Dárek pro 6letého kluka. Máte tip?

zuzibuzi
6. bře 2022

Holky poraďte co k narozeninám pro 6 letého kluka.... zájem má ho snad vše ..

levandule_k
6. bře 2022

Toť otázka, když nevím, co doma máte :D Nevím, kolik chceš utratit.

Jinak já synovci a neteři kupuji knížky, něco na tvoření, společenskou hru, něco, co zrovna frčí, ale ptám se rodičů, jestli něco chtějí. Klidně i něco na oblečení + drobná hračka.

martiniquest
6. bře 2022

Deskovku

zelenaesmolda
6. bře 2022

@zuzibuzi
nejaky vylet?treba do zabavniho parku?aquapark?

areh
6. bře 2022

@zuzibuzi já jsem teď dala synovci k 6. narozeninám Plexus začátečník a byl nadšený. Píšou na tom od 8 let, ale zvládnul to v pohodě.

zuzibuzi
autor
6. bře 2022

Holky dík za rady jsem bezradna

bara88
6. bře 2022

Těžko říct když něm kolik chceš investovat a co už doma má. Tak třeba kolo, koloběžka, skatebord, fotbalove branky, slackline, nebo pak nějakou deskovku nebo hru na Playstation pokud doma máte

martiniquest
6. bře 2022

@bara88 Hru na PS? Pro 6lete dite? 😲😲😲

bara88
6. bře 2022

@martiniquest a co jako?ty ji nekupuj pokud nechceš

lenerka1
6. bře 2022

@martiniquest Vždy záleží na rodičích, jak to pojmou, podle mě se lépe učí některým návykům ohledně technologií a nastavují pravidla v 6 letech než u starších. Můj muž po večerech hrává, syn to chtěl zkusit, tak se spolu pomalu učí, je to jejich chlapská věc, utužují si tím vztah, syn cvičí koordinaci ruka-oko a pohotovost, ale samozřejmě má limitovaný čas.

martiniquest
6. bře 2022

@bara88 No me udivilo, ze maji nejake deti v 6 letech PS. Ale my nejsme hracska rodina, tedy vyjma deskovek.

martiniquest
6. bře 2022

@lenerka1 Muj 5,5lety syn zatim vubec netusi, ze nejake hry tohoto typu vubec existuji. Pritom technologiim se nevyhybame. Proto me to udivilo. Vrcholem u nas je zahradni zeleznice ovladana pres trafo a lego na dalkove ovladani.

lenerka1
6. bře 2022

@martiniquest Tak to byl ve skrytu duše můj ideál a obdivuju každého, kdo to v dnešní době zvládá tak ukočírovat, ale když to ten náš vidí u tatínka, tak jsem zvolila cestu, raději pod kontrolou seznámit než zakazovat (víme, jak to s tím zakázaným ovocem dopadá 🙂 )

martiniquest
6. bře 2022

@lenerka1 Nas tatínek je ulitly na traktory a zemedelskou a stavarskou techniku, takze hmatatelne a funkcni veci. A kdyz zacal syn v roce jevit zajem o vlacky, tak to manzel vzal po svem a zacal skupovat vsemozne vlaky a k tomu spousty hracek od Bruderu 😆

lenerka1
6. bře 2022

@martiniquest Jo tak u nás je traktor dobrý tak akorát, aby dovezl náklad kostek na stavění toho úplně nejlepšího, největšího a hlavně nedobytného hradu (hrajou na PS nějakou hru ze středověku nebo co). Je milé, že váš tatínek se přizpůsobil zájmu synka a netlačí mu svou představu, to každý chlap neumí. A ty spousty hraček od Bruderu jsou vlastně pro něj, to je jasný zastírací manévr všech tatínků 😀