Dárek pro 5letého kluka. Máte tip do 1000 Kč?

dascha9
1. led 2021

Ahojte, prosím hodíte mi tipy na dárek pro 5tiletého synovce? Bude mít příští týden narozeniny a já vůbec nevím co koupit. Mám totiž jen malé holky, tak vůbec netuším co frčí u kluků v tomto věku. Cena tak do 1000kč. Budu moc ráda za rady🙂

hanka_12345
1. led 2021

Co ho bavi? Ja bych asi volila nejakou kkolejnici nebo stavebnici alá merkur....samozrejme neco jednodussiho, merkur.je pro starsi...mted jsem videla takovou ze dreva....sroubky,maticky,kladka,drevene obdelnicky s otvory...dal se.z.toho udelat treba jerab atd..bylo to od.4.let

pajula123
1. led 2021

Stavebnice Seva

martt
1. led 2021

Nas syn má rád lego, dřevěné koleje a masinky.

slunea
1. led 2021

U nás frčí lego. Mám 4,5letého syna a synovce a každý si s tím hraje jinak. Synovec má postavené modely podle návodu a hraje si s tím na policajty, zloděje, hasiče atd. U syna zase postavený model nevydrží do večera, baví ho hlavně stavět svoje stroje.

jaja01k
1. led 2021

U našeho 5letého nejvíc frčí: Seva, Duplo, Lego, Gravitrax, auto na ovládaní, magnetická kreslicí tabulka, puzzle (skládá 100-200 dílků), hra Karak, dětský foťák, dalekohled.

mamikry
1. led 2021

@dascha9 U nas vede Lego nebo Playmobil. Jinak treba aktualne hra Priserky ze skrine a Tri prasatka.

zelenaesmolda
1. led 2021

@dascha9
Synovec je stejne stary a miluje playdoh

marti89
1. led 2021

Cheva (obdoba lega), vláčkodráha Brio, roboti, svítící flexibilní autodráha, hry na profese, Albi tužka

maminkaha
1. led 2021

Stavebnice - třeba Lego, Magformers, Albi domečky. Nebo společenské hry.

dascha9
autor
1. led 2021

Holky, velice děkuji všem za super tipy. Z toho určitě něco vyberu. ☺️

ivis_b
1. led 2021

U nas lego, lego, lego, ma toho plny pokoj, ze neni kam slapnout🙈Nicmene bych proverila darek u rodicu ditete, ti nejlepe veci, s cim si hraje a co uz ma - at neco nedostane dvakrat.

areh
2. led 2021

Já bych rozšířila nějakou sadu,co mají doma. Nemám ráda, když máme doma milion sad něčeho z ceho kde postavit jedna věc - je lepší mít více kostek od jednoho.
Syn dostal Dětskou mozaiku. Budu ji teď taky pořizovat taky synovcovi
https://www.dvedeti.cz/lena-mozaika-velka-klobo...

prejeta_zaba
2. led 2021

Do 1000 toho seženeš hodně, zjisti, co mají doma a co se jim hodí - některé děti v tomto věku třeba lego sotva začínají, jiné už mají všechny možné sady. Takže lego, klidně i nějaké propracovanější Duplo (domeček, stavba), Seva, kuličková dráha, dřevěný domek, sady playdoh (stavba, vaření, zubař...), nějaké sportovní vybavení (helma na kolo, na lyže, brusle, sada na badminton...), nějakou výtvarku - barvy na sklo, zubaté nůžky, kreativní sady...jestli má rád nějakého hrdinu - s tím ho potěší cokoliv - triko, doplňky do pokojíčku. Z her je dobré Tik-tak-bum junior, Albi brainbox a klasiky - člověče, kvarteto. Jenom pohlídat ať nemá to samé čtyřikrát a ať ho to baví, no. 😉

barumrallyebum
2. led 2021

Lego, tlapkova patrola, spiderman, auta na dalkove ovladani

barumrallyebum
2. led 2021

Lego, tlapkova patrola, spiderman, auta na dalkove ovladani

monaluza
2. led 2021

Neco od znacky Bruder, nasi kluci jejich auta zboznuji...

kamino
2. led 2021

Určitě se zeptat rodičů, ti své dítě znají nejlépe.