Hypotéka od Unicredit bank, kdy umožnili čerpat peníze?

andrisek123
24. čer 2015

Dobrý den,

nemáte náhodou některá z vás hypotéku od Unicredit bank?
Chtěla jsem se zeptat po jaké době umožnili čerpat peníze?
Hypotéku máme schválenou a už i odevzdané papíry s plombou z katastru...
Díky za odpovědi 🙂

jancip
24. čer 2015

@andrisek123 Hned jak jsme doložili vše potřebné a podepsali smlouvu.

andrisek123
autor
24. čer 2015

@jancip Tak to už mám vše vyřízené a podepsané, tak snad ty peníze brzy pustí 🙂
Děkuji

barborka09
24. čer 2015

@andrisek123 Tak náš příběh - ale s jinou bankou. v bance jsme podepsali smlouvu, vše schváleno, podepsáno, ještě týž den odevzdané papíry na katastru. Byli jsme ujištěni že jsme doložili všechny doklady a peníze budou ihned k dispozici. Po týdnu volala paní z realitky jaktože ještě nedošli peníze z banky. Tak jsme volali do banky a tam si vzpomněli, že chtějí i moje potvrzení o bezdlužnosti nejenom od manžela. Přitom u podpisu smlouvy jsme byli ujištěni že jsme vše doložili a ejhle, ono to tak nebylo. Takže jsem si vyřídila bezdlužnost, ve čtvrtek doložila do banky no a v pátek volali z banky že uvolňují peníze. Takže moje rada zní, raději do banky zavolat zbytečně, než aby se vše prodlužovalo- takhle se nám vše protáhlo o cca 10dní. Takže aby se vám nestalo něco podobného - vše bylo zastaveno pro to, že jsme nedoložili něco co po nás nikdo nechtěl.

qz
24. čer 2015

@andrisek123 refinancovala jsem k nim, nebyl problem, ja si k tomu jeste brala pujcku, abych to rozdrobila na 85% hypo a neco k tomu a mela tak nizsi sazbu. S jednanim jsem byla spokojena, ale rika se, ze to schvaleni, resp. proces u novych hypo muze trvat i 3-4 tydny. Radeji si tam zavolej a informuj se 🙂

andrisek123
autor
24. čer 2015

Mě to zařizuje finanční poradce a říkal, že by měli do týdne ty peníze pustit. V pátek byly odevzdány veškeré papíry, tak teď zatím čekáme. Pokud mě do pátku neinformují, že peníze byly odeslány, tak se začnu pídit kde je problém 🙂
A děkuji za informace 🙂