Do čeho "zabalit" penízky pro novomanžele?

lucka_zaoralova
28. čer 2016

Ahoj holky,

potřebovala bych poradit, do čeho "zabalit", "schovat" penízky pro novomanžele? Jdeme jim teď v červenci na svatbu a jaksi nemám moc nápad kam uložit peníze, které chtějí místo svatebního daru.
Poradíte? Jak jste to měly vy, které jste už vdané? 🙂

martiniquest
28. čer 2016

Jsem tu se skvělým tipem - od švagra jsme dostali sadu kořenek s kořením, kdy jedna kořenka byla vysypaná a místo koření v ní byly srolované penízky. Vypadalo to skvěle!

semisovamys
28. čer 2016

Nebo lze ručičky navázat na provázky a ty pak na konstrukci klasického holoveho deštníku.. Až ho otevřou,penízky budou vlat na provazcich 🙂

semisovamys
28. čer 2016

@semisovamys Rulicky, ne ručičky 😀

barboramastalirova
28. čer 2016

My jsme dostali nafoukle balónky a v nich byly peníze nastrkane..

tulikiss
28. čer 2016

koupit pekne album na fotky(to se vzdycky hodi) a misto fotek vlozit bankovky, nejlepe stovky.

sapinek
28. čer 2016

ahoj, my jsem dostali rámeček na svatební foto a uvnitř byly místo fotky naskládaný peníze (samozřejmě papírový :D ) Taky jsme dostali "dort" z peněz a želé (agaru). bylo to vždy vrstva červeného agaru a vrstva mincí a znova a nahoře byl ozdobenej s našimi monogramy. To bylo moc pěkný, jen jsme pak všechny ty mince museli umýt 🙂 dort samozřejmě nebyl k jídlu :D tenkrtá jsme tam měli 2013Kč, tedy rok, kdy jsme se brali (částku jsme nevěděli, jen nám kamarádi řekli, že to není náhodná cifra, tak jsme měli to počítání s překvápkem). nebo kamarádi dostali dřevěnou truhličku a v ní peníze jako poklad (bylo to cca 5 000 a všechno jen ve dvackách a desetikorunách).

mandala
28. čer 2016

Mě se líbí toto - myslím, že by šlo vyrobit i doma 😉 http://www.dejdar.cz/svatebni-dary-c95/jak-daro...

slimacikmia
28. čer 2016

My sme sli na svadbu kamaratom, ktori ziju v Amerike, tak sme urobili taku tu hrubu rulicku ako vzdy niekto vytiahne vo filme, z 1- dolaroviek, na vrchu boli 50-dolarovky, aby to vyzeralo ako rulicka z 50 ;)

veri0007
28. čer 2016

@lucka_zaoralova s manželem jsem dostala tři oříšky. Po rozlousknutí ale chyběl oříšek, byl nahrazen bankovkou 😉

leilinkaa
28. čer 2016

Ahoj ja jsem koupila 3injekci stříkačky a do každé vložila bankovku, přilepila jsem to na kus ,,desky,, a k tomu napsala první pomoc:D a meo to velky úspěch ...

slecnajohanna
28. čer 2016

my jsme v roce 2012 po zatčení davida ratha nazvali peníze do lahve od vína

mandala
28. čer 2016

@leilinkaa já jsem takto dala švagrovi s nápisem finanční injekce 😉

dc2015
28. čer 2016

Dostali jsme vázu, v ní oblázky a mince. Váza byla veliká z čirého skla. Vypadalo to moc hezky. Vysypali jsme, peníze vyndali a oblázky vrátili, máme dále jako dekoraci.

babuna
28. čer 2016

@lucka_zaoralova - My jsme dostali převážně hotovost - a zabalená byla po různu - jedni kamarádi nám udělaly ruličky bankovek které byly ve zkumavkách na střídačku se zkumavkami se slivovicí .... další nechal udělat ,,dort,, 😀 z ručníků a tam dal ruličky jako svíčky ... ale nejoriginálněji to vyřešili kamarádi trempíci - někde sehnali pytlík z ČNB na mince (je označený a takový velmi pevný) a nasbírali do něj asi 6 tis. ve 1 - 2 - 5Kč 😀 no udávala jsem to v automatu na mice ještě asi rok 😀 jinak klasicky přáníčka ....

suzina08
29. čer 2016

My jsme kdysi dávali sice kováky, ale bylo jich hodně a byly zamražené v takové ledové kouli, která postupně tála a penízky z ní upadávali. je to ale poměrně pracné. Pak jsme ještě dávali peníze v albu na fotky 🙂

anatanka
29. čer 2016

My davali zrovna včera ve velkem klasickem prasatku - 10 tisíc v padesátikorunových mincich.

mejan
29. čer 2016

Rozvetvenou pokojovou rostlinku v peknem kvetinaci a na vetvicky navazat rulicky bankovek. Pekne pokvete

kralicekkralikarna
30. čer 2016

my teďka budeme dávat kamarádům menší kyblík s pískem, do něj zamícháme mince, příp. v tobolce bankovky a nějaké drobné legrácky. Ke kyblíku přivážem kuchyňské sítko, aby si to mohli hezky vyrejžovat 🙂
jinak my jsme dostali třeba stravenky ve fotoalbu + s fotkama jídla; v kojenecké lahvičce (včetně cizích měn) a v krabičce jednotlivě zabalené bankovky v ruličce s mašličkou jako bonbonky. taky jsem viděla srolované, připevněné k drátku a kolem toho byl udělaný květ růžičky nebo že v dárkovém balíku s pochutinami "poletovaly" uprostřed sepnuté bankovkové harmoniky (vypadaly jako motýlci)

patrusa
30. čer 2016

My dostaly na svatbe piratsky poklad, dvacky smichane s coko penizky. Bylo to super. Jinak jsme kamaradum davali kufrik s penezi. Mezi nimi byli take cokoladove penize

bartovka83
30. čer 2016

Kamarádka dostala srdce z ledu a v něm byli zamrazene mince a stuha, to celé bylo privazane na stojánku a pod tím miska na odkapavani. Jak srdce talo, padali z něj penízky. Bylo to moc hezké a vtipné a originální. Lepší foto teď bohužel nemohu najít.

bartovka83
30. čer 2016
kolibricek36
30. čer 2016

my měli zapečené ve frgálu 😀 😀 😀

hejsa
31. črc 2016

Já koupila hrací skříňku a do toho dala korunky.Nejdříve se trošku zarazili,mysleli samozřejmě,že to je ,dárek,.ale,potom...mělo to úspěch. 😀