Co jste oblékly svým holčičkám ke křtu?

marumarun
15. zář 2016

Ahoj holky,

co jste oblékly svým holčičkám na křest? Naší malé budou v dne křtu necelé 3 měsíce a řeším, zda objednat nějaké šatičky, které bude mít na křtu poprvé a zřejmě naposledy na sobě, ale budou slavnostnější + risknu, že se malá nebude třeba cítit tak dobře, nebo zvolit jednoduché bilé oblečení (overálek, kabátek). Křest proběhne začátkem října, kdy už zřejmě nebude moc teplo.

Děkuju za zkušenosti a rady 😉

anve77
15. zář 2016

Ahoj, já jsem dcerce dávala malinké růžové šatičky,punčocháče,capáčky a čelenku.Ač nejsem zastáncem " růžového pekla " byla jako panenka. Šatičky jsem původně chtěla hned prodat, ale nakonec jsem je dala do krabice společně s rouškou a svíčkou, aby se mohla v 18-ti letech pokochat jak byla malinká a krásná 🙂 🙂 Jinak jsme křtili ve 2 měsících...

marumarun
autor
15. zář 2016

@anve77 Děkuju 🙂 A kde jsi šaty koupila?

anve77
15. zář 2016

@marumarun Ty šatičky už tam nemají, byly poslední,ale možná vybereš...pokud budeš chtít nafotím ti je a pošlu fotečku....
http://rostujakozvody.cz/index.php?route=common...

marumarun
autor
15. zář 2016

@anve77 Díky, mají dobré ceny, akorát hledám něco s dlouhým rukávkem... ;)

anve77
15. zář 2016

@marumarun tomu rozumím, v říjnu bude v kostele syrovo a chladno 😉 Já dala pod šatky body, ji to neškrábalo.

verka4d
15. zář 2016

Jedny křtiny jsme měli v červenci,takže to bylo fakt horko,malá měla měsíc,měla na sobě bíločervené šatičky z Lindexu,bílé punčocháčky a bílé bodýčko. Další holčičku jsme křtili v dubnu (počasí podobné jako v říjnu) a měla na sobě normálně bílou soupravičku (bodýčko+polodupačky+kabátek) a bílou čepičku,byly jí dva měsíce. Ale byla v nazdobené peřince,takže to oblečení ani nebylo moc vidět... jinak na peřince jsme měli myrtu a růžové kytičky 🙂