal, nakoniec som mu dala na výber "chalani a ja" alebo milenka, vybral si ju. Po roku požiadal o rozvod a dnes je to už viac ako dva roky čo som rozvedená, na jeho žiadosť a on? Ostal sám! Tá jeho milenka sa na neho po čase vykašľala, nie že by som bola škodoradostná ale vzala som to ako zadosťučinenie. Dnes nemá ani milenku a ani rodinu, ostal sám so svojím autom, to bolo to na čom mu pri delení majetku najviac záležalo. Neboli to jeho synovia, ale milenka a auto, takže tak milé moje, nedajte sa. Držím palčeky, aby vás takéto veci obchádzali aj keď sú súčasťou života.

matullienka
9. dub 2008

denisa33: tak to je smutne ze mu zalezalo viac na hmotnych veciach ako na vlastnych synoch 😢 😢

matullienka
9. dub 2008

scalia: tak ako to dnes vyzera?

janesm
autor
9. dub 2008

Ahoj holky no udělala jsem doma cirkus řvala jsem jak tur řekla jsem mu co si myslím a jak mě je a že s ním končím.Hledám si bydlení a nevařím,neperu a lítalo po něm vše co mě do ruky přišlo...do práce mu chystala sváču maminka....a je klid teda to tak vypadá je s náma hodný no uvidíme jak dlouho to vydrží..... Je to těžké každá si to musíme řešit po svém a nikdo nemůže poradit. 😉

sharlotta
9. dub 2008

Janesm tak, dobre si urobila, len to vydrz!!!!Drzim palce!

matullienka
10. dub 2008

Janesm: tak to si spravila dobre a ako sa zachovali svokrovci? ale ten byt si zhanaj aj nadalej keby sa to vratilo spät az mu ukazes ze mas kam ist

janesm
autor
10. dub 2008

Hokly díky budu shánět protože myslím že klid je jen dočasný no uvidíme.:::Přeji krásný den 😉

malovani
10. dub 2008

Ahoj Jani 🙂 ... klid ještě trvá???

matullienka
10. dub 2008

Janesm: a v kazdom pripade nie je zle mat zadne dvierka vzdy otvorene

krejcirice
10. dub 2008

Ahoj všechny holky
mam podobné zkušenosti
Přítel mě "podvedl"
přes smsky aspon tvrdil že jen přes ně pravdu se stejně nedozvim
zůstali jsme spolu ale je tam to ale nevěřím mu a to je náš problém docela nám to klape
jenže je tam z mé strany ta nedůvěra proto mu koukám občas do mobilu atd
mam za to že to tuší proto si ty sms a volaná čísla maže,
je pravda že nikam nechodí je doma nebo jde na směnu do práce tak vím že asi nikde žádnou nemá
ale pořád je tam ta nedůvěra a asi bude.
někdy zvažuji rozchod ale pak zas si řeknu se dvěma dětma na krku bez bytu(bydlíme u rodičů)
prosatě to musím vydržet a uvidí se co čas přinese

janesm
autor
10. dub 2008

Ahoj Krejcirice,Tak to mě mrzí jsme na tom stejně i s tím bydlením chce to trpělivost najdi si kamaráda a vacej mu to aspon prsvůj dobrý pocit!!!!!Nebo zkus vypěnit jako já.... 😉 Držím pěsti a hlavně hlavu vzhůru máme to těžké!!!!

matullienka
10. dub 2008

janesm a ako sa k tomu tvojmu vystupu postavili svokrovci?

janesm
autor
10. dub 2008

Matullienka tchánovci jsou na mé straně ale přece jen je to jejich syn....Víš dost do něj hustily ale nakonec jsem to zakázala vůbec to tomu nepomohlo a bylo to ještě horší vše se otočilo proti mě jako že já si ztěžuji....Myslím že těmto problémům nikdo nepomůže je to vždy jen na těch dvou.... ☹

zana1
10. dub 2008

Ahojte:teraz som 1 krat na tejto stranke:akuat teraz nam končla 5 mesaČnÁ krÍza aj kvoli manzelovÍm sms kam mal ich 800 mesacne.
ila

monatko76
10. dub 2008

Ahojky babule,tak vas tu trosku citam.Je to tazka tema.Aj ja to uz mam za sebou,teda myslim rozvod.Som sama s dcerkou co ma 2 rocky a 4 mesiace.Nic vsak nelutujem a az teraz mi je skutocne dobre.Zivot s mojim exom ma uz skutocne nebavil a dusil.On uz tiez zije s inou..a nech.Ked je vztah mrtvy a laska a ucta su uz v zabudnuti,treba s tym prastit.Neviem vsak ci budem este schopna lubit niekoho ineho okrem mojej dcerky a blizkych.Muzi su povecsinou klamari a suknickari a vzdy budu poskulovat po inych zenach..asi tak.

silvietotik
10. dub 2008

Ahojky holky,
něco podobného jsem taky zažila.. Schovávání mobilu, i když spal, tak ho měl v kapse u pyžama.. Prostě hrůza.. Našemu synovi bylo asi 5 měsíců, když jsem si toho začala všímat.. Samozřejmě jako každá ženská jsem se na to upnula, asi jsem to pak i přeháněla.. Hlavně jsem stále kojila, v noci malý nespal a já přitom dálkově dodělávala školu.. No byla jsem tenkrát na prášky.. A uvědomila jsem si, že ti chlapi vás ještě snad chtějí dodělat, když vidí, jak jste strhaná. Abych to zkrátila.. Skončilo to tak, že jsem ho na Silvestra 2005/2006 vyhodila, protože prostě v 6 odpoledne mi oznámil, že se jde bavit jinam.. Odešel a do půlnoci se ani slovem neozval.. Byl to nejhorší Silvestr mého života a ještě dnes si na to vzpomenu, když vidím rachejtle.. No a než se vrátil, bylo asi půl hodiny po půlnoci, tak jsem mu absolutně vše, co u mě měl, sbalila do velkých modrých igelitových pytlů a vše jsem mu vyházela před barák.. Domů jsem ho samozřejmě už nepustila.
Teď to u nás vypadá tak, že absolutně vše je v pohodě, mobil neschovává, do hospody nechodí, miluje naše dítě, chodí do práce a na melouchy a fakt nám to klape.. Prostě jim musíte ukázat, že se jich nebojíte a nejste padavky.. Je fakt, že jsem měla výhodu, že jsem ho mohla vyhodit.. I když to byl společný podnájem 🙂
Každopádně chlapi mají jiné myšlení než my a pochopit je, to chce pořádnou dávku moudrosti... A stejně se nám to asi nikdy nepodaří 😉

matullienka
14. dub 2008

silvietotik: tak to si mala velku odvahu ale podstatne je ze to zabralo

lenadka
14. dub 2008

scalia, na tvojom mieste idem pre tlacivo ziadosti o rozvod a niekam ho polozim na nejakake miesto kde ho "nahodou" najde, najskor prazdny, potom vyplneny a potom sa uvidi co ti povie...nenechaj sa ponizovat.

matullienka
14. dub 2008

lenadka: tak to nie je zly napad s tym tlacivom a reakcia moze byt zaujimava

silvietotik
14. dub 2008

A třeba na tu žádost manžel čeká. Já bych spíš zvolila taktiku, začít se líčit, občas sama někam vyrazit, jako s kamarádkou na kafe a začít schovávat telefon... Být zasněná u nějaké činnosti... Když on třeba kouká na TV.. Nemyslete si, oni si toho všimnou.. A třeba dá pokoj..

matullienka
14. dub 2008

silvietotik: len niektory su taky nevsimavy ze si toho nevsimnu ani po roku