Oslava narozenin pro 40 lidí, co jim dát k jídlu?

dindonka
1. čer 2015

Ahoj holky,
poradíte mi s občerstvením na oslavu? Manžel bude mít kulatiny, v práci je nový a u nich je tradicí, že kdo slaví narozeniny tak přinese pohoštění pro všechny. Problém nastává v počtu. Je jich 40 a oslava by měla proběhnout v práci při práci. Říkala jsem si, že chlebíček to spraví, ale dělat doma ( sama a těhu) 80 nebo í vic chlebíčků se mi nechce. Nemáte nějaký nápad, co by se jim dalo dát. Dort, no ale pro 40 lidí nevím jak velký. Napadlo mě nechat si u nějaké firmy chlebíčky udělat, ale cena skoro 3000 kč. Nějaký kolega donesl asi 6 plechů buchet, uf. Poradíte prosím

tavina
1. čer 2015

Nevím odkud jste ale my řešili podobný problém nakonec jsme to vyřešii korytem 😀 U nás to některé restaurace či řeznictví nabízí ..prostě jsme si zaplatilo koryto pro 30 lidí (stálo nás něco kolem 3200) a víc jsme se nestarali prostě jen v den když jsme chtěli jsme si pro to dojeli a byl klid jsou to prostě troky na prase a v tom bylo maso (jelita,řízky,jitrnice šunka atd) pak jsme k tomu dostali i chleba a omáčky,a zeleninu takže super ja se o nic nestarala

dindonka
autor
1. čer 2015

jsem z Prahy, a zní to dobře. Pokusím se podráždit google 🙂

zvirka
1. čer 2015

Ahoj, tak manžel měl tohle loni a řešil to oslavou v práci - bečka, grilované maso. Letos 41 - klasika. Koupil 20 chlebíčků a 20 větrníků a všichni spokojení. Když jsem mívala víc času (kde jsou ty časy 😀 ), tak jsem dělávala chlebíčky domácí a k tomu nějakou buchtu na plech - krémovou - třeba raffaelo řezy, karamelové řezy, punčové řezy. Doma jsem mu to pokrájela a on si to normálně na plechu odvezl do práce a tam dal na talířky. Nevím, jaká jsi pekařka, tak to zvaž. Kupovamé je o něco dražší, ale zase bez práce. 😉 Jinak u nich většina kupuje právě chlebíček a 1-2 zákusky na osobu, sem tam někomu upeče manželka/maminka.

zvirka
1. čer 2015

@dindonka Ještě přidávám - letos bral 20 chlebíčků a 20 větrníků v Globusu a vyšlo to na cca 500,-.

dindonka
autor
1. čer 2015

@zvirka
právě že nic teplého nepřipadá v úvahu, budou konzumovat za pochodu. No buď ten globus, ten mám za rohem, nebo s do toho pustím sama. Hold asi 80 chlebíčků a k tomu něco hodím na plech. No nechce se mi do toho. 😀

dindonka
autor
1. čer 2015

@tavina
google na Prahu mlčí. Našla jsem jinde ale ne Praha

dindonka
autor
1. čer 2015

myslím, že vyřešeno, našla jsem učňovskou cukrárnu, a ceny, Maximálně 11 kč za zákusek 🙂
děkuji všem za nápady.