• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Aké sú približne výdaje na miminko na mesiac?

14. října 2017 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. lis 2010 v 17:48 • hanka333
Kazdy rok viac a viac ... :sweat_smile:
28. říj 2011 ve 04:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babyna
u nas: prvych 6 mesiacov len kojene, cize na jedlo: 0 sk
plienky pouzivame latkove, na zaciatku som investovala cca 220 eur a v pohode sme frcali / naklady na pranie na jeden rok ma vysli cca 50-70 eur, ale to platim v zalohovych platbach, nedoplatky sme nemali /
oblecenie, cast sme "podedili", cast dostali, kupovala som len vv akciach uz vopred, a najma nakupujem bodynka a tielka v baleniach po 3-5 ks v tescu, cize mesacne som minula od brucha asi 20-30 eciek, ak je nejaka akcia, kupim aj na rok dopredu, napr nejaky sveter, nohavice....
po pol roku prisli prikrmy, ale nemam odsledovane, kolko slo na jedlo navyse
28. říj 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj a kozmetika, tiez vyuzivam babybonus u DM market a ich znacku babylove... zo zaciatku sme kupali deti len v cistej ode, potom sme kupili smpon na telo a vlasky, to nam vydrzalo niekolko mesiacov / velke balenie / , kremiky na zadok sme nekupovali, netrebalo, lebo ani jedno nema zapareninky, a na telo kremik zo zaciatku tiez nedavame, kozna neodporuca premastovat pokozku, kym nie je sucha.
28. říj 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela by som obnoviť túto tému, keďže od roku 2007 sa isto veľa toho zmenilo.. tak ako je to u vás teraz?
19. led 2013 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den , ja kolim takze na mlieko neminiem nic, plienky nas vyjdu tak okolo 30 eur, a to nekupuje tie najdrahsie, stale vystihneme nejaku akciu. Drogeria ma vyjde mesacne tak okolo 5 eur. /v tom je nejaky olejcek po kupani, umyvame sa cistou vodou, a este krem na zadocek./Oblecenie mam po starsej dcere a ked nieco potrebujem tak si pozriem na bazare.
8. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nasbola najvacsia polozka mlieko.. a plienky tiez. kusok kozmetiky a oblecka - no pokojne aj 100 eur na mesiac..
14. říj v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek