Jak překvapit partnera po návratu domů ze služebky?

budouci_maminka
13. črc 2014

Ahoj, nedali byste mi nějaké tipy, jak překvapit drahou polovičku po návratu z dlouhé služebky?
Jen upozorňuji, že jeho i jeho kolegu vyzvedavam na letišti, tim pádem odpadá spousty takových těch klasických překapení na doma, neboť kolega asi bude u nás i večeřet...

achjonetusim
13. črc 2014

Co si tak vzpominam tak po dlouhy sluzebce (kor po letu letadlem) mi udelal nejvetsi radost klid bez prekvapeni 😉

maudn
13. črc 2014

Milencem🙂)))

zulitvi
13. črc 2014

@maudn Taky mě hned napadlo. 😀

evulina77
13. črc 2014

pokud se ti nechce se otravovat s milencem, tak doporučuju uvařit a nakoupit to co má nejraději. Doma mít pěkně útulno a až tam nebude kolega na večeři, dát najevo, jak moc ti chyběl... Předtím zajít na kosmetiku, kadeřnici apod. Koupit něco hezkýho na sebe na večer ve dvou. Prostě ukázat jaká je to pohoda být doma, ukázat, jaká jsi úžasná žena apod. 😀 Po dlouhý služebce bych to ocenila víc, než nějaký šíleny překvapení...

tiburcia
13. črc 2014

já po dlouhé služebce ocenila koupel ve vaně, zalézt do pyžama k televizi nebo do postele a mít klid 🙂

budouci_maminka
autor
13. črc 2014

@achjonetusim
@maudn
@zulitvi
@evulina77
@tiburcia

tak taky prave neni v planu posypany barak ruzemi 🙂 spis jsem mela na mysli, nejake mile prekvapeni primo na letisti, ktere by mu reklo, ze mi chybel, ale zaroven ho "neztrapnilo" pred kolegou 🙂
a neboj, bude mit za sebou 10 hodinovy let, se sexem ani nepocitam 😀 a pokud by se premohl, nemyslim si, ze by to bylo neco extra 😀

anetka1701
13. črc 2014

dones mu chleba se solí :oD Tak jsme vítávali tátu... Potěší :o)

nynus
29. črc 2014

ja bych ho na letisti klasicky a laskyplne objala a do ouska mu neco zaseptala aby to kolega neslysel 😅 😵 😵 dal vyvoj na tobe ............................. 😉

tarra27
5. srp 2014

@budouci_maminka jak tu psaly holky, klid, nechat ho odpočinout......já bych fakt uvítala to, že je doma klid, nikdo po mě nic nechce, já si můžu dát vanu a lehnout na gauč popřípadě do ložnice...to ho potěší zcela jistě nejvíc...plus teda uvařeno....

a pkud přijde kolega na večeři, nedělala bych ani na letišti ani nikde jinde žádný před kolegou, jak mi chyběl atd...přijde mi to trapný 🙂 a nemyslím to zle...ale to si mužete říci večer v posteli....

lafemme
11. srp 2014

Přesně jak tady holky už psaly...Já teď manžela vítala v krásně uklizeném, vyvoněném bytě, děti i sebe převlíkla těsně před příchodem do čistého 😀 😀 😀 , sobě ještě domalovala obličej, uvařila tříchodovou včeři, prostřela stůl jak v luxusní restauraci 😀, a pak si na poslední chvíli vzpomněla, že do těch vínových sklenic nemám jaksi - krom vody - co nalít 😅 (téměř nepijeme, takže doma žádné zásoby nebyly) Naštěstí manžel přišel i s láhví sektu na oslavu návratu, takže situaci zachránil 😀 , a pak jsme si jen užívali chvíle, kdy jsme zase spolu... 🙂