Vhodný darček pre svokra na 60 - zbožnuje pivo

lastom
24. únor 2016

Ahojte,
svokor ide mať výročie - 60 rokov a potrebujeme nejaký dobry tip na darček pre pivára. Samozrejme, nie sadu piv z tesco, ale nieco originálnejšie, ideálne v darčekovom balení alebo niečo, čo poteší pivára. Dakujeme za tipy 😎

hanka303
24. únor 2016

My jsme strýcovi k 70. narozeninám nechali udělat půllitr, na který jsme nechali pískováním napsat 70 a strýc Pavel http://www.pivomil.cz/sudy/eshop/15-1-DARKY-A-D...
pak dárkově zabalená různá piva z pivotéky a vtipné tričko s pivním motivem, už si nepamatuji, co přesněna něm bylo 🙂

klia
24. únor 2016

Pivné lázne...ja som poslala našich do Rožňova pod Radhoštěm na víkend...je zážitkový darček na víkend...mali tam tuším polopenziu, ubytovanie a procedúry a neobmedzené pitie piva po celý pobyt tuším 🙂

lastom
autor
8. bře 2016

ten krygel je dobry napad, ale este by to chcelo k nejake dobre pivko. Pozrel som tu stranku s kryglami ale nenasiel som tam ziadne pivo. Odkial ste brali darkovo zabalene ruzne piva resp. mate nejaky dobry tip? dakujem.

hanka303
8. bře 2016

Pivo jsme kupovali v pivotece, obchod, kde maji ruzne druhy piv. Mrknete na net, jestli ve vasem okoli nejaky takovy obchudek neni 😉

jija
8. bře 2016

zájezd na Oktoberfest v Mnichově, manžel tam byl nadšený a většinou se to dělá i s prohlídkou muzea BMW 🙂

lastom
autor
8. bře 2016

ten zajazd na oktoberfest je super tip. Svokra s nim nepojde a ja sa rad obetujem 🙂

modrofuzik79
10. dub 2016

my sme dali svokrovi na 60 skleneny dzban s pipou, kupili sme to na darek . cz - zmesti sa tam 10 capovanych piv, takze aj svokra je rada, ze uz viac sedi doma so svojim pivkom.