Dárek pro manžela - poděkováním. Máte tip?

areh
16. srp 2020

Holky, vy co jste dávali něco tatínkovi k narození dítěte, můžete mi napsat, co? Přemýšlím nad tím už delší dobu a nevím. Nechci zážitek ani jídlo a pití. Spíš něco na památku, co mu vydrží a první okamžiky připomene. Ale šperky, hodinky nenosí. Nevím, jestli je blbé mu pořídit něco "do šuplíku", na co se bude moci vždycky podívat. Ještě mě napadly manžetové knoflíčky, které občas nosí. Ale čekám druhé mimčo, po prvním nic nedostal, tak mně napadly knoflíčky s iniciály dětí. Ale to buď dvoje knoflíčky, nebo mít každý jiný? To nevím, jak by vypadalo...

sigyn
16. srp 2020

Dítě 😂 Nebo mu zarámujte takový ten náramek na ruku, co má dítě v porodnici 🙂

petula.bir
16. srp 2020

Ahoj, to slyším poprvé, že se to tak dělá i obráceně 🤩
Já dostala puget růží a mám starý telefon tak prý dostanu nový 🤣
Pro manžela tedy dárek mám už vymyšlený - hned po přečtení mě napadlo, že říkal, jak si nechá vytetovat jméno, datum narození a čas malého - tak asi zařídím nějaký poukaz na tetování 😍

tasimia
16. srp 2020

Taky poukaz na tetování i když říká, že malá je ten nejkrásnější dárek a více nepotřebuje.

klokanka31
16. srp 2020

@areh Taky jsem mu dala dítě, si myslím že to je to nejvíc co můžeme dát. A nechci aby to vyznělo blbě, ale proč by k dítěti měl dostat něco chlap? Jsme to my ženy, kdo pořád chodíme v těhotenství po doktorech, je nám zle, změní se nám postava (u někoho už navždy), rodíme... Chlap ten si akorát užije sex, a někteří si stěžují jak jsou ženy v těhotenství náladové.

bublisa
16. srp 2020

@areh ty manžetové knoflíčky jsou skvělý nápad - každé dítě má svůj monogram na knoflíku

areh
autor
16. srp 2020

@klokanka31 podobnou reakci jsem čekala. 🙂 Nicméně, manžel mi hlavně v posledních týdnech hodně pomáhá, chodí do práce a taky to nemá jednoduché. Chci to prostě jako poděkování za podporu. Za prvního syna jsem nic nečekala a dostala jsem krásný dárek, tak teď mu chci taky něco dát...

krupka3
17. srp 2020

@klokanka31 No ale predstav si, ze jsou i chlapi, kteri zeny cele tehotenstvi podporuji, zajimaji se co je trapi a sdili to s nimi, staraji se o ne, chystaji jim jidlo, masiruji je, k tem doktorum chodi s nimi, vzdelavaji se a pripravuji na porod stejne jako jejich zena, a pak jsou treba i pri porodu takovou oporou a pomoci, ze jim jejich zena chce ukazat, ze je jim za to vdecna a dat jim neco na pamatku toho, ze tohle vse prozili spolecne.

marcicek84
17. srp 2020

@areh no...jako proti gustu zadny disputat...ale musim souhlasit s @klokanka31 nebot by mi takovy darek muzi,kdyz rodi zena prijde komicky,jako je to uz az moc prevracene,muz dava darek zene obvykle za utrapy spojene s porodem,kdy to neni zrovna prochazka ruzovym sadem a co se tyce tehotenstvi je logicke,ze pomuze,kdyz zeny maji nevolnosti a dalsi omezeni,to mi prijde sul nul a ze takova podpora je samozrejmosti...myslim,ze proste Dekuji a vyznani lasky je ten nejvetsi a nejcennejsi darek v tomto pripade a k tomu samozrejme zdrave dite...
Nekdy mi prijde,ze ty role zen a muzu se uz moc prevraceji naruby...

klea81
17. srp 2020

@krupka3 no a neměla by to spíš být samozřejmost? 😉

klea81
17. srp 2020

@areh a který otec nechodí do práce... Těhotenství je pro tělo mnohem větší zátěž než běžná práce 8 hod denně 😉

klokanka31
17. srp 2020

@klea81 A co si budeme povídat, nejen že to je zátěž, ale jak to říkávali babičky - každá je při porodu vlastně jednou nohou v hrobě. Takže my reálně i riskujeme svoje životy...

matildapg
17. srp 2020

@klokanka31 ještě, že mi to moje babička neříkala ani jedna...jinak po porodu souhlasím. Neni to nic jednoduchého...