Dárek pro tchyni. Co kupujete?

ajja87
11. pro 2021

Holky, taky jste někdo tak bezradny, co koupit tchyni k Vánocům? Neocekavam rady co koupit(ale když mi někdo poradí zlobit se nebudu 😃), spíš si jdu asi postezovat, protože internet mám sjety od začátku do konce a nic mě prostě nenapadá... Ona nemá ani pořádně žádné koníčky, ženská na vesnici, co přijde v pět hodin z práce dom, chvili odpočine a pak se jde maximálně hrabat na zahradku, posekat trávník... Jenže na to všechno načiní má, manžel je kutil, takže když se něco rozbije on to opraví, takže nějaké novinky v podobě hrabicek, rycu apod. nepřipadá v úvahu. Ještě ráda četla, tomu už ted moc neda, ale i tak ji vybrat knížku byl nadlidský výkon. Podle mě má snad sjetou celou knihovnu. 😃Jenže to mi i tak letoa přijde málo, jelikož rodičům letos kupujeme (skládáme se ze sourozenci) dražší dárek. Nechci samozřejmě nix horentniho, ale třeba kolem dvou tisíc... Bydlí v bytě, který mají nove zrekonstruován, je blázen do úklidu..Jenže u nich se jede všechno v retro věcech, takže se všechno opravuje a novyho se nic neporizuje, ona ani nové technologie nemá ráda... Bože má někdo taky takovou tchyni, které se nedá nic koupit?! 🤔😂

novamamina
12. pro 2021

Koupila bych ji teplé ponožky. A sadu do koupelny. Jakože mýdlo, zinku... Co jinyho. Když nic nechce

elesse
12. pro 2021

@klokanka31 kdo by rad dostal zive zvire to obvykle rekne nebo se ho pribuzni ptaji. Pro nekoho, kdo nic nechce, neni zive zvire darek, ale starost. V lepsim pripade se o zvire postara, v horsim ho vyhodi.

marcicek84
12. pro 2021

@elesse nekdy to je i zdravotni darek,treba pejsek pro dedu co je sam a musi po infarktu chodit a nedonuti se,tak pejsek jako lek na samotu i pro zdravi

nick1234
12. pro 2021

@ajja87 závidím vám, ze vaše tchyně má aspoň nějaké zalibi (práce, zahrádka, úklid)😉 moje tchyně do práce nechodí (je snad celoživotne na pracaku) na zahradě zásadně nedělá nic (mají velkou zahradu, celou ji obděláva tchán) nikam nechodí, max do obchodu (to zas nakupování hovadin ji jde, to je snad jedina její zábava). Doma má milion blbosti které nutné potřebovala, ale některé třeba ani nepouzila🙈 doma má bordel, takže ani uklizeni ji nic neříká, a teď babo rad 😂😂 většinou to řešíme “zracimi” dárky 👌

ev.ka
12. pro 2021

Zahradní zástěru

samik2008
12. pro 2021

@nick1234 nemáme stejnou?😂...nemůžem ani žrací dárky,protože se jí ničím nezavděčíme..jo leda tak jitrnice

marcicek84
12. pro 2021

@samik2008 kdo nezere,aspon chlasta 🤪😉😂

nick1234
12. pro 2021

@samik2008 snad ne🤣 manžel má sice brachu, ale to je starý mládenec 🤣🤣 (sice je fajn ale nepoužitelný, dlouhodobější vztahy zkrachovali na jeho nezodpovednosti) vlastně jsem si vybrala jediný “použitelný” kus v jejich rodině 😂😂😂 manžel se jim nastesti nepodoba, je po tátovi, který je pracovitý 👌 akorát si holt špatně vybral 😒. Teď už říká ze to nejak doklepe😒.

veunka17
12. pro 2021

Nečetla jsem celou diskuzi, ale měla jsme podobný problém a bylo mi razeno aromadifuzer nebo aromalampu a já nakonec vybrala skládací košík 😊

lamiaaa
14. pro 2021

Nečetla jsem všechny odpovědi, tak nevím, jestli to už někdo nenavrhoval, ale co nějakou kosmetiku? Balíček s mýdlem, sprchovým gelem atd., případně parfémem (chodí do práce, tak by třeba parfém používat mohla...?) A ten balíček sladkostí je taky dobrý nápad, píšeš, že si to koupí sami, ale tak právě proto, že si to kupují a jedí to, tak to využijí, když jim to dáš. Vyber třeba něco dražšího, "lepšího," co by si sami jinak nekoupili...

petrasipkova1
14. pro 2021

koupila jsem svetřík, koženou peněženku a drogerku. Tchyni je už ale skoro 80 let.

petrasipkova1
14. pro 2021

u tebe bych koupila nějakou květinu, stromek do zahrady, semínka všeho možného, nějaké lepší nůžky na keře do zahrady Fiskars apod. Jsem pro to nekupovat uplně za každou cenu nějakou blbinu na vyhození, škoda peněz. Raději mám praktické dárky co se prostě unosí, sežerou, použijou a hotovo 😀