Jdu si pro radu. Co narychlo koupit muži?

stastnamatka07
23. pro 2020

Ahoj, našla sem nechtěně na e-mailu, že muž mi objednal k Vánocům drahé šperky a já sem bohužel nekupovala nějaké dražší dárky. Co narychlo koupit ? Hodinky má, prstýnky nenosí, řetízek má a náramky nenosí.
Prosiim radu 🙏 Sem bezmocná.

similenka
23. pro 2020

@stastnamatka07 Nic bych neshanela, mělo to být překvapeni,určitě nečeká dary za tisíce. Možná si to zasloužíš a on tě chce překvapit.

ferda90
23. pro 2020

Ahojky, nevím jestli ti úplně poradím, ale mi s přítelem si dali částku za jakou cenu si nakoupím dárky, aby se přesně tohle nestalo 🙂 Jednou mi též koupil dráhy mobil a já měla dárek taky docela drahý, ale než až tak a bylo mi to trochu hloupé. Jinak já třeba kupovala pro přítele vyhlídkový let nad Beskydy, na ten tedy ještě čeká, ale minulý rok jsem koupila voucher na střelnici(větší balíček, víc zbraní a nábojů) a byl z toho nadšený 🤗

areh
23. pro 2020

@stastnamatka07 taky bych to už neřešila. Chce ti udělat radost,tak měj radost a užij si to, že tě rozmazluje 🙂 můžeš mu to odplatit třeba na narozeniny 😉

martiniquest
23. pro 2020

Nekupovala bych uz nic. Je to prekvapeni. Darek je od slova darovat a nikoli ocekavat 😉

rejalin
23. pro 2020

Myslím si, že také nemusíš nic shánět 🙂 Nicméně dobrý tip je nějaký voucher na zážitek nebo něco, co má rád. To jen zaplatíš a hned ti to přijde na mail, takže je to rychlovka 🙂

stastnamatka07
autor
23. pro 2020

Děkuji holky, taky sem si říkala jestli má cenu ještě něco kupovat... Jen nechci aby byl třeba zklamaný 🙂 On je skromný ale i tak.

hajglish
24. pro 2020

@stastnamatka07 Sexy pradlo s taneckem urcite nahradi jakykoliv darek 😉

martiina_k
24. pro 2020

nic nekupuj a raduj se....