Jaká je podle vás nejlepší banka v ČR?

2. únor 2024

Jaká je podle Vás nejlepší banka v ČR?
Z hlediska poplatků, bezpečnosti, atp.?
Jsem u KB 18 let a už mě to nebaví!!!!!!
Samý poplatky, poplatky...🙄
Jaké výhody má Vaše banka? A jaké nevýhody?
Udělejme si průzkum, jak to běžně chodí v ČR..
Počítala jsem poplatky za posledních 11 měs. Vychází to celkem ( doslova) 456 Kč, tedy za rok v průměru 500 Kč.
Přítel má FIO a vyzdvihuje, že má VŠE ZDARMA.
Přemýšlím, zda tam také nepřejít... 🤔

ines76
2. únor 2024

Ja ma tech 18 let mbank a nevim, ze bych kdy nejaky poplatky platila... ale nemam srovnani s jinymi, jestli jsou jinde nejake extra vyhody, rada se priucim. Tedy sporeni mam i v jinych, ale bezny ucet ta mbank.

drep
2. únor 2024

Čsob premium, zdarma všechno. Asi bych našla lepší zhodnocení na spořícím, ale jsem konzerva. Vyhovuje mi cestovní pojištění ke kartě, občas využiju prémiovou slevu.

slunea
2. únor 2024

Myslím, že oproti KB si polepšíš všude 🙂 Jsem 18 let u ČSOB, poplatky ze začátku nějaké byly (za odchozí platby a inkasa), už ale dloouho ne. Taky mám vše zdarma, jen je tam tuším podmínka, že ti musí chodit výplata nebo rodičák (nebo musíš nahlásit, že jsi na rodičáku, nebo tak něco). Poplatky jen za výběr z cizího bankomatu.

babka
2. únor 2024

To asi zalezi, co presne vyuzijes a potrebujes. Ja jsem vystridala bank za posledni roky dost, ted jsem zakotvila u Airbank. Umi vsechno, co pozaduji. Ale ja treba nevybiram penize, takze poplatky za vyber z bankomatu neresim...

lenkalubina
2. únor 2024

Já jsem u KB a neplatim nic🤔 mám tam i podnikatelský účet...

krisstina93
2. únor 2024

Fio je fajn, i raifka je zadarmo, ale musí tam byt nějaký obrat na tom účtu. KB je prý pro bohaté lidi, když tam neotocis hodně peněz, tak se nevyplati :D

lilian2111
2. únor 2024

Česká spořitelna a mám klid. 🙂 KB je snad nejhorší banka.

cuuza
2. únor 2024

Air a spokojenost

dandaa
2. únor 2024

Mám nejdele KB a neplatím jim za účty ani korunu . Ale jsem platinový klient a velkým obratem.

beruska1889
2. únor 2024

Celá rodina jsme roky u mBank, poplatky jsem nikdy žádné neplatila, jsem spokojená a měnit nebudu...

ada22
2. únor 2024

A nemáš nějaký starý typ účtu. Pamatuji si, že mi tak před 7 lety naháněli, kvůli nějakým změnám na účtu, abych neplatila poplatky. A rozhodně jsem tam neměla nějaký závratný částky. Ani mi tam možná nechodil pravidelný příjem.

mateees
3. únor 2024

já mám taky KB a neplatím vůbec nic, krom ročního pojištění Merlin, což je dobrovolné. Za co tam máš poplatky?

andelka
4. únor 2024

Fio a mbank, obojí zdarma.